Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jail Craft - WIĘZIENIE [Dedyk][1.3.2][Autorskie Pluginy] - Zapraszamy!


G.User

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Widocznie masz drewniannego neta moge wam dac screeny z maszyny ; ) parametry

  • Odpowiedzi 572
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Widocznie masz drewniannego neta moge wam dac screeny z maszyny ; ) parametry

 

Był bym wdzięczny gdybyś przestał pisać w moim temacie, zaśmiecasz tylko.

Opublikowano

Zacznijmy od tego ze kopia w 100% od holyserva gratuluje wam. Kolejne klamstwo autorskie pluginy uahhahahahha xD a zem sie usmial ;D H@ nie ogarnia permissions i oni zawsze zostana na tych 20 slotach ; ) no niestety pieniazkow nie ma :P no coz kazdy zyje jak moze :P

Zgadzam sie z tym graczem

Opublikowano

Serwer świetny kocham go POLECAM !

Specs:

Intel Core i7 6700k 4GHz | MSI B150 Gaming M3 MSI Armor Geforce GTX 1060 6GB OC DDR5
DR4 16GB 2400 MHz HyperX Fury Black (2x8GB, CL15) | Be Quiet! Pure Power 9 600W
SSD Kingston Suv400s37|240g / Western Digital WDC 1TB
Windows 10 Pro x64

 

 

Opublikowano

Hej... Znowu nie mogę wbić na serwer, pisze, że przekroczyłem próby logowania i mam bana, nick Exodeux.

10 postów

(...)

250 postów

500 postów

1000 postów! - SPAMER!

:D

Opublikowano

Osobiście uważam ten serwer za pozbawiony sensu, dodatkowo gracze są niemili. Na serwerze można tylko drążyć drewno i bić się na PVP - i to wszystko.

 

Nie polecam.

:)
Opublikowano

Osobiście uważam ten serwer za pozbawiony sensu, dodatkowo gracze są niemili. Na serwerze można tylko drążyć drewno i bić się na PVP - i to wszystko.

 

Nie polecam.

 

Widzę że nie odkryłeś wszystkich smaczków serwera, najpierw pograj i odblokuj strefy a potem wystawiaj opinię na temat rozgrywki.

Pozdrawiam.

Opublikowano

Witam wbije na serwa ale niestety pełny :(

 

Cóż będę próbował wbić cały czas :P

 

 

No niech to wyjdź ktoś z serwera :D

 

nie mogę się doczekać aż zwiększycie sloty ale cóż czekam mam nadzieje, że do jutra się do czekam (na wolny slot)

Opublikowano

Ja niestety wejść na serwer nie mogę.

Kiedy wchodzę pojawia się czarny ekran, a po chwili crash minecrafta ;/

Macie jakieś rozwiązanie ?

 

Wejdz w single player, rozwal kilka klocków i dopiero wejdz na serwer.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...