Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Nieaktualny] Nowy sposob na zarabianie pieniedzy


hg123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 413
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Wszystko ok , ale czy on ma robić wyścigi czy ma wchodzić i wychodzić ? ;)

 

 

@Edit bot działa, dla autora like

Opublikowano

Wie ktoś co mam zrobić żeby działało mi normalnie?

 

Odpowie ktoś wkońcu? Bo za każdym razem przy 3 wyścigu gra się ścina, i bot stoi w miejscu.

Opublikowano

Wie ktos jak ogarnac to ze samochód sie psuje i przestaje bot scigac sie ??

 

PS. Wiem co zrobić żeby nie scinalo gry. Torrezz pw do mnie jak chcesz.

To ,ze samochód się psuje to nie znaczy ,ze przez to bot przestaję się ścigać. To nie ma nic wspólnego ze sobą..

Jeśli np. ustawiasz bota na noc przed godziną 2.00 to o tej godzinie bot Ci przestanie działać , ponieważ o godzinie 2.00 zmieniają się wyścigi i trzeba bota ustawić od nowa.

Mam nadzieję ,ze zrozumiale napisałem;p Pozdrawiam.

 

Edit. A jeśli chcesz zeby samochód Ci sie nie psuł to kup sobie ubezpieczenie za boosty.

Opublikowano

Ej wczoraj dzialalo dziś chciałem zabotowac zrobi 4-5 wyścigów i zacina gre help ;(

 

Wywala z gry ?!

NFS world przestał działać ??

Mam to samo po paru wyścigach...

Opublikowano

Coś mi nie hula.

Tzn. nie zarabia kasy. :/

Może ktoś opisać DOKŁADNIE, jak on to robił i mu zadziałało i nabijało kasę?

1389638202-U295319.png


Opublikowano

A ja mam problem... Po ok. 60 wyścigach otwiera mi się "grafika".

I pisze, że tryb okienkowy jest wyłączony mimo, że jest włączony.

Wyłączam więc te boty, grę, a gdy grę uruchamiam ponownie to działa jak ślimak, aż muszę kompa resetować.

Co jest grane?

 

Dodam, że za pierwszym razem 100 wyścigów poszło, a teraz problemy...

1389638202-U295319.png


Opublikowano

Ja posłuchałem się jednego użytkownika i przed włączeniem bota pograłem sobie 15 min na trybie okienkowym i tepnołem się do jakiegoś sprinta , później odpaliłem 2 boty , tepłem się do innego sprinta , ustawiłem sobie ile wyścigów ma zrobić , poczekałem 5 min i potem F8 , F9 , Go ( w takiej kolejnosci bo jak nacisnolem go , f8 , f9 to sie scielo ) i pięknie działa i właśnie w tej chwili mi działa bot na kompie i jestem przy 120 wyścigu :)

Opublikowano

@up

?!

Nie łatwiej odpalić gre w okienkowym

tepnąć sie pod wyscig

odpalic 2 hacki

w 1 opcja f9

w 2 GO i tyle ??

Działa bez ścin i to nie jest jakaś zabawa jak ty to robisz...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...