Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

-ForumowaMasakra-(Bez LWC)(KwadratowaMasakra, Youtubowa Wyżyna) LifeMC 3 życia na start (WL)


Gość Xand3s

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 250
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick:EnyoPL

WIek:12

TS3/Skype:Skype EnyoPL

Ogarniasz: Tak

Nie będziesz griefował? Nie będę jestem ogarniętym graczem

Opublikowano

Nick:4everrrr

Wiek:15

Skype ts3:Skype everrrr5

Ogarniasz:tak gram już od 1.7.3 znam większość craftingu

Nie będziesz griefował:Nie mam takiego zamiaru w końcu gramy dla zabawy

Opublikowano

Nick: Buraczek13 ( niestety kupiłem takie konto teraz tylko czekac az wejdzie zmiana nick'u)

WIek:21

TS3/Skype:posiadam ts3 oraz Skpye

Ogarniasz:no ba xD

Nie będziesz griefował?:czemu miałbym niszczyc cos co nie należy do mnie ;)

Opublikowano

Nick:MinecraftLechu

WIek:14;at

TS3/Skype:Mam to i to

Ogarniasz:Tak gram 2 lata

Nie będziesz griefował?:Nie chcę mile spędzić czasz z graczami

 

Nick:MinecraftLechu

WIek:14;at

TS3/Skype:Mam to i to

Ogarniasz:Tak gram 2 lata

Nie będziesz griefował?:Nie chcę mile spędzić czasz z graczami

Opublikowano

Nick:Aearos

WIek:13

TS3/Skype:Posiadam Owego TS3 i "Skajpaja"

Ogarniasz:Pewnie ;D

Nie będziesz griefował?:Nie nie będe Griefował

sygnalf.jpg

Opublikowano

Nick:NiochBochxd

 

WIek:14

 

TS3/Skype:ta

 

Ogarniasz:ta

 

Nie będziesz griefował?:ta

 

 

Nick:eSTuPL

 

WIek:14

 

TS3/Skype:ta

 

Ogarniasz:ta

 

Nie będziesz griefował?:ta

 

 

Nick:patulec

 

WIek:14

 

TS3/Skype:ta

 

Ogarniasz:ta

 

Nie będziesz griefował?:ta

 

 

Nick:Damian7PL

 

WIek:14

 

TS3/Skype:Ta

 

Ogarniasz:Ta

 

Nie będziesz griefował?

:D ta

 

Więc tak prosiłbym dodać nas 4, chcemy z tego nagrać serie

;)

 

 

Pozdrawiam

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...