Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

-ForumowaMasakra-(Bez LWC)(KwadratowaMasakra, Youtubowa Wyżyna) LifeMC 3 życia na start (WL)


Gość Xand3s

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 250
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

[color=red]Nick: SWWR

Wiek: 13

Ile grasz w MC: od wersji 1.5.

Co chciałbyś zobaczyć na serwerze: Napewno Miłą atmosfere no oczywiscie ogarniete zachowanie graczy, to co na Kwadratowej masakrze (nie chodzi mi tu o budynki)

Doświadczenie w MC(w skali 1/10) [/color] Tak gdzies 9/10

Opublikowano

Nick ; Trox

Staż w minecraft Od roku

Ogarnięcie w mc ; 6,5/10

Co chciałbyś zobaczyć na serwerze: Ogarniętych ludzi,zajefajną atmosferkę, Fajnych miłych ludzi,piękne budowle. :)

wiek 14

Oddawaj Fatrucha , Oddawaj like !

Opublikowano

Chociaż gram tam jakąś 1h to polecam z całego serca ;]

 

Nie tylko ty. Podobno ktoś spawna zrypał :/

 

Adminie , kolega zjadł 6-diamętów i wpisał /revive Deratyzator - chciałem wbić ale pisze "Admin ma zawsze racje."

 

HELP!

eJxzSS1KLKmsSizJL1LQVfBILEpJzi_KL69U8M3MS00uSkwrSS3iggunKlhpcrkgtHCFpCbmKrjlF5UUpRYXKxhxGbsouBclFhdzGZmawrEhADq7ISA~.png

Pomogłem? Daj Like.

Opublikowano

Nick:Gatoo130

Wiek:15 lat

Ile grasz w MC:2 lata

Co chciałbyś zobaczyć na serwerze:Chciałbym zobaczyć graczy, którzy żyją w zgodzie i nie grifują sobie nawzajem.

Doświadczenie w MC (w skali 1/10): 9,5

Opublikowano

Nick:NTSW

Wiek:15 (17.08.1997)

Ile grasz w MC:ze 2 lata

Co chciałbyś zobaczyć na serwerze:To co na serwerze skkf'a czyli fajna zabawe (wiem ze jest bardzo male prawdopodobienstwo ze sie dostane ale bardzo ogarniam )

Doświadczenie w MC(w skali 1/10) :10/10

Opublikowano

nick: DuchuPL

wiek: 13

gram w MC od 4 lat

Co chciałbyś zobaczyć na serwerze:miła atmosferę i miłych graczy

Doświadczenie w MC(w skali 1/10-9

Opublikowano

Nick:NeroN246

Wiek:14

Ile grasz w MC:Od 1.7.3

Co chciałbyś zobaczyć na serwerze:Ogarnieta administracje i mila atmosfere

Doświadczenie w MC(w skali 1/10):8 ;D

Opublikowano

nick : MineManiak

wiek: 15 i pół

ile grasz w mc : od alfy 1.2

co chciałbyś zobaczyć na serwerze: Atmosfere, plus graczy z którymi można spokojnie pograć

doświadczenie w MC : 9/10

Black Lagoon <3

balalaika.png

Miłośnik Anime...

Opublikowano

Wcześniej już tu składałem podanie jak był serwer hamachi no ale co tam :)

Nick: BLack

Wiek:15

Ile grasz w MC: 2 lata

Co chciałbyś zobaczyć na serwerze: Miłą atmosferę, rywalizacje i miejsce na domek ;)

Doświadczenie w MC: 9/10

Opublikowano

server jest on

 

dodani

 

Nie polecam serwera, dostałem bana za to że gościu mnie zaczął atakować, klnął na mnie to ja i na niego. Admin +10 lat :)Nie ogarnięty serwer! nie polecam zobaczcie sobie inne na MPC!

 

dostałeś bana za to że griefowałeś aby zaglądnąć do skrzyni a moje ostrzeżenia o przeklinaniu miałeś w dupie

Opublikowano

[color=red]Nick: ZaLeSiOwy.

Wiek:14.

Ile grasz w MC: 2 lata.

Co chciałbyś zobaczyć na serwerze:Ogarnięty team i ludzi.

Doświadczenie w MC(w skali 1/10) [/color]9

Proszę o szybie rozpatrzenie o dodanie mnie na white liste.

Opublikowano

Nick: FacePlam

Wiek: 14

Ile grasz w MC: Od jakiejś tam wersji Alpha?

Co chciałbyś zobaczyć na serwerze: Masakrę. :)

Doświadczenie w MC(w skali 1/10): 9,9 :)

Opublikowano

Nick:MrJoJo

Wiek:15

Ile grasz w MC:z 2,5 lat

Co chciałbyś zobaczyć na serwerze:Chciał bym zobaczyc jaka jest atfosmera itp

Doświadczenie w MC(w skali 1/10) 9/10

Opublikowano

Nick:HeroMetin2

Wiek:15

Ile grasz w MC:styczeń 2011

Co chciałbyś zobaczyć na serwerze:ogarniętych ludzi, duży teren, brak noobów i złodzieji, miłą atmosferę.

Doświadczenie w MC(w skali 1/10):10

Jeżeli Ci pomogłem daj +

Opublikowano

Nick: Andzio110

Wiek: 13

Ile grasz w MC: 1,7 lat

Co chciałbyś zobaczyć na serwerze: Miłą administracje i graczy, klimat Masakry oraz małe lagi.

Doświadczenie w MC(w skali 1/10): 10

Opublikowano

[color=red]Nick: MineGrochu

Wiek: 16

Ile grasz w MC: 18 miesiecy

Co chciałbyś zobaczyć na serwerze: Brak grifu i fajna ekipe :>

Doświadczenie w MC(w skali 1/10) [/color] 9/10 Nie ogaraniam tylko mikstur.

Opublikowano

Zbanuj jojo czy jakos tak bo stoi debil na spawnie i zabija wszystkich mi 1 zycie zostalo ! i sie boje wejsc bo frajer ma zelazne EQ i zabija wszystkich nie da sie grac ! albo go zbanuj albo zrob jakies ograniczenie pvp .

Opublikowano

Nick: CanoNee

Wiek: 14

Ile grasz w MC: 2-lata

Co chciałbyś zobaczyć na serwerze: miłą atmosfere , dobrych kumpli , jak u was wyglada ta kwadratowa masakra itp.

Doświadczenie w MC(w skali 1/10): 9,7

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...