Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Stan pracy nad Emulatorem/Crackiem do Diablo III


infex

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 263
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Hmm, godzina ~20 i nadal zmian nie widzę od dwóch tygodni (chyba tyle ten serwer ma).

Czekałem dwa tygodnie (chyba) to i poczekam drugie, bo tyle już kiepskich recenzji o tej grze słyszałem, że szok :)

Nie napalajcie się zbytnio, znajdźcie sobie jakąś inną grę, tą miejcie tylko w zapasie.

 

:ninja:

fb.com/myrodj


 


 

Opublikowano

Ludzie proszę was , nie krytykujcie ani nie spamcie , że wam nie działa ,, premiera Diablo III była niedawno , jeżeli chcecie grać już teraz to sobie kupcie. Ja osobiście wole poczekać z 1-5 tygodni , żeby wszystko dopieli na ostatni guzik . Nie od razu Rzym zbudowano :<

51256155628504671483.png

By CheaterMan

Opublikowano

Ja też myślałem nad zakupem ale 180zł to trochę za dużo lepiej poczekać na torchlight 2 który będzie kosztował 70-80zł prędzej czy później i tak wyjdą dobre serwery...

Opublikowano

32-latek zmarł po 72-godzinnym maratonie z Diablo III

 

 

 

 

Russell Shirley przez trzy doby nie odchodził od komputera, na którym grał w Diablo III. Niestety, maraton zakończył się dla niego tragicznie.

[*]

Opublikowano

Ja wszedłem na chwilę na mapę, mój Demon Hunter nie mógł bić bo nie miał broni, a po minucie crasha miałem. Obecnie próbuję wbić monkiem, ale bezskutecznie.

Opublikowano

Te info na ich stronie było bez sensu. Po co pisać i robić ludziom mętlik w głowie, jeśli się nie wie kiedy tak na prawdę Mooege skończy (O ILE TO ZROBI) pracę nad emulatorem pod retail... Zwykła błazenada i wciskanie ludziom kitu... Już lepiej pograć na Europebattle.net

2007932960.png

 

Ktokolwiek twierdzi, że Słońce daje szczęście, ten nigdy nie tańczył w deszczu.

Opublikowano

ja tam juz piernicze te czekanie na emulator czy crack dzisiaj albo jutro przelew kasy i zamawiam diablo mam dosc czekania,rozumiem tez ludzi ktorych np niestac na ta gre nie zebym sie chwalil czy cos,peace(chociaz pewnie i tak jakies problemy beda nawet po instalacji oryginalu xD)

Opublikowano

Każdą osobę, która ma stały dochód pieniędzy będzie stać na tą grę jak i na każdą inną.

Tylko, że większość osób, która chce się pobawić w tej grze jest uzależniona od pieniędzy rodziców.

Stąd wszystkie problemy. Jeżeli chce się grać za darmo trzeba uzbroić się w cierpliwość i liczyć na to, że jakiś zapalony fan stworzy emulator.

Nie sądzę by scena, która jest specem od crackingu bawiła się w robienie emulatorów.

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Opublikowano

ciekawe czemy na 4vendetta nie bylo up?ktos cos moze wie na ten temat?

 

4Vendeta używa Mooege, które niewiadomo kiedy skończy pracę nad emulatorem pod retail... także nie dziwcie się, że nie było wczoraj update ;)

2007932960.png

 

Ktokolwiek twierdzi, że Słońce daje szczęście, ten nigdy nie tańczył w deszczu.

Opublikowano

ciekawe czemy na 4vendetta nie bylo up?ktos cos moze wie na ten temat?

Delayed Update...
We're fixing some things, testing and after few days the server will be updated...Sorry for delay..
From:Alex Date: 30 May 2012 16:54 PM

Info z ze strony Vendetty. Jakieś błędy mają i to aktualnie naprawiają... QRFA A MYŚLAŁEM ŻE SOBIE DZISIAJ POGRAM

Opublikowano

biedne polaczki :< nie mogą pograć w diablo 3 :< jak to dobrze ze ja kupiłem dwie kopie po 180zł :]

btw. kokosz mnie zadziwia wstawię info o cracku np do Assassins Creeda BAN, wstawię info o cracku do D3 np bro chcesz blue membera?

nie czekajcie na emulatora :] najpierw na 100% wyjdzie jakiś SP crack dopiero potem EMU :] długa droga przed wami :}

//pornografia

Opublikowano

biedne polaczki :< nie mogą pograć w diablo 3 :< jak to dobrze ze ja kupiłem dwie kopie po 180zł :]

Wprd. To już jest chamstwo. Wiesz (chociaż jesteś tak tępy, że mam wątpliwości), że od 15 maja od otwarcia sklepu Diablo leci w ciągu 10 minut a dostawa następna jest za 2 tygodnie. Dzisiaj była dostawa do Empiku i jak wróciłem z pracy nic nie było. Może ktoś pracuje rano i nie ma możliwości pójść do sklepu? Twoja wypowiedź świadczy o niczym innym jak o Twojej niskiej inteligencji i kulturze.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...