Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jail Craft - WIĘZIENIE [Dedyk][1.3.2][Autorskie Pluginy] - Zapraszamy!


G.User

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 572
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Serwer gz . Administrator potrafi pomuc ... czasami zlewają ...

dużo nie ogarniętych graczy ... : <

by . Wuja

25-Done Hello :)

50-X

75-X

100-X

125-X

150-X

175-X

200-X

225-X

250-X

275-X

300-X

Opublikowano

Serwer gz . Administrator potrafi pomuc ... czasami zlewają ...

dużo nie ogarniętych graczy ... : <

by . Wuja

 

Nigdy nie odmawiamy pomocy naszym gracza, lecz nieraz jest taki spam ze nie idzie nadazyc.

Opublikowano

Witam , z tej strony ziomusCZW były technik portalu minecraft.pl , obecny technik mycraft.pl oraz właściciel strony minetechnic.pl. Pliki na serwer zostały wykonane przez mojego technika i mogę wam na 100% powiedzieć że pliki są z neta , lecz serwer jest ciekawy ( ciągle full osób to o czymś świadczy ). Na sewer trudno wejść ale nie ma się czemu dziwić , gdyż ten tryb gry jest bardzo wciągający. Administrator z tego co wiem od mojego technika jest normalną osobą z którą zawsze można pogadać i każdemu pomoże. Mapka ? Nie wiem czy oni ją budowali ale nie wnikam do tego. Nawet jakby ją skopiowali to co z tego ? Jest na niej kilka pomieszczeń z bedrocka tyle ... . Jedyne co nie podoba mi się na serwerze to rozdawanie kasy na serwerze za posta ... . Jeśli macie jakieś zastrzeżenia odn. plików serwerowych proszę o kontakt ze mną , gdyż pliki by minetechnic mają być idealne.

Pozdrawiam ziomusCZW

Opublikowano

Jak dla mnie to serw taki sobie.

Przed wyjsciem nonstop siedzi banda Diaxowych Noobów którzy myślą, że jak będą tam stac to są PRO...

<_<

Opublikowano

Witam , z tej strony ziomusCZW były technik portalu minecraft.pl , obecny technik mycraft.pl oraz właściciel strony minetechnic.pl. Pliki na serwer zostały wykonane przez mojego technika i mogę wam na 100% powiedzieć że pliki są z neta , lecz serwer jest ciekawy ( ciągle full osób to o czymś świadczy ). Na sewer trudno wejść ale nie ma się czemu dziwić , gdyż ten tryb gry jest bardzo wciągający. Administrator z tego co wiem od mojego technika jest normalną osobą z którą zawsze można pogadać i każdemu pomoże. Mapka ? Nie wiem czy oni ją budowali ale nie wnikam do tego. Nawet jakby ją skopiowali to co z tego ? Jest na niej kilka pomieszczeń z bedrocka tyle ... . Jedyne co nie podoba mi się na serwerze to rozdawanie kasy na serwerze za posta ... . Jeśli macie jakieś zastrzeżenia odn. plików serwerowych proszę o kontakt ze mną , gdyż pliki by minetechnic mają być idealne.

Pozdrawiam ziomusCZW

 

Pliki sa swietne, wasz czlowiek odwalil kawal dobrej roboty.

Wlasnie mi sie przypomnialo ze po wczorajszym wlamaniu na serwer usunieto wszystkie tabliczki, na dwoch z nich byl adres waszej www.

Jak tylko bede miec dostep do PC natychmiast ja dodam.

Pozdrawiam.

Opublikowano

Mam dla was garść informacji.

 

Drugi Serwer:

 

Planujemy stworzyć drugi serwer, nie żaden RPG, Survival, FreeBuild itd. ... zupełnie nowy Mod

:)

Na temat serwera na razie więcej informacji nie mogę podać.

 

Serwer Jail:

 

Sloty zostaną powiększone mniej więcej na początku roku szkolnego do 40-60, musimy zobaczyć

jak bardzo spadnie liczba graczy z powodu szkoły.

 

Nabór do Ekipy:

 

Jeśli chcesz do nas dołączyć, napisz na GG.

Poszukujemy Webmastera oraz Grafika.

43795766

 

Serdecznie Zapraszamy do rozgrywki !

Opublikowano

Serwer extra. Administracja ogarnięta i miła. Panuje miła atmosfera która aż zachęca do pracy.

 

Ogólna ocena serwera 10/10!

 

Pozdrawiam

Vixon48

Opublikowano

Dziękujemy za tak świetne opinie o naszym serwerze, pamiętajcie drodzy gracze że to dzięki wam serwer się trzyma.

 

Serdecznie Zapraszamy, godzina 21:00 EVENT.

Opublikowano

@UP

 

Dziękujemy za tak wspaniałą opinię, prawdopodobnie JUTRO/PO JUTRZE zwiększymy ilość slotów do 40.

 

Dziś tradycyjnie EVENT 21:00

Opublikowano

Serwer zajebisty. Polecam wszystkim którzy chcą zagrać na serwerze bez lagów, z oganiętą administracją i miła atmosferą na serwerze. Licze, że serwer będzie miał z 60 slotów, bo ciężko się wbić :D

 

Mój nick w grze to: KamilSG

fuQox.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...