Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pliki serwerowe by BR3ND 1.7.10, SURVIVAL + GILDIE, Autorsko spolszczone pluginy + STRONA WWW!


BR3NDzik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nic nie ma ;/

 

Ponieważ najpierw tą kopię trzeba wykonać. Komenda /backup.

 

Fantastyczne pliki a mam pytanie czy można ustawić lość dodawanej kasy za pobyt na serwerze

 

Jasne wchodzisz w plugins -> timeismoney -> config.yml i masz tam linijkę:

AMOUNT_PER_MIN: 20

 

Ilość pieniędzy jaką ma wypłacać na minutę.

Opublikowano

Mam problem,wpisuję komenda na rangę:

 

/pex user mój nick group set VIP

 

I po tym wyskakuje coś takiego:

'Don't have enough permission for group VIP.

Na inne komendy też nie działa.

W konsoli pisze że nie ma takiej komendy

 

Pomocy

Evolution to skill97 z 30 multikontami.

Opublikowano

@up w konsoli wpisz tylko pex user nick twój group set Wlasciciel ale bez /

 

a w grze to znaczy że nie masz uprawnien by to zrobic musisz miec wlasciciela pierw i op.

Opublikowano

Czemu dostałem +5%

Źle mi się kolorowy LIKE skopiował i odrazu 5%

 

Zapoznaj się z regulaminem lokalnym działu.

 

Da się jakoś zmienić mobspawner komendą?

 

Tak, wyznaczasz mobspawner i wpisujesz np. /spawner zombie

Opublikowano

Mam pytanie do BR3ND gdzie masz serwer postawiony i ile płacisz na miesiąc

 

Dziękuje za odpowiedz

 

----------------------------------------------------

 

Pozdrawiam

Opublikowano

Jak dałem server na craftserve.pl i gracze zaczeli wchodzić wyszło na to że mieli dostęp do permissionsEX a ja opa nie dawałem i przekopiowałem wszystko co do pliku

Pls napraw to

50 postów - Zrobione! :) 400 postów - W trakcie
100 postów - Zrobione! :) 500 postów - W trakcie
200 postów - W trakcie 750 postów - Może
300 postów - W trakcie 1000 postów - Chyba mnie coś xD

Opublikowano

Zmieniłem w pliku Permissions w pluginach nazwy użytkowników na tych którzy grają na serwerze jednak nie ma dostępu do żadnych komend. Nawet /help nie działa. Końcówka pliku wygląda tak:

.

.

.

 

Head Admin:

prefix: '&4'

permissions:

- '*'

Admin:

prefix: '&4'

permissions:

- '*'

users:

czaman:

group:

- Head Admin

 

Bonebraker:

group:

- Mini-VIP

pioruneks:

group:

- Mini-VIP itd

 

użytkownik zaznaczony jako head admin nie ma dostępu do niczego jak i cała reszta graczy

Opublikowano

Jak dałem server na craftserve.pl i gracze zaczeli wchodzić wyszło na to że mieli dostęp do permissionsEX a ja opa nie dawałem i przekopiowałem wszystko co do pliku

Pls napraw to

 

Nie mam pojęcia o co Ci chodzi. Dostęp do pex? o.O

 

Zmieniłem w pliku Permissions w pluginach nazwy użytkowników na tych którzy grają na serwerze jednak nie ma dostępu do żadnych komend. Nawet /help nie działa. Końcówka pliku wygląda tak:

.

.

.

 

Head Admin:

prefix: '&4'

permissions:

- '*'

Admin:

prefix: '&4'

permissions:

- '*'

users:

czaman:

group:

- Head Admin

 

Bonebraker:

group:

- Mini-VIP

pioruneks:

group:

- Mini-VIP itd

 

użytkownik zaznaczony jako head admin nie ma dostępu do niczego jak i cała reszta graczy

 

Wyślij mi download do pliku na PW.

Opublikowano

A kiedy masz zamiar wgrać spolszczonego CraftBook'a?

2cf6pe0.jpg


"Hmm jak by to powiedzieć... Moje pierwsze wrażenie o grupie... Nie lubię was..." - Kakashi


Opublikowano

A kiedy masz zamiar wgrać spolszczonego CraftBook'a?

 

Przy kolejnym update. W nim jest spolszczone tylko [W GORE], [W DOL], [bRAMA] i komunikaty przy windzie. ;)

 

ps: Jutro będzie nowa wersja. ;) V5.0

Opublikowano

 

 

Wyślij mi download do pliku na PW.

 

OK dobra dałem radę.

Mam niestety inny problem otóż:

 

1. Tworzę na MP jako Head Admin poprzez Multiverse-Core świat po czym sprawdzam TP na ten świat i wyskakuje mi komunikat "Can't Find User World" mimo iż świat jest stworzony - widnieje w plikach.

2. Robię portale 1, 2 i 3. Mnie przenosi bezproblemowo z każdego do każdego tak jak to zostało przypisane jednak dla każdego innego gracza przechodzącego przez portale nic się nie dzieje.

 

Końcówka pliku permissions wygląda tak jak poniżej:

 

 

Head Admin:

prefix: '&4'

permissions:

- '*'

Admin:

prefix: '&4'

permissions:

- '*'

users:

czaman:

group:

- Head Admin

 

Bonebraker:

group:

- Mini-VIP

pioruneks:

group:

- Mini-VIP

Opublikowano

@up jeśli chcesz żeby gracze się teleportowali to zaznacz portal i wpisz 2 komendy:

 

/mvp conf enforceportalaccess false

/mv conf enforceaccess false

Licze na like :).

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...