Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Trainer Ems V57 - NIEAKTUALNE!


iRokushou

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 284
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@grekuzojp i dodo2535 tak to jest bo dziś rano był server check a wy musieliście pewnie używać go na siłe dlatego macie bany

 

 

Ps. ludzie z forum czytajcie czasem newsy na mapleeurope.com można często uniknąć bana :)

:P

Opublikowano

jezeli iRokush- owi nie udaje sie juz zrobic hacka to chyba trzeba czekac na nowa wersje.

 

ja nie dostalem bana ale hacki dzialaja np goodmode iwgl poza summonem :(

 

zycze powodzenia w robieniu hacka

Opublikowano

Brawka za trainera, ale mi to nie chodzi ^^ Właczam Maple(nie wciskam PLAY), wlaczam trainera, bypassuje, winjecta wylaczam i mi chrzani , że hacki mam :( No ale nic to, bede probowal ;)

Opublikowano
Właczam Maple(nie wciskam PLAY), wlaczam trainera, bypassuje, winjecta wylaczam i mi chrzani , że hacki mam :(

Najpierw Maple, później bypassujesz i na końcu trainer.

hejter naczelny | aktywny od 2k6 | król forumka | gold member | blue member | mpc champion | best member | exmod | exvip
Km5iG.png

Opublikowano

No niby wszystko ustawiam teraz OK, ale jak już zaczynam grać to uderze potworka lub w ogole nie zdaze i mnie wywala. Pisze 'Hack detected' ... i za **** nie wiem jak to obejsć .... probowalem chyba wzdluz i wszerz, ale nic nie idzie. Ciagle mi hacki wykrywa ...

 

@EDIT

 

Albo jezeli juz mnie nie wywali , to hack nie działa. Chodzi mi o 'Super Tubi', po prostu albo mnie wywala, albo nie zbiera lootu :(

Opublikowano

Dlaczego jak włączam bypass`a to od razu mi wykrywa mi hacka? (a i jeszcze jak byście mogli mi powiedzieć jak go ustawić) będe bardzo wdzięczny

Opublikowano
- v1.4 - Usunięto nie działające skrypty, dodano nowy skrypt na ND Summon(udostępniony przez iSonMero) - do przetestowania.

A o ile sie dobrze orientuje, to ND Summon dostal Patcha i nie dziala[?].

Opublikowano

ja mam pytanko do autora trainera xD

w jakim jezyku jest napisany ? i czy jezeli moglbys podzielic sie source codem albo chociaz jakims malym fragmentem skrypta, bo ja za uj nie mam pojecia jak ASM do c++ przerobic a na necie nic sensownego nie zlalazlem xD

Opublikowano
:) zapraszam na mpc . com tam jest nowy nd

Ja:

Ej wiw3k, jedziemy do czarnobyla?

Wiw3k:

Nieee, bo tam aciek grasuje.

Opublikowano

Ano, wystarczy mala poprawka i dziala ;0 wiecej info na gg :) jakby co to o nr piszcie na pw

Ja:

Ej wiw3k, jedziemy do czarnobyla?

Wiw3k:

Nieee, bo tam aciek grasuje.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...