Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Diablo III Oficjalna Dyskusja


EmperorQ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 236
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

warto będzie się zakręcić trochę to może za 170-180 się znajdzie :) polecam np Careffour :D kupiłem tam BF3 za 100 kiedy normalna cena to chyba 120-130 było;) pamiętajmy że empik zawsze ma najwyższe ceny a w takim hipermarkecie zawsze jakaś promocja się znajdzie;) a gra kupiona w Tesco a nie w Empiku nie jest gorsza;)

1359796545-U215643.png

Opublikowano

No racja ale zaraz po premierze cena może być maxymalna niestety....

 

@ Clienta odblokują w poniedziałek o 17. Będzie można zainstalować i pobrać patcha a o 0.01 już się zalogować;)

O ile się uda^^

Siema Eniu;)


Opublikowano

Oglądałem;)

Świetny filmik;)

Ale jakby trochę faworyzujący Barbarzyńcę:D

Pokazuje go jako najefektywniejszego^^

Siema Eniu;)


Opublikowano

Nie wiem już tu po prostu umieram. Jeszcze 3 dni, a ja wytrzymać nie mogę. Jeszcze nigdy nie byłem tak zniecierpliwiony. Barbarzyńca robi największą rzeź. Ale to nie znaczy, że inne klasy są gorsze :)

Opublikowano

Polecam poczytać przed premierą;)

http://eu.battle.net/d3/pl/blog/4371302/Poradnik_przygotowuj%C4%85cy_do_premiery-11_05_2012#blog

Siema Eniu;)


Opublikowano

Za ile można się spodziewać ceny keya ?:)

Jak myślicie?

1359549208-U277916.png

Klasa:Szaman Healer

Lvl:1+

Królestwo:Shinsoo

Gildia:

Server:Metin2.PH

Opublikowano

Up koło 170 minimum;) Teraz to już może nawet 190...

Ohoh, to wysoka stawka, to nie zagram ; c

Ale zobaczymy , może się wszystko odwróci :P

1359549208-U277916.png

Klasa:Szaman Healer

Lvl:1+

Królestwo:Shinsoo

Gildia:

Server:Metin2.PH

Opublikowano

Swoją drogą...bez dodatku chyba też będzie się dało grać nie:)???

Coś mnie Barbarzyńca zaczyna kusić:D

Może w przyszłości na drugą klasę^^

Siema Eniu;)


Opublikowano

ja szamanem jako 2 klasą będę grał ;) no tak ale nie będziemy mieli dostępu do dodatkowej zawartości co na pewno na arenie pvp zostawi nas z tyłu na co niektórzy nie będą mogli sobie pozwolić ;)

1359796545-U215643.png

Opublikowano

Panowie i panie:)

 

Niecałe 24 godziny do najważniejszej premiery ostatnich lat:)

Jesteście już gotowi do walki z piekielną hordą i samym Diablo na czele????

 

Ostrzymy broń, bierzemy urlopy, załatwiamy zwolnienia ze szkoły,informujemy partnerów/partnerki i jutro rozpoczynamy rzeź

:D

Siema Eniu;)


Opublikowano

Co sadzicie o strzeleniu sobie fotki z pudelkiem w reku :D i wstawieniem tego na forum ;). Smieszny pomysl nawet a moze byc z tym rowniez duzo zabawy :D. Emperorq zastanow sie nad tym tematem, poniewaz moze byc calkiem niezla zabawa :D.

 

PS: Albo mozna sobie fotke przed kompem strzelic dla tych co nie maja pudelka :D

Opublikowano

Jeszcze kilkanaście godzin ! Wziąłem zwolnienie z liceum :). Moją drugą klasą będzie szaman. Potem wizard. Możliwe, że będę miał wersję kolekcjonerską. I dodatek w przyszłości też zamierzam kupić. Od jutra przez tydzień nie wychodzę z domu. ^^

 

:D

Opublikowano

To wam już na jutro życzę udanej gry , niestety nie każdy może sobie pozwolić na tą gre :)

Powodzeniaa :)

1359549208-U277916.png

Klasa:Szaman Healer

Lvl:1+

Królestwo:Shinsoo

Gildia:

Server:Metin2.PH

Opublikowano

Ja zamówiłem w empiku za 169zł 29marca ^^ teraz prawie w najbardziej popularnych sklepach brak produktu ^^. Chyba będe musiał kupićdrugi egzemplarz ponieważ raczej na lanie z bratem nei pogram :/

RGFya0xvcmREaWFibG9zX19fZXVuZV9fXzQxNl9fX01lR2VfX18zX19fMTAwX19fbm9uZS5wbmdfX184X19fbm9uZV9fXzAwMDAwMF9fX3NvbG8=.png

 

Pomogłem daj + to w końcu nic nie kosztuje ;D

Opublikowano

Dowiedziałem się że jutro to mi dopiero wyślą..także bym miał za 2-3 dni...

Dlatego chyba anuluje zamówienie i zamówię na keye.pl klucz chociaż tam teraz mają taki młyn że musieli stronę wyłączyć na pół dnia żeby zrealizować zamówienia;)

No i pracują dziś do 23...

Siema Eniu;)


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...