Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Gość daronian

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nic ciekawego, grałem chwilę na avalonie i mi się nie spodobał, a widzę, że to jest wszystko to samo.

Serwer oczywiście od daroniana, już mogę powiedzieć, że chociaż jest GM'em to będzie miał na ten serwer wylane, odkąd wyjdzie jakiś nowy gdzie również będzie GM'em.

Głupie ankiety, robisz je jedna po drugiej, mając w dupie poprzednie, co samo za siebie świadczy o tym, jak dbacie o graczy.

  • Odpowiedzi 434
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Od tego serwera rozpocząłem Swoja przygode z serwerami Metin2! Wracam tam! Expie drugi raz maxed. POLECAM

"Człowiek jest Twórcą samego Siebie"

Opublikowano

Wiecie czemu te serwery były niewypałem? Przez takie dzieci jak Wy, które wyzywały i oczerniały przed resztą.

Tamte dedyki mnie nie obchodziły, ja miałem tylko bronić ich imienia i reklamować na MPC - i co? Wbijało po 500 osób.

Tutaj będzie inaczej i mogę Was o tym zapewnić... znam MasTaHa od kilku dobrych lat i jest moim przyjacielem.

Dogadaliśmy się ze wszystkim, zaproponowałem pomoc, on się zgodził i teraz "gramy przy tym samym stole."

Jeśli Wy tego nie możecie zrozumieć to nie moja wina, zawsze jest, ale zwalony serwer, nie zagram.

A jak już ktoś zrobi serwer "Waszych marzeń" to wbijacie i po 3 minutach wychodzicie z powodem "to nie to."

Czasem trzeba myśleć i dać komuś szansę, i szczerzę mnie nie obchodzi Wasz ruch gimbusów tutaj.

Mamy znajomości dzięki, którym gracze i tak wejdą, a Wy będziecie tylko żałować czemu nie wbiliście na starcie.

 

Co do tego Cameriona to naprawdę... wstawiłem prezentację, reszta mnie nie obchodziła.

Itemów nie mogłem dawać, gdyż nie miałem takiego prawa, o maszynie już nie wspomnę.

I gdybyście nie wiedzieli, bo nie było po co się chwalić - pierwszy zacząłem sprawdzać konta pod względem navi.

Usunąłem od razu kilka, potem na forum pojawiły się jakieś przerobione SS'y, etc, etc.

Możecie mnie wyzywać, jechać, hejtować - przyda się Wam kilka warnów na koncie.

Selawi.

Opublikowano

Mogę coś wyjaśnić panowie? Za prezentację Safirów, Camerionów i innych mi zapłacono grube pieniądze i niezbyt obchodził mnie ich los.

Ważne, że mogłem stworzyć prezentację, bronić ich na MPC. Do tego Waszego sprzedawania navi to nawet nie miałem takiej opcji.

Dostałem konto gdzie nawet pół tabeli edytować nie mogłem, a co dopiero stworzenie przedmiotu, więc jeśli ktoś coś mówi to proszę dowody.

Te itemy zrobił ktoś kto im się włamał do bazy, nie wierzycie? Zapytajcie administrację jakie wczoraj było "rodeo."

Czy naprawdę zawsze ja muszę obrywać, bo wstawiłem jakąś głupią prezentację na MPC? Chyba tak, dlatego z tym skończyłem.

Wróciłem na AvalonV2, który nie będzie niewypałem - jak można gównem nazwać coś co stoi i stało przez 3 lata? Nie wiem.

Jeżeli te gimbusy, które tutaj piszą "nie zagram, bo daro sprzeda itemy" to mogą nie grać, zawsze o 10 osób mnie pośród tysięcy innych.

Zaufajcie ten serwer nie będzie opierał się na 500 graczach online. (a dostępu do navi czy komendy /item będzie miał tylko MasTaH)

I nie, to nie jest reaktywacja Avalonu, gdyż on nadal stoi. To po prostu ten sam, legendarny serwer tylko bez kont, aby wszyscy mogli powrócić.

Bez eq, bez kasy i bawić się razem z resztą graczy... jeśli plan teamowy wypali to na serwerze będzie minimum 2500 osób.

 

 

Mam pytanie! Który z poniższych serwerów chcecie i dlaczego?

1: Max 99 lvl, jeden Hwang, 5-bon dodany do dropu.

2: Max 105 lvl, dwa Hwangi, 5-bon w ItemShop.

 

Do tego trzeba się poważnie zastanowić co zrobimy z 6-7 bonusem? Usuwamy, zostawiamy na klasy?

Według mnie z pewnością maksymalnym poziomem możliwym do osiągnięcia powinien być 99. Oczywiście z biegiem czasu powinien on zostać zwiększony. Natomiast jeśli chodzi o 6/7 bon to na hardach jest on całkowicie nie potrzebny, poza tym psuje równowagę klas jak i jest ułatwieniem expienia, a tak być nie powinno.

sygnaturac.png
Opublikowano

Przypominam, że jest to zapowiedź serwera i dyskutujemy tutaj tylko i wyłącznie na jego temat. Wszelkie inne posty odbiegające od topicu, jak i te dotyczące jego autora zostaną nagrodzone. Osoby, które będą nagminnie olewać to, co zostało wyżej napisane odpoczną sobie kilka dni od forum.

Opublikowano

Ja myślę że 6-7 powinny być ale bez wartości ataku, ninja wszędzie włoży 50 wartości+full szycia i nie ma zabawy z gry. 10% moby,do statysyk po 3-5 max. 5bon z bossów i metków +70 aby było to cos warte.

 

A tak serwer świetnie się zapowiada i zagram napewno z kolegami.

imetin_logo.png

Opublikowano

Czyli według Was, 127 level powinien być maksymlanym poziomem. 5 bonus dodać do handlarza, a usunąć Białego Hwanga i wierzchowce.

Czy nie sądzicie, że gra do 127 poziomu, bez tych rzeczy, może się szybko znudzić?

Opublikowano

Ja bym dodał na waszym miejscu po 1 jeszcze jakiejś fajnej broni żeby było co robić do tego 127 lvl i zmienił te okropne hwangi na inne fajne zbrojki jakieś .

Opublikowano

Hmm... Nie ?

Możecie dodać , np. katakumby, WW, inne mapki, które przechodzi się grupowo i ciekawy drop z bossów na koniec.

Eventy, które odbywają się regularnie.

Trzeba trochę ruszyć głową i już coś się wymyśli.

Opublikowano

Czekam z niecierpliwością na s2.

Polecam serwer każdemu,ludzie nie patrzcie na te durne posty dot. daro,bo on tylko reklamuje ...

 

@MamColta

 

Wejdź na gg ;p

805491408806070489277.png


Opublikowano

- 99lvl (póżniej go zwiększyć)

- 5 bonus u handlarza

- Usunąć Hwanga, zastąpić nową zbroją.

- Wierzchowce zostawić grac się nie będzie nudziła

- Mapki na których gramy zespołowo w party

Opublikowano

serwer moich marzen tylko zmiencie jedna rzecz dajcie maksymalny lvl 99 i zwykle hwangi (wziete z pl-a) to bedzie full wypas bp inaczej znowu serwer bedzie naszpikowany takimi gownami jak te biale hwangi czy ten 127 lvl . Po co to ? aby przyciagnac gracza na dluzej . Dobrze rozumiem ów rzecz ale z biegiem czasu mozna podnieść maksymalny lvl i dodac takie rzeczy . I JESZCZE RAZ WYWALCIE TE ^/7 BONY PO CO TOKOMU ? Potrzebne gimbusą co nie potrafia bez ego żyć .

 

Mam nadzieje że serwer troszeczke postoi i bedzie grało na nim sporo graczy .

Czekam na oficjalnego ts-a gdzie bede mogł pogadać z załozycielem tego serwera.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Wszystko co tutaj piszecie przedstawiam głównemu administratorowi o nicku MasTaH. Razem podejmiemy decyzję, dlatego piszcie propozycje, a na pewno niektóre z nich zostaną rozważane.

 

Myślę, że odpowiednim zagraniem będzie maksymalny 105 level na początek.

Usunięcie Białego Hwanga i zmiana systemu: Stal > Szmaragd (ze świeceniem z PL!) > Hwang

5 bonus dodany do dropu z Metinów, aby nie było za łatwo - w końcu ma być podobnie jak na starym Avalonie.

Oraz zostawiamy 6-7 bon bez odporności i silnego na klasy, gdyż ludzie wtedy muszą robić po 10 par eq.

 

To są wstępne przemyślenia... na pewno większość ulegnie zmianom!

 

 

 

Kiedy wystartuje AvalonV2, serwer AvalonMT2 będzie pracował dalej!

Nie zrobilibyśmy tego graczom, którzy przez 3 lata pracowali na ekwipunek i swą postać!

 

 

UWAGA! Kody sygnatur i bannerów umieszczone w drugim poście już działają!

Zapraszam i nawołuje graczy, aby użyli je, gdyż są poprawne w 100% !

Opublikowano

To tak. Moja propozycja :

1. Pirmo. Proponuje max 99lvl. Po co zwiekszać gdyż na tym lvlu można osiągnąć wszystko, a na dodatek wygląda o wiele lepiej niż 127.

2. Primo. Proponuje Biały hwang przestawil bym przed zwykłego hwanga. Zwykly wygląda o wiele wiele lepiej niż biały.

3. Primo. Proponuje aby 6-7 nie było na klasy, jak juz to tak jak wypisane wyżej 5 do wartosci i 10 moby.

4 Primo. Proponuje 5 bon dodac do dropu z metinów, bossów, ale w taki sposób aby nikt nie mial problemu z wydropieniem takowej rzeczy.

 

 

Oglądająć od dłuższego czasu wszystkich prezentacji, opini sadze że przy takich prpozycjach idzie utrzymac graczy przy sobie. wystarczy umilic gre rożnego rodzaju eventami, dungeonami nowymi. Eq , lvl to nie wszystko. wierzchowce super sprawa. Chodzi o to aby gra nie polegała ciągle na dwóch rzeczach. Exp i Exp. Czasami trzeba tez cos zrobić oczywiście w grupie aby umiliść grę.

 

Pozdrawiam. Lv & Alice.

Kto nie ma wrogów, nie jest nic wart.

Opublikowano

A Nie moglibyscie zwiekszyc troche bonow? Np zamiast 2 4 6 8 czy jakie tam sa dac same 10, 15 abs i inne tez zostawic te wieksze wartosci .

Skile normalnie? Bedzie zwoj zmiany profesji?

Opublikowano

Prezentacja do bani. Już mam dość tych TWOICH szpanerskich prezentacji.

Człowieku, na każdym serwerze ta sama gadka, czego ty nie robiłeś na poprzednim serwerze,a co będziesz robił na tym.

Staje się to już nudne i żałosne.

Więc proszę, WYJDŹ.

 

Co do reszty to serwer 50/50.

Zależy kto co woli.

 

Greetings.

67062750834462019182.gif

Start serwera 17.08.2012r.

Dołącz do naszej społeczności już dzisiaj i twórz świat razem z nami -

Reinor.pl

Opublikowano

Co do bonów to tez proponuje usunąć chociaż wartości 2...

 

 

 

Daronian Twój pomysł z zbrojami bylby super. Stal , szmaragd, hwang zwykły. To super rozwiązanie !

 

Zwój zmany profesji moim zdaniem nie powinien się pojawić nawet w IS. Graj tym co wybraleś i nie marudź !

Kto nie ma wrogów, nie jest nic wart.

Opublikowano

Teraz jest jakas beta czy jak ? Skąd tyle osob online, ranking, client i to wszystko ? Wytlumaczy mi to ktoś ?

Kto nie ma wrogów, nie jest nic wart.

Opublikowano

długa historia 22latka haha to bedziesz mógł daronian powiedzieć za 15 lat jak w końcu do 30 dojedziesz.

 

Co do serwera fajny co do teamu jedna osoba niepotrzebna.

Jak już Ci pomogłem to weź nacisnij tego like to mnie motywuje ;] 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...