Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Trainer Ems V57 - NIEAKTUALNE!


iRokushou

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
26 Windbreakera, dużo nie straciłem : p

Jaki masz nick na EMS jesli grasz ? ;p

Mam 48 Spearmana ale nie gram już ;) Po banie na 101FW przestałem :D

A czy można lączyc blink god mode + ND skills bez bana?

Nie nie można, BGM działa tylko ze zwykłymi nieedytowanymi skill'ami i Summonem.

ek0nlf.png
|Postwrriter|ExModMapleStory|
By
Miyoshi.

 

Moze aktywnosc nie powala ale smialo mozna go nazwac wzorem dla nowych userow.Tak

  • Odpowiedzi 284
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Dodany trainer w wersji 1.1, dodano: Pet Item Vac ;)

 

@EDIT

Dodany trainer w wersji 1.2, dodano: Block HP/MP Regen ;)

 

Btw. Jak na razie mój trainer jest najlepszym trainerem w sieci xD

ek0nlf.png
|Postwrriter|ExModMapleStory|
By
Miyoshi.

 

Moze aktywnosc nie powala ale smialo mozna go nazwac wzorem dla nowych userow.Tak

Opublikowano

Hmm ,a dlaczego jak wlaczam ND summon to moj summon przestaje atakowac potworki po prostu olewa je ;/ staje przy potworku a on jakby go nie widzial WTF ? a jeszcze ile no 1h temu normalnie dzialalo na poprzedniej postaci ;/

 

 

Opublikowano

Czemu i ciągle haki wykrywa włączam maple (bez play)=>Winject=>infekt=>play=/> Haki wykrywa

mam frameworka ;/

 

 

Ktoś ma pomysł?

 

@down

Nie xD zaraz zobaczę.

Opublikowano

@up 1. Bypassing - Włączasz maple story , potem bypassa i klikasz inject zamykasz bypassa i już

2. Block hp/mp czyli blokuje ci tegeneracje ( odnawianie się ) hp i mp . Sam nie wiem po co to jest skoro regeneracja jest dość przydatna

:P

Opublikowano

Moze troche glupie pytanie , ale musze wiedziec .

Czy jak mam wlaczone demi +bgm to moge uzywac ,,teleport`a,, (dla jasnosci skill z 2job`a)

 

 

Opublikowano
Moze troche glupie pytanie , ale musze wiedziec .

Czy jak mam wlaczone demi +bgm to moge uzywac ,,teleport`a,, (dla jasnosci skill z 2job`a)

Nie będzie (chyba) działać bo jak biłem z double shoota to z łuku nawalał po całej mapie.

[jak będzie działać to byś latał po całej mapie i nie zawsze byś tp'nął się tam gdzie chcesz]

@iRokushou

Thx <3

 

Będzie mi działać stary bypass.dll którego używałem na v56?

Bo ten mi nie chce się ściągnąć ;P

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano
Mi nie dziala Demi i nd summon. :/

Demi działa ale nd summon nie działa.

Próbuje coś zrobić może wykminie.

 

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

Co do teleportu , jakos czasem uzywam jak ide sprzedac ETC`e i narazie nie mam bana ;p i nie teleportuje po calej mapce ;] dziala normalnie

ahh , gram 31 FW i gdzie teraz expic ? summon wali po cos ok 150 wiec odpadaja potworki ktore maja powyzej 1k hp , bo zanim on je zabije to uuu ;/ jeszcze jak max teraz jest 3 mobcount to wogole ;/ jakies propozycje ?

 

 

Opublikowano

@up teleport to nie jest skill atakujący a demi jakby naprowadza twoje hity na mobka wiec prymus źle ci powiedzał , ja używam flash jumpa i nic

 

@prymus1 działa bypass z v.56

:P

Opublikowano

my bad sorki ;D

@Koga

jak masz svaca na killa bee to siedź na nich do 40 później na gryphony.

@2kac

thx za info ;)

 

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

Jak wlaczam maple i uruchamiam bybasa to mi wylacza sie maple i mowi hackingshield ( czy cos tam)

czy to nie trzeba zrobic wlaczasz maple nie wciskasz play i dopiero wlaczasz bypassa?

Pomagam w sprawach komputerowych

 

Opublikowano
Jak wlaczam maple i uruchamiam bybasa to mi wylacza sie maple i mowi hackingshield ( czy cos tam)

czy to nie trzeba zrobic wlaczasz maple nie wciskasz play i dopiero wlaczasz bypassa?

Robisz tak:

włączasz maple, nie przyciskasz 'PLAY'

włączasz bypass.dll

wyłączasz winject'a

aha i włączasz trainer'a

klikasz 'PLAY'

(JA tak robie i jest git :) )

 

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

Dzieki za szybka odpowiedz

@MaM Jeszcze jeden problem jak juz wybieram chanel na jakim chcem grac wylacza mi maple o co kaman?

@a czy w pierwszym okienku tego bypasa wstawiam winject.exe a w drugim bypass.dll??

 

Pomagam w sprawach komputerowych

 

Opublikowano
jakiego bota mozecie polecic do resummonowania?

 

i mam problem poniewaz summon mi nie chce atakowac. o co kaman?

Bo w tym trainerze nd summon nie działa mi nie będzie ci atakować.

Nie wiem czy w ogóle działa na jakimś trainerze ;o

Co do resummonowania to rBot - ustawiasz sobie na auto skill 1 np. na key 'M' tam ustawiasz sobie summon skilla i wpisujesz po ilu sekundach 1000~ 1 sec.

 

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

@up

NDS - No Delay Summon

ReSummon to coś co przywołuje summona... <-- niestety nie o to mu chodzi... nie działa po prostu narazie NDS, znaczy jest private ;]

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...