Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Diablo III Oficjalna Dyskusja


EmperorQ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 236
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Pirat nigdy, lol.

 

Jasne że się opłaca, audio, grywalność, video ekstra, propsować blizzarda.

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

hehe, żarcik taki z piratem ;d

 

a jak efekty, dubbling PL , słyszałem, że dokładny - to prawda?

 

Nic nie ma z stworzonego nowego języka?

 

 

1100 post

Opublikowano

tak czy siak pirat bedzie wielka porazka bo do tej gry cracka nie da sie zrobic, a jedynie emulator ktory bedzie mial miliony bledow, a gra wsrod zbugowanych misji, potworow to raczej nieporozumienie

Opublikowano

Grałem u kumpla, oglądałem Game Play i jest cudowna. Szkoda jedynie, że nie Free :) Tak to by była bardziej popularna niż WoW czy LoL , Metin 2. :)

Znajdziecie mnie pod innym nickiem

o.O

Opublikowano

,,Tak, Diablo III jest dobre. Bardzo dobre. Bardzo, bardzo, bardzo dobre." - fragment recenzji CD Action, szkoda tylko ze nigdzie nie ma albo ceny sa troche za wysokie

//Za duża sygnaturka.

Opublikowano

Powiem wam że zdania na necie są podzielone...

Zdecydowana większość jest zachwycona grą-łącznie ze mną:D

ALe i hejterzy się znajdą co im nic nie pasuje a znając życie pewnie nawet gry nie kupili;)

Są gusta i guściki-dla mnie np Skyrim był nieciekawy a okazał się grą roku.

Także przy ocenie gry trzeba brać zdanie ogółu a nie jednostki:)

To tak dla wszystkich którzy mają zamiar hejtować Diablo na tym forum.

Pozdrawiam:)

Siema Eniu;)


Opublikowano

Gdzie tam, wow'a nie pobiła, jeszcze nie . Dajmy diablo miesiąc na wykazanie się, w 5 dni już zrobiła szum, a co będzie za miesiąc? ;)

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

Podobno padł Diablo na Inferno...

 

Tak swoją drogą co sądzicie o statystykach w Diablo 3?

 

Siła jest dla Barba głównym atrybutem więc inwestując w siłę aby zwiększyć DPS barb dostaje darmowego defa który siła właśnie zwiększa;)

Inne postacie muszą opierać się na pancerzu podstawowym przedmiotów...

Z kolei inteligencja którą rozwijają Szamani i Wizardzi zwiększa automatycznie odporności a co za tym idzie nie muszę oni się martwić wgl o resy w itemkach;)

Podobne zręczność która jest podstawowym statem Hunterów i Mnichów prócz DPSu- zwiększa uniki..

 

Także każda postać inwestując (oczywiście ekwipunkiem) w swój atrybut celem zwiększenia ataku dostaje coś "za darmo" podczas gdy inne postacie muszę to zdobyć w bonach z itemów;)

Siema Eniu;)


Opublikowano

Czerwiec...

Ile wynosił premierowy nakład Diablo III na Polskę?

 

Michał Gembicki: Nakład gry Diablo 3 w Polsce został ustalony na podstawie estymacji sprzedaży tytułów porównywalnych, o ile można o takich mówić w przypadku tytułu tak unikalnego jak Diablo 3 i potencjału zakupowego poszczególnych sieci i sklepów w Polsce. Zamówiony przez nas nakład edycji standardowej wynosił kilkadziesiąt tysięcy egzemplarzy. Ten nakład, jak się spodziewaliśmy, powinien wystarczyć na minimalnie 1-2 miesiące sprzedaży, tak aby kolejne dostawy dostępne w ciągu miesiąca pozwalały na stałe zasilanie rynku w nowe sztuki gry. Ogromnym i pozytywnym zaskoczeniem był fakt, że oszacowany tak nakład sprzedał się w blisko 80% w ciągu pierwszych dwóch dni od premiery! - ustalając tym samym rekord nie tylko w historii dystrybucji firmy CDP, ale jestem przekonany że również w historii branży gier komputerowych w Polsce! Ciągle jeszcze można jednak nabyć grę w sieciach: TESCO, REAL, Media Markt i Saturn.

 

Jaki procent nakładu rozszedł się w preorderach i na nocnych premierach?

 

Michał Gembicki: Według moich szacunków około 25-30% sprzedało się w pre-orderach i nocnych otwarciach, reszta sprzedała się w normalnej sprzedaży.

 

Kiedy możemy się spodziewać uzupełnienia zapasów sklepów?

 

Michał Gembicki: Pod koniec przyszłego tygodnia zamierzamy dostarczyć na rynek nową pulę kilku tysięcy sztuk gry z rezerwy przewidzianej na pierwsze dotowarowanie. Kolejnej dużej sięgającej kilkudziesięciu tysięcy sztuk dostawy spodziewamy się pod koniec czerwca. Ten termin jest wypadkową: czasu potrzebnego na produkcję oraz dostarczenie towaru do Polski. W międzyczasie prowadzimy rozmowy o możliwym przyśpieszeniu tej dostawy, ale jest jeszcze zbyt wcześnie żeby cokolwiek w tym temacie potwierdzić.

 

Czy do sklepów trafi jeszcze edycja kolekcjonerska?

 

Michał Gembicki: Nie przewiduje już takiej możliwości. Edycja kolekcjonerska była produktem celowo limitowanym, ze względów na swój unikalny charakter.

 

Problemy z dostępnością produktu tyczą się tylko Polski, czy też całej Europy?

 

Michał Gembicki: Nie dysponuje danymi z innych rynków Europejskich i nie chciałbym komentować istniejącej tam sytuacji. Czytając jednak ogólnodostępne w Internecie komentarze oraz patrząc na brak dostępności towaru u takich tuzów sprzedaży jak na przykład Amazon.com przypuszczam, iż światowe zapasy gry Diablo 3 bardzo szybko stopniały pod naporem nieprzebranych rzeszy fanów tej gry.

Siema Eniu;)


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...