Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

-ForumowaMasakra-(Bez LWC)(KwadratowaMasakra, Youtubowa Wyżyna) LifeMC 3 życia na start (WL)


Gość Xand3s

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wiek: 13 lat

Ile grasz w MC: 2,5 roku

Co chciałbyś zobaczyć na serverze: Miłych graczy, z którymi można sie dogadać

Doświatczenie w MC: 9,5

 

Prosze o szybkie dodanie :)

  • Odpowiedzi 250
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick: 0wiur0

Wiek: 14 chociaz czasami mam błędy ort bo to moja słaba strona

Ile grasz w MC: gram w mc 3 lata i wszystko ogarniam

Co chciałbyś zobaczyć na serwerze: chciałbym zobaczyc pro budowle itd

Doświadczenie w MC(w skali 1/10) : 9/10 poniewarz nie ogarniam niektorych mechanizmow

Opublikowano

[color=red]Nick: Winkino

Wiek: 15

Ile grasz w MC: 2 lata

Co chciałbyś zobaczyć na serwerze: Ludzi ciekwaych , i żeby nie zabijali za byle co

Doświadczenie w MC(w skali 1/10):9 [/color]

Opublikowano

Nick: KAGS

Wiek: 15

Ile grasz w MC: Ponad rom

Co chciałbyś zobaczyć na serwerze: Chciałbym grać na nim, a nie go oglądać :)

Doświadczenie w MC(w skali 1/10): 9. (nie ogarniam tylko alchemii)

Opublikowano

Ej dlaczego mam bana? skoro nic nie zrobiłem grałem sobie wczoraj tylko z DKhoose i Archerowym i z kimś tam jeszcze wyszedłem normalnie chce wejść dzisiaj i pisze mi " Banned: Admin ma zawsze racje! " nie wiem o co biega. wyjaśnij mi to. :c jak coś to ja LuiL. ;c

Opublikowano

Nick: MieluPL

Wiek: 13 +

Ile grasz w MC: Prawie 2 lata.

Co chciałbyś zobaczyć na serwerze: Hmm co chciałbym zobaczyc? Napewno ładne budowle i miłych graczy ;)

Doświadczenie w MC(w skali 1/10): 10 - Ogarniam wszystko , począwszy od craftingu skończywszy na alchemii .

Opublikowano

Nick : SerusssMc

 

Wiek : 13

Ile grasz W MC od alphy jakoś tak zacząłem

Co chciałbyś zobaczyć na serwerze : Chcialbym zobaczyc graczy ktorzy nie griefuja nie zabijaja chciałbym zobaczyc normalnych ludzi i świetnych graczy

Doswiadczenie Z mc w skali 1/10 ; 10/10 moze 9.5/10 nie wiem ale na tyle gram długo w mc

Opublikowano

Nick: Errorforlife

Wiek: 17

Ile grasz w MC: 2 lata?

Co chciałbyś zobaczyć na serwerze: chciałbym zobaczyć ogarnięty serwer, obczaić jak to jest grać z innymi ludźmi na takiej mapeczce.

Doświadczenie w MC(w skali 1/10): 7/10

errorforlife.jpg

 

Sygnatura oraz avatar stworzone przez @xamizo

Opublikowano
name='DlaCSS' timestamp='1349706410' post='5371210']

Ej dlaczego mam bana? skoro nic nie zrobiłem grałem sobie wczoraj tylko z DKhoose i Archerowym i z kimś tam jeszcze wyszedłem normalnie chce wejść dzisiaj i pisze mi " Banned: Admin ma zawsze racje! " nie wiem o co biega. wyjaśnij mi to. :c jak coś to ja LuiL. ;c

[/b]

 

Pewnie życia ci się skończyły. ja właśnie też zostałem zabity i mam bana :(

 

@UP

 

ADMINISTRATOR DODAJE LOGBLOCKA WIĘC CHWILOWA PRZERWA GDZIEŚ OD 16:30-16:50 bądź 17:00

eJxzSS1KLKmsSizJL1LQVfBILEpJzi_KL69U8M3MS00uSkwrSS3iggunKlhpcrkgtHCFpCbmKrjlF5UUpRYXKxhxGbsouBclFhdzGZmawrEhADq7ISA~.png

Pomogłem? Daj Like.

Opublikowano

Nick: DamianexPL

Wiek: 14

Ile grasz w MC: W Minecrafta gram od wersji 1.5.0.1 beta :)

Co chciałbyś zobaczyć na serwerze: Chciałbym by serwer miał w sobie coś ,możnabyłoby się dobrze bawić ,poza tym pełny survival - Dzieci płaczące bo "umrzyły" mnie denerwują.

Doświadczenie w MC: 10/10. - Wiem skromny jestem.

Opublikowano

Nick: fidosek

Wiek: 17

Ile grasz w MC: No z jakiś rok ;] Moja przygoda zaczela sie jak kolega mi to polecił

Co chciałbyś zobaczyć na serwerze: Na serverze chcialbym zobaczyc jakis klimat i ogarnietych ludzi ^^

Doświadczenie w MC(w skali 1/10) : 7,5/10 ; p

?????

Opublikowano

WRZUCAM PODANIE ODRAZU ZA KOLEGE.

 

Nick : MinecraftowyTuning

 

 

Wiek : 11

Ile grasz W MC : od 1.6.3

Co chciałbyś zobaczyć na serwerze : Nie "Grifujących" graczy oraz miłych graczy

Doswiadczenie Z mc w skali (1/10) : znam tak na 8/10 a jak czegoś niewiem to dzwonie do kolegi i sie go pytam :)

eJxzSS1KLKmsSizJL1LQVfBILEpJzi_KL69U8M3MS00uSkwrSS3iggunKlhpcrkgtHCFpCbmKrjlF5UUpRYXKxhxGbsouBclFhdzGZmawrEhADq7ISA~.png

Pomogłem? Daj Like.

Opublikowano

Nick: MrMaKsI99R .

Wiek: 13Lat.

Ile grasz w MC: Od Wersji 1.2_0_1 (3 Lata) .

Co chciałbyś zobaczyć na serwerze: Myśle, że ogarniętych graczy, którzy nie kradna, i nie niszczą oraz Miłą Atmosfere.

Doświadczenie w MC(w skali 1/10): 10/10.

Opublikowano

WRZUCAM PODANIE ODRAZU ZA KOLEGE.

 

Nick : MinecraftowyTuning

 

 

Wiek : 11

Ile grasz W MC : od 1.6.3

Co chciałbyś zobaczyć na serwerze : Nie "Grifujących" graczy oraz miłych graczy

Doswiadczenie Z mc w skali (1/10) : znam tak na 8/10 a jak czegoś niewiem to dzwonie do kolegi i sie go pytam :)

 

nie zarejestrujesz się z tego samego ip na innym nicku ale dodany

 

 

 

 

up all dodani

 

luil ty nie masz bana za to ze umarles masz za bezpowodowe zabijanie

Opublikowano

Xand3s Adiver zabijał MrPatryko więc zabijałem go za Niego a Adiverowi oddałem diaxy za to że go zabijałem.. a on powiedział że ich nei chce odbanuj :\

 

PS. Mam na to świadków Archerowy, DKhoose i MrPatryko

Opublikowano

Nick-hiszpan12341

wiek-11

Ile grasz W MC : od 1.2.5

Co chciałbyś zobaczyć na serwerze : wolne dzialki oraz pakiet startowy

Doswiadczenie Z mc w skali (1/10) : (9/10) jak czegoś niewiem to mam internet :)

Opublikowano

Nick:TheAdamX

Wiek:13 lat

Ile grasz w MC:2 lata

Co chciałbyś zobaczyć na serwerze:Chciałbym zobaczyć jak to jest zagrać na Kwadratowej Masakrze.

Doświadczenie w MC (10-10)

Opublikowano

Nie polecam serwera, dostałem bana za to że gościu mnie zaczął atakować, klnął na mnie to ja i na niego. Admin +10 lat :)Nie ogarnięty serwer! nie polecam zobaczcie sobie inne na MPC!

Opublikowano

Nick:MrHardCorowy

Wiek:13

Ile grasz w MC:Od wersji Alpha;)

Co chciałbyś zobaczyć na serwerze:Nwm. Budynki , fajnych graczy ;P

Doświadczenie w MC:Nie będe kłamał więc 8,5/10 :P

87d8.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...