Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Nieaktualny] Nowy sposob na zarabianie pieniedzy


hg123

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

coś zaczał mi nawalać bot 2 jak kupilem murcielago te co dziś było do kupienia za igc to jak mam włączone f9 to zamiast wychodzić z wyścigu włącza mi przyjaciół jak to obejść? :P

 

 

[edit] dodam że przesuwałem okienko i nic to nie dawało

  • Odpowiedzi 413
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

mam pytanie jak ma te 2 boty to gra musi być na wierzchu aby one działały czy mogę iść robić coś innego?

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7

Opublikowano

ok to bajer dzięki za odp

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7

Opublikowano

działa boci aż miło

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7

Opublikowano

jest w garażu, innej chyba nie ma, chyba że nie wiem.

 

 

 

ediT: tu jest filmik z botem:

 

Jak klikniesz F10 i wbijesz garażu a potem znowu na mape to masz Lamborghini Sesto elemento.

Opublikowano

bot nie dziala jak sie robi cos innego

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7

Opublikowano

Wiecie czemu po pewnym czasie wyskakuje mi ze program przestał działać [ nfs ] ? brak odpowiedzi czy coś takiego ?

 

Edit: Zauważyłem że wyscig nie wystartuje a bot juz zamyka wyscig jak to naprawic?

Opublikowano

ja mam taki problem że po właczeniu tego 2 bota wyskakuje mi error unsuporrted version

userbar96563.gifSTRZEL + STRZEL +

9053942_2_11.pngSTRZEL + STRZEL +

Opublikowano

pisze ze post jest aktualizowany, pobrałem bota z 1 postu i 1 bot odpala a przy drugim wyskakuje error

userbar96563.gifSTRZEL + STRZEL +

9053942_2_11.pngSTRZEL + STRZEL +

Opublikowano

dobrze juz sie oba boty właczają tylko dziwne jest to ze w tym qrbocie mam tylko zakładke delay a jak w któryms poscie widzialem koles dodał ss i jego qrbot inaczej wygladał, i problem jest taki ze wchodzi mi w wyscig i automatycznie z niego wychodzi, i tak caly czas..

userbar96563.gifSTRZEL + STRZEL +

9053942_2_11.pngSTRZEL + STRZEL +

Opublikowano

Tę wiadomość kieruję do wszystkich ślepot i kretynów.

Czy to taki wysiłek, szybko przejrzeć poprzednie 2 strony i sprawdzić, czy nie ma informacji na dany problem?

 

Moją propozycją jest WYCZYSZCZENIE TEGO TEMATU, bo się robi totalny śmietnik.

1389638202-U295319.png


Opublikowano

dobrze juz sie oba boty właczają tylko dziwne jest to ze w tym qrbocie mam tylko zakładke delay a jak w któryms poscie widzialem koles dodał ss i jego qrbot inaczej wygladał, i problem jest taki ze wchodzi mi w wyscig i automatycznie z niego wychodzi, i tak caly czas..

 

Bo ten koleś miał pewnie starszą wersje bota, a w nowej jest tylko jedna.

Bot tak działa że wchodzi w wyścig i z niego wychodzi ale zalicza ci jako wygrany czyli Ci działa ;)

Jak skończysz bocić to zmień kierowce i pokaże sie nowa kasa

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...