Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jail Craft - WIĘZIENIE [Dedyk][1.3.2][Autorskie Pluginy] - Zapraszamy!


G.User

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Serwer jest zajebisty, godny uwagi. Serdecznie polecam. Dla tych, co mają lagi, niech idą sobie kupić internet z Plusa a nie z biedronki ;)

Michu ;d

//nieregulaminowa sygnatura - gif

//BR3ND

  • Odpowiedzi 572
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Muszę zacząć od pierwszego ..

Zmieniam troszeczkę opinię serwera ponieważ ? . Ponieważ chodzą ziomy które są z hackami.. a nikt z tym nie robi.. -.-

Co chwile , jak nie ma Admina ktoś przeklina .

Ziomki chodzą , z kamieniami , piaskami , i tp. I spadasz na sam dół , z czego giniesz , a osoba kradnie Ci itemy.

Ziomy kopią pod tobą tunele, a jak zginiesz to się śmieją i nie oddadzą .

Admin oczywiście nic , z tym nie zrobi gdyż , po prostu ma inne zajęcia . <_<

Jeżeli nie wierzycie , iż mówie na serio z tymi hackami i tp. mam 26screenów proszę się zgłosić na nr gg : 42099541 . B)

A i jeszcze jeden minus .. miały być zwiększone sloty.

Osobiście , nie gram już na tym serwerze, gdyż to jest nie do pomyślenia co tam się wyrabia bez Admina . :P

Pozdrawiam ! . PePe . ; p .

gangnamstylen.jpg

Opublikowano

Muszę zacząć od pierwszego ..

Zmieniam troszeczkę opinię serwera ponieważ ? . Ponieważ chodzą ziomy które są z hackami.. a nikt z tym nie robi.. -.-

Co chwile , jak nie ma Admina ktoś przeklina .

Ziomki chodzą , z kamieniami , piaskami , i tp. I spadasz na sam dół , z czego giniesz , a osoba kradnie Ci itemy.

Ziomy kopią pod tobą tunele, a jak zginiesz to się śmieją i nie oddadzą .

Admin oczywiście nic , z tym nie zrobi gdyż , po prostu ma inne zajęcia . <_<

Jeżeli nie wierzycie , iż mówie na serio z tymi hackami i tp. mam 26screenów proszę się zgłosić na nr gg : 42099541 . B)

A i jeszcze jeden minus .. miały być zwiększone sloty.

Osobiście , nie gram już na tym serwerze, gdyż to jest nie do pomyślenia co tam się wyrabia bez Admina . :P

Pozdrawiam ! . PePe . ; p .

 

1. Droga PePe, Admin ma inne zajęcia niż siedzieć 24/7 przy PC i śledzić jednego gracza po drugim, staramy się wytępić takich graczy

do minimum.

2. Sloty będą zwiększone.

 

10115260245342421516.png

Opublikowano

fajny serwer

1391020896-U962219.png

'Możesz sobie być na innym poziomie niż pozostali, z którymi walczyłem, dla mnie to bez różnicy. I tak nakopie ci do dupy, bo to mój obowiązek. Tyle w tym temacie'

Opublikowano

Najlepszy serwer jaki widziałem w minecraft ... Miła atmosfera ,a także admini...

Admini starają się o serwer i to bardzo

Jak najbardziej polecam . :)

Opublikowano

Serwer wspaniały, sympatyczna atmosfera, łatwo uzyskałem pomoc od innych ludzi - a jestem początkujący na serwerach typu prison.

Administrator miły, ogarnięty, odpowiada na wszystkie pytania - polecam.

tumblr_mxoi7xGRA51rzffavo1_250.gif

Opublikowano

SERVER polecam bardzo super administracja i gracze

 

nie rozumiem debilów którzy piszą że serv na kase.... o ile mi się zdaje to zwiększają sloty dla was prawda? nie dla admina...

1k kasy.. to dobra cena za WYRAŻENIE OPINI nawet negatywnej....

czemu nie można klnąć ? troszke można pomyśleć ... dzieci odrazu będą klnąć o wyzywać się od chujów :)

YAY

Opublikowano

po kilku minutach grania

- mało slotów, trudno się wbić (niedziela, godzina 11.00)

- po wbiciu wylogowuje co parę minut

 

1. Slotów będzie więcej za jakiś czas.

2. Tylko Ciebie wywala.

 

Zapraszam do gry.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...