Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

-ForumowaMasakra-(Bez LWC)(KwadratowaMasakra, Youtubowa Wyżyna) LifeMC 3 życia na start (WL)


Gość Xand3s

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 250
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick: To$ka :D

Wiek: 15 lat

Ile grasz w MC: 1,5 roku ;P

Co chciałbyś zobaczyć na serwerze: Chciałabym poczuć miłą atmosferę, zobaczyć jak to jest :D

Doświadczenie w MC(w skali 1/10): 9,5

Opublikowano

nick : LegendsLukasz

wiek: 12

ile grasz w mc : Od Werscij 1.7.3

co chciałbyś zobaczyć na serwerze : Coś Nowego niż na kwadratowej masakrze

doświadczenie w MC : 9/10

fl989x.jpg


1500 Postów - Challenge Accepted


Opublikowano

Nick:Chomik

WIek:18

TS3/Skype:ts3 i skajpaj :D

Ogarniasz:No Baa nawet bardzo ;)

Nie będziesz griefował?:Coty Griefowanie zostaw dzieciom ;)

Ile Gram w minecrafta ? Od konca alfy :)

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Nick : niezgodna i Julcia (moja koleżanka prosze o dodaniu tych 2 osóB)

Wiek : 13 i 12 lat

TS3/Skype : Podamy skypa osobom które wydadza nam sie sympatyczne

Ogarniasz : Tak i Tak

Nie będziesz grifował ?: Nie i Nie

Ile grasz w MC : Ja 1 rok i Julcia tez 1 rok :)

Opublikowano

Nick: Veazir

 

WIek: 14

 

TS3/Skype: Obydwa ( Skype : matise3k )

 

Ogarniasz: Nawet bardziej niż myślisz

:)

 

Nie będziesz griefował?: Nie, bo ktoś się nad tym napracował więc nie będę mu tego psuł

Opublikowano

Nick:Alter

WIek:13lat

TS3/Skype:kubak77 ale na razie remont ale okolo 20 powinno juz byc dobrze

Ogarniasz:Tak

Nie będziesz griefował?:Obiecuje

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Nick: Moorth

Wiek: 13 lat

TS3/Skype: Posiadam oba. [skype: kacpegkm]

Ogarniasz: Tak.

Nie będziesz griefował?: Obiecuję, że nie, gdyż nie jestem tak zwanym "grieferem".

Opublikowano

Nick:

Pastek

Wiek:

14 lat

TS3/Skype:

Ptoszeczek

Ogarniasz:

No jasne,gram w mc już ponad 2 lata.

Nie będziesz griefował?:

Nie,bo tak robią tylko nooby.

sygnaturkabyme24.png
Opublikowano

Wiek: 15

Nick:Viezzel

Imię:Kamil

Skype: Tak. Podam na PW ze względu na pojawienie się w nich danych osobistych.

Staż w mc: Od wersji Minecarft Beta 1.3

Coś o sobie: Jestem bardzo kreatywną osobą. Moim hobby jest informatyka (Dokładniej Grafika 3D). Lubię współpracę oraz kulturę. Zachowuję ortografię.

Dlaczego akurat nasz serwer?: Na forach znajdujemy dużo "słabych" serwerów. Głównie za sprawą nieudolnych administratorów, niepotrafiących zadbać o dobro gracza. Myślę, że ten serwer będzie szedł daleko i jeszcze dalej, ponieważ wymagania nie są typu : Mikrofon z auchanu za 9zł, który trzeszczy jak odkurzacz w moim pokoju. Szukałem inspiracji i chyba ją znalazłem...

 

PS: Mam mikrofon Creative Fatality Games. Dobry komputer AMD FX 8120 oraz Radeon 7870. Dodatkowych informacji udzielę na PW ze względu na fakt, iż "czyta" mnie spora liczba osób, a bezpieczeństwa nigdy za wiele :)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

wiesz... ten serwer juz od kilku miechow nie stoi

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...