Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pliki serwerowe by BR3ND 1.7.10, SURVIVAL + GILDIE, Autorsko spolszczone pluginy + STRONA WWW!


BR3NDzik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Kiedy bd download do 5.0V?

Dodaj download do wersji V 5.0.

Dokładnie nie ma downloadu v5

 

Niestety nie było mnie do teraz w domu i nie zdążyłem. Już upam i do tego skany na mojej neostradzie 1mb, której szybkość jest porównywalna z szybkością tworzenia autostrad na euro 2012.

 

 

V 5.0

- Wgranie najnowszej rekomendowanej wersji bukkit'a - 1.3.2-R1.0

- Aktualizacja pluginu Orebfuscator (już działa)

- Dodanie pluginu "CombatTag"

- Spolszczenie pluginu CombatTag

- Lepsze spolszczenie pluginu CapsLock

- Lepsze spolszczenie pluginu Reservations

- Aktualizacja pluginu LetItRain

- Lepsze spolszczenie pluginu LetItRain

- Pełne spolszczenie pluginu SimpleRegionMarket

- Aktualizacja pluginu DisguiseCraft

- Aktualizacja pluginu MobArena

- Spolszczenie pluginu CraftBookMechanisms

[Lift Up] = [W GORE]

[Lift Down] = [W DOL]

[Gate] = [bRAMA]

- Spolszczenie pluginu AntiCheat

- Zmiana plików startowych pod najnowszą wersję silnika

- Wersja V2.0 plików Standard

Opublikowano

Dzięki!!

 

Zrobiłem FB na twoich pluginów + kilka moich! :).

Za zrobienie takich pluginów + wiedze + Rozpisanie się --

_-_ .Masz LiKe . _-_

 

 

Pozdrawiam

kubam8753

Opublikowano

Super że nowy Update 5.0 ale to o co cię prosiłem żebyś spolszczył najnowszą wersje WE to nie zrobiłeś, a jeśli chcesz więdzieć to twoja jest stara i nie poprawnie działa z CB 1.3.2

Mój autorski plugin (bukkit) ItemShop [LINK], w sprawie pluginu pisać na PW lub na GG: 42337530

Opublikowano

Super że nowy Update 5.0 ale to o co cię prosiłem żebyś spolszczył najnowszą wersje WE to nie zrobiłeś, a jeśli chcesz więdzieć to twoja jest stara i nie poprawnie działa z CB 1.3.2

 

Tak, wiem, ale sk89q usunął ze strony bukkit'a tą wersję i jest ona tylko na jego stronie, ponieważ nie jest rekomendowana. Jak mam już tyle spolszczać to chcę oficjalną wersję np. na 1.3.2-R2.0. Poczekam jeszcze trochę, aż zrobi coś konkretnego. Szkoda mi po prostu tyle czasu na spolszczanie jednej wersji, a za parę dni wyjdzie kolejna... Każdy kto próbował spolszczać we w takim stopniu co ja to sam wie ile na to idzie czasu...

Opublikowano

Jakoś przy napisie pliku WE 5.4.2 wyraźnie widzę napis 1.3.2 R1

 

Jest po prawej w wersji gry:

Game version

  • CB 1.3.1-R2.0
  • CB 1.3.1-R1.0
  • CB 1.2.5-R5.0
     
     

Opublikowano

Da się komuś dodać jakieś usprawnienia komendą jakąś na serwerze bez potrzeby wyłączania serwera?

50 postów - Zrobione! :) 400 postów - W trakcie
100 postów - Zrobione! :) 500 postów - W trakcie
200 postów - W trakcie 750 postów - Może
300 postów - W trakcie 1000 postów - Chyba mnie coś xD

Opublikowano

@UP

Z tego co wiem to jest na to jakaś komenda ale cholera wie jaka.

Najlepiej dodać zwyczajnie w Permissions. ;)

A pliczki świetne.

Dużo pluginów ale urozmaicają serwer. Super. ;)

5465845486.png

Opublikowano

@up co za problem: serwer stop, wrzucasz factions.jar do katalogu "plugins" , serwer start i masz gotowy dzialajacy plugin na serwie , zakladasz Gildie itd :-)

TEKST MIESIĄCA - obecnie na forum jako"Mauurycy":

 

...WarZ jest troche słabsze i mniej rozwinięte od dayz

Opublikowano

Dobry Bukkit i dobrze dobrane pluginy, polecam

 

Dobry Bukkit i dobrze dobrane pluginy, polecam

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7

Opublikowano

Fajnie. Czasami jednak restartuje mi się serwer, jak gram z kolegami :F

"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów." ~Stanisław Lem

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...