Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Stan pracy nad Emulatorem/Crackiem do Diablo III


infex

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Myśl logicznie kolego ! Te serwery działają i działać będą, ale pozostaną w takim stanie jakim są teraz... i bardzo dobrze... wkońcu adminom się znudzi i zrobią wolne miejsce na swoich serwerach.

hmm... próbuję się połączyć do 4vandetty i wyskakuje mi błąd:

http://screenshooter.net/9172514/wjfqgri

Zaradzisz coś albo ktoś ? :)

  • Odpowiedzi 263
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

[quote name=WaLo :)' timestamp='1340399970' post='4749036]

hmm... próbuję się połączyć do 4vandetty i wyskakuje mi błąd:

http://screenshooter...9172514/wjfqgri

Zaradzisz coś albo ktoś ? :)

 

Błąd od Twojej strony, nie od strony serwera... Wiele razy pisałem i inni również o tym wspominali, że nie ma sensu na ten moment łączyć się na obydwa serwery. Lepiej zrezygnować z fajek czy chipsów i kupić guest pass.

2007932960.png

 

Ktokolwiek twierdzi, że Słońce daje szczęście, ten nigdy nie tańczył w deszczu.

Opublikowano

Błąd od Twojej strony, nie od strony serwera... Wiele razy pisałem i inni również o tym wspominali, że nie ma sensu na ten moment łączyć się na obydwa serwery. Lepiej zrezygnować z fajek czy chipsów i kupić guest pass.

A jak kupuję Guest passa to gram tylko ten 1 akt czy do jakiegoś levelu i moge od początku czy jak ?

Opublikowano

[quote name=WaLo :)' timestamp='1340400428' post='4749071]

A jak kupuję Guest passa to gram tylko ten 1 akt czy do jakiegoś levelu i moge od początku czy jak ?

 

Maksymalnie możesz mieć 9 postaci na koncie. Możesz wbić maksymalnie 13 level, a fabuła w trialu zatrzymuje się po zabiciu Króla szkieletów (20min - 1 godzina, zależnie czy się eksploruje czy nie).

2007932960.png

 

Ktokolwiek twierdzi, że Słońce daje szczęście, ten nigdy nie tańczył w deszczu.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Wie ktoś może co trzeba wpisać w wolnym polu nazwanym "BattleTag" w reje do 4vendeta ?

 

Swój battletag zapewne... Ze strony Battle.net

jesse_pinkman_v2_by_seb3tears-d5s8er0.pn


Gold Member | Blue Member | exModerator Counter-Strike

  • 4 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Niedawno widziałem mnóstwo cracków do Diablo III które działają bez żadnych bugów itp. jak oryginalna gra, nawet online

 

http://diablo3crack2013.blogspot.com/

http://www16.zippyshare.com/v/738290/file.html

 

Tu jest np. filmik z You Tube'a i autor zapewniający że crack bez bugów itp.

http://www.youtube.com/watch?v=T2pu8ZY_SV8

 

I mam pytanie czy to rzeczywiście działa? Czy to crack albo emulator? Wytłumaczcie bo już nie ogarniam.

Opublikowano

Nie ma i nie będzie <NEVER>.
Nigdy to nigdy - zrozumcie.
Sam kiedyś chciałem cracka do tej gry- kupiłem i nie żałuje.
Radze nie ściągać tych wirusów:)

Opublikowano

Crack nie działa, ale emulator jest. Czy wie ktoś w jakim stanie na razie jest najlepszy emulator? Są jakieś postępy typu połowa gry działa dobrze itp?

 

Moim zdaniem za jakiś dłuższy czas w przyszłości, gdy programowanie i umiejętności programistów/piratów się rozwiną to zrobienie takiego emulatora nie będzie już takie trudne i niemożliwe. Niektórzy piracą takie gry tylko po to, żeby zrobić serwery prywatne do tej gry. Najlepiej jest więc zrobić tak, żeby Ci którzy zakupili oryginalną grę mają dopiero wtedy możliwość w zagranie na takim serwerze.

 

Odpowie ktoś? :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...