Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jail Craft - WIĘZIENIE [Dedyk][1.3.2][Autorskie Pluginy] - Zapraszamy!


G.User

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@UP

 

Przestań w końcu zmyślać, widocznie któryś Admin był zajęty.

Jedna osoba nie ogarnie 20'stu na raz, wyjdz z tego tematu.

 

Nie wyjdę z tematu.

Nie był zajęty.

Bo sobie gadał z graczem na temat minecrafta.

Dobrze wiedział, że klną ..

I nie wyjdę póki się nie przyznasz do kradzieży praw autorskich i nie zmienisz mapy.

Nie ma to jak wstawić komiks do "Pogaduszki"...

  • Odpowiedzi 572
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

http://www.mpcforum.pl/topic/709018-opiniajailcraft-cala-prawda/

 

Oto moja opinia o waszym serwerze :)

Nie ma to jak wstawić komiks do "Pogaduszki"...

Opublikowano

prawa autorskie...? pokarz patent na mapkę to może usunie ;-) ale trzeba troche uzupełńić pierwszego posta, szczegulnie w to ze za złą opinie też można coś dostać!

a drógie o te crashe-e, i jak je usunąć no wiecej slotów sie przyda, przyda

mca.png
Opublikowano

prawa autorskie...? pokarz patent na mapkę to może usunie ;-) ale trzeba troche uzupełńić pierwszego posta, szczegulnie w to ze za złą opinie też można coś dostać!

a drógie o te crashe-e, i jak je usunąć no wiecej slotów sie przyda, przyda

 

Pisz do admina HolySerwer .. on ci wyjaśni czyja to mapka :)

Nie ma to jak wstawić komiks do "Pogaduszki"...

Opublikowano

@UP

 

Podaj mi jakiś kontakt do siebie, gg, e-mail, ts3, numer telefonu - cokolwiek.

Chyba mamy sobie dużo do wyjaśnienia, dodam ze oczernianie kogoś na forum publicznym jest karalne, nie grożę lecz informuję.

Opublikowano

@UP

 

Miło słyszeć taką opinię od naszych graczy a nie osób Hejtujących temat.

Pozdrawiam i Zapraszam do rozgrywki.

Opublikowano

@UP

 

Podaj mi jakiś kontakt do siebie, gg, e-mail, ts3, numer telefonu - cokolwiek.

Chyba mamy sobie dużo do wyjaśnienia, dodam ze oczernianie kogoś na forum publicznym jest karalne, nie grożę lecz informuję.

 

W czwartek wracam .. mam spotkanie webmasterów .. :)

Nie ma to jak wstawić komiks do "Pogaduszki"...

Opublikowano

Siedzę już kilka godzin aby dostać się na serwer ale co mi to da jak czeka też minimum kilkanaście innych osób, więc proszę spełnić obietnicę sprzed kilku dni i zwiększyć liczbę slotów.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Zacznijmy od prezentacji serwera od tego są chyba użytkownicy oraz inni .

 

Zacznę od samego sedna nie chce obijać w bawełne

  • Sloty , jak najlepiej na rozkręcenie sieci
  • Krótko opisane - tego się trzymać
  • Dobry hosting - kolejny plus
  • Eventy - i to kolejny plus

Na serwer (może) wejde i zobaczymy co i jak

 

Pozdrawiam Black&White

i1sWQY0.jpg

Opublikowano

Zacznijmy od prezentacji serwera od tego są chyba użytkownicy oraz inni .

 

Zacznę od samego sedna nie chce obijać w bawełne

  • Sloty , jak najlepiej na rozkręcenie sieci
  • Krótko opisane - tego się trzymać
  • Dobry hosting - kolejny plus
  • Eventy - i to kolejny plus

Na serwer (może) wejde i zobaczymy co i jak

 

Pozdrawiam Black&White

 

 

Dziękuje Panu za tak świetną opinię, sloty zostaną powiększone chyba nawet już dziś gdyż napisałem do Administracji MineServ.eu .

Zapraszam na serwer i Pozdrawiam.

 

Godzina 21:00 EVENT.

Opublikowano

heh... serwer pełny :D

 

Napisałem już do Administracji MineServ.eu o powiększenie slotów.

Nie wiem czy to prawda, ale gracze mówią że ten serwer strasznie uzależnia :)

 

Godzina 21:00 EVENT

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...