Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[EX.Silkroad-R Grand Released]120 Cap/Earn Free Silk/Best Rate/Awesome Benefit Package


BlazeR

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nareszcie strone naprawili :) ......

 

-ZAPRASZAM DO GUILD WSZYSTKICH Z POLSKI TotalControl

 

Mój Nick w grze ConaMore

 

POSZUKUJĘ Unii =)

-Oferują pomoc w grze :) Lvlowanie

 

Oj ConaMore miałeś do Eternal dojść ale nieważne . Jak chcesz Unie to bardzo chętnie.

  • Odpowiedzi 251
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Bot SroKing 8.0.8_3 jest za free wystarczy przestawic z platnej wersji na bezpłatna i bedzie normalnie smigac i jesli ktos ma stare konto to musi zalozyc nowe ...

zbyt duzej polityki tu nietrzeba

Opublikowano

Ja mam jeden problem. Pobierałem instalkę dwukrotnie i pod koniec zawsze wywalało mi jakiś błąd. Nie ma może innego źródła ?

sygna11v1.png

 

Nick : FatalAngel

LvL : 105

Guild : SARMATIA*NewPartBegin

Status : Online * Alexandria PT

Server : ÍőµŔáۡĺ

Build : Jakiś tam ^^

Opublikowano

1. Uruchamiamy Launcher.exe

2. Po odpaleniu ukazuje sie nam okienko ... radze zalozyc nowe konto

 

Jezyk :(mozemy zmienic na)Polish

Server :(tu zmieniamy) FreeTry Server fast

ID: jak by ktos niewiedzial to login

PW: jak by ktos niewiedzial to haslo

 

3.I klikamy Zaloguj

4.Po zalogowaniu powinismy miec pakiet bezplatny "Free Try Pack"

5.Wciskamy Start Game - i przenosi nas do Multi cleant menager

6. I tam wciskamy Start Game

7.Cieszymy sie z gry (akurat teraz jest inspekcja)

Opublikowano
Oj ConaMore miałeś do Eternal dojść ale nieważne . Jak chcesz Unie to bardzo chętnie.

 

Golun Kochanie ty moje :P wiem ze miałem ale zdecydowałem ze zrobię własną guild. Ale chetnie do unii dołączę i jak tylko będzie potrzeba pomóc to na mnie i moją guild możesz liczyć :) Musimy FW ogarnąć. ^^ Napisz do mnie w Grze to sie dogadamy co do Unii ^^

 

a co do chetnych to pisać nick ConaMore =) 105 warrior/cler hehe

 

 

 

ostatnie INFO

 

Dear all Ex.silkraod R fans.

 

In order to do best service for all fans where come from every country,

we need the moderator supporter come from:

Germany/Poland/Romania/turkey/Egypt/U.S.A./Spain/South America

If you interested it ,send mail to our servicer(Email:[email protected])

contained requirements as bellow:

 

-Your really name and age.

-Your location.

-Your experience as moderator before and from which site.

-One unite Identity card image of yours.

 

Thank all

Best Regards

Ex.Silkraod-R Team

 

 

Po mojemu:

 

Szukają Chętnych na Support.

kto chętny pisać można petycje na ich e-mail [email protected]

według następujących danych...

 

-prawdziwe imie i ile masz lat

-Miejsce zamieszkania

-Doświadczenie związane Moderatorem i na stronie (forum)

-Dowód osobisty ,zdjęcie. Nie wiem po co.

 

-----------------------------

WIDZIAŁEM że macie tu problem z Downloadem więc TAK...

 

- DOWNLOAD CLIENTA którego ja sam osobiście pobrałem i działa świetnie. ( link z odnośnika żeby łatwiej wam było. plik instalacyjny EXE)

http://206.217.223.92/silkroadr.exe

 

-BOT DZIAŁA nazywa się (( SROKingRRoad8.0.8_3_test )) podany był w tym temacie na wcześniejszych stronach.

użytkownik Nagi podawał na stronie nr 2 prawie na środku

 

203.85.0.92/down/SROKingRRoad8.0.8_3_test.exe

 

Czytaj temat !

 

Co do odpalenia Bota to tak jak pan MaXi2194 napisał @UP

 

 

1. Uruchamiamy Launcher.exe

2. Po odpaleniu ukazuje sie nam okienko ... radze zalozyc nowe konto

 

Jezyk :(mozemy zmienic na)Polish

Server :(tu zmieniamy) FreeTry Server fast

ID: jak by ktos niewiedzial to login

PW: jak by ktos niewiedzial to haslo

 

3.I klikamy Zaloguj

4.Po zalogowaniu powinismy miec pakiet bezplatny "Free Try Pack"

5.Wciskamy Start Game - i przenosi nas do Multi cleant menager

6. I tam wciskamy Start Game

7.Cieszymy sie z gry (akurat teraz jest inspekcja)

 

 

OD siebie dodam jeszcze że warto by było Przed odpaleniem BOTA zapoznać się z tymi Tematami... podaj niżej linki

 

http://www.mpcforum....ro-by-hornet-3/

 

lub

 

http://www.mpcforum....00-tut-sroking/

 

pozdrawiam !!

 

@EDIT

 

 

SERVER OFF ( CHECK )

 

 

Miejmy nadzieję że zaraz otworzą :) pewnie jakaś inspekcja =)

Opublikowano

Pobierałem clienta 3 razy z czego raz ze źródła "dagrasso". Żaden do końca się poprawnie nie ściągnął. jest 99% sprawdzanie od wirusów no i później błąd. WTF?

sygna11v1.png

 

Nick : FatalAngel

LvL : 105

Guild : SARMATIA*NewPartBegin

Status : Online * Alexandria PT

Server : ÍőµŔáۡĺ

Build : Jakiś tam ^^

Opublikowano

ustawilem bota dochodze na spota sprawdzic dzialanie bota i gdy klikam botting bot automatycznie uzywa scrola zeby wrocic do miasta i tam stoi, opcja free to wiem ze repota nie zrobi ale czemu nie atakuje moobow?

http://img543.images...beztytuuenv.png

 

btw. a nie wiecie czy działa tutaj sbot?

może jakiś mały "+" za pomoc?? :)

Opublikowano

@up wejdz w zakładke lub i masz tam brak potek hp i takie tam smieci oznacz to wszystko i bedzie mialac

 

 

Moze mi ktos powiedziec jak naladowac ten zolty pasek pod hp bo mam czerowny juz ?

1373700515-U207193.jpg
Opublikowano

Macie może jakies ogarnięte pt do expa na 110++? Jak by co to z chęcią bym się dołączył nick Prototype i pytanko jak tam z PL gildiami jest z kim pograc? narazie siedze w Legacy ale tu turków dużo;p A i w razie czego za wyjscie z gildii jest nadal 3 dni kary?

Opublikowano
Macie może jakies ogarnięte pt do expa na 110++? Jak by co to z chęcią bym się dołączył nick Prototype i pytanko jak tam z PL gildiami jest z kim pograc? narazie siedze w Legacy ale tu turków dużo;p A i w razie czego za wyjscie z gildii jest nadal 3 dni kary?

 

 

 

Jest z 3 Polskie Guildie, Podobno na dniach ma GaLaxy ma wbić na ten server z unią.

 

Ja osobiście jestem Masterem Guild TotalControl Gdzie serdecznie zapraszam. Guild wczoraj powstała , mam narazie 14 osób aktywnych ^^

Unie też załatwiłem. 4 lvl guild , nie dlugo up na 5 lvl tylko kase musze zebrać.

 

Jak chce ktoś do guild to pisać do ConaMore

 

 

CO do party Też bym się dołączył, można by było zrobić. ja Warrior/cleric 111lvl .

Opublikowano

jak sie zarejestrowac o co chodzi z tym security code?? przepisuje kod a wyskakuje mi ze żle Pomoze

 

 

 

ok juz se poradziłem:)

Opublikowano

Ja wiem, że Sroking. CHECK !!!!!

 

nie będę wypierdalał z tego forum. Nie przeczytalem tresci tematu, leci raport za flame. Mam też twoje ip, wiec spodziewaj się jutro o 18:00 napadu na chate. Jusz stary nie zyjesz. Radze wyjechac do innego kraju, bo cie znajde.

 

 

Opublikowano

Ktoś wie co się stało z sun setem ?

 

nie będę wypierdalał z tego forum. Nie przeczytalem tresci tematu, leci raport za flame. Mam też twoje ip, wiec spodziewaj się jutro o 18:00 napadu na chate. Jusz stary nie zyjesz. Radze wyjechac do innego kraju, bo cie znajde.

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...