Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

-ForumowaMasakra-(Bez LWC)(KwadratowaMasakra, Youtubowa Wyżyna) LifeMC 3 życia na start (WL)


Gość Xand3s

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zbanuj jojo czy jakos tak bo stoi debil na spawnie i zabija wszystkich mi 1 zycie zostalo ! i sie boje wejsc bo frajer ma zelazne EQ i zabija wszystkich nie da sie grac ! albo go zbanuj albo zrob jakies ograniczenie pvp .

Zbanuj go ,poszedłem afk napisałem że idę przychodzę i nie żyję potem mnie zabijał cały czas i zostało mi 1 życie i mnie zabił i już mam bana :(
  • Odpowiedzi 250
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

OTWIERAM NOWĄ WL!

 

NA WL DOSTANIE SIĘ 20 OSÓB

 

Nick:

WIek:

TS3/Skype:

Ogarniasz:

Nie będziesz griefował?:

 

 

 

Będzie nowa mapa

 

osoby które zostaną na wl

En0ir, Deratyzator, Archerowy, DKHooof

Opublikowano

Nie mogę wbić na serwa od kilku h. Przedtem nie mialem takiego problemu. Pisze że nie ma mnie na WL WTF?

 

Nie umiesz czytać ? -,-

 

OTWIERAM NOWĄ WL!

 

NA WL DOSTANIE SIĘ 20 OSÓB

 

Nick:

WIek:

TS3/Skype:

Ogarniasz:

Nie będziesz griefował?:

 

 

 

Będzie nowa mapa

 

osoby które zostaną na wl

En0ir, Deratyzator, Archerowy, DKHooof

eJxzSS1KLKmsSizJL1LQVfBILEpJzi_KL69U8M3MS00uSkwrSS3iggunKlhpcrkgtHCFpCbmKrjlF5UUpRYXKxhxGbsouBclFhdzGZmawrEhADq7ISA~.png

Pomogłem? Daj Like.

Opublikowano

jestemjakub dodany

 

 

a ty deratyzator na jaki nick chcesz tego unbana wkoncu?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...