Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[EX.Silkroad-R Grand Released]120 Cap/Earn Free Silk/Best Rate/Awesome Benefit Package


BlazeR

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 251
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

mbot, sbot - Oba płatne, ibot - darmowy.

I naprawdę jeżeli szukacie servera pvp z Expem x10000 free silkami i itemami Fb u NPC po to by pograć 3-4 dni i usunąc folder z grą to nawet nie zaglądajcie na ten server, Bo to jest server dla prawdziwych graczy a nie dzieciaczków które chcą mieć wszystko co najlepsze w grze podane odrazu na tacy.

No i oczywiście zapraszamy do gildi DragonOrder jest nas juz ponad 30 osob :D

Opublikowano

od około godziny ktoś DDosuje :angry: . musimy poczekać aż im się znudzi.

Opublikowano

Witam. Od dawna nie gram w żadne MMO ;] i podobne gry. Aczkolwiek ostatnio znalazłem trochę czasu i stwierdziłem, że pogram na jakimś prywatnym serwerze z większym exp'em. ;) Czytałem w tym temacie, post pod postem. Jedni chwalą drudzy mówią, że serwer słaby. Chciałbym się dowiedzieć czy faktycznie jest warty gry oraz jak stoi sprawa z bugami ? czy są bardzo widoczne czy da się grać? Jak wspomniałem wyżej, że dawno nie grałem. Czy EUROPA działa ? Lub po prostu ktoś niech opisze z większymi szczegółami tego serwa boo chyba informacje z pierwszej strony mi nie wystarczają :D . Wybaczcie, iż jestem w tym zielony :P (chodzi mi o to co z tymi silkami czy faktycznie dostaje je się co 8h ? < czy jest to 8h w grze (online) czy może nawet jeśli nie jesteśmy zalogowani. Ile ich się dostaje itd.) Z góry dzięki !

Opublikowano

@up

 

Bugów widocznych nie ma. Pliki są oryginalne prosto od Joymaxu ( wykradzione ), także europa działa. Silki dostaje się co godzine ( 1h online = 1 silk )

Opublikowano

Bóg Ci w dzieciach wynagrodzi ;D Dzięki za info ;) ! Myślę, że dziś lub jutro dołączę ;] Nick w grze MaTHeS ;] Mam nadzieję, że Polskie gildie są, si ? :)

Opublikowano

Zapraszamy do gildi DragonOrder jest nas 45 osób,

server zaczoł sie dobrze rozwijać dziś jest już 430 osób Online :) , codziennie eventy czy to na nagrody za unikaty czy jakieś inne ale nagród rozdają dość sporo. Ceny 12d itemów też poszly juz troche w dół więc dla nowych bedzie łatwiej [ part armora 12D magic mozna juz dostać za 130-150m]. Wiec wbijać, jak w gildi bedie sporo osob online to i moze wybierzemy sie na fortece.

Opublikowano

Świetnie. Ktoś podał w końcu download do clienta, a może by mógł ktoś wrzucić link do patch-a ? Ponieważ tez ze stronki ma odnośnik do strony głównej...

sygna11v1.png

 

Nick : FatalAngel

LvL : 105

Guild : SARMATIA*NewPartBegin

Status : Online * Alexandria PT

Server : ÍőµŔáۡĺ

Build : Jakiś tam ^^

Opublikowano

nie musisz pobierać tego patcha, poprostu włącz Clienta i powinien się Autoupdatować [ aktualna wersja 1.026]

ale w Tej chwili trwa Inspa - Instalują Anty DDoSa, bo statnio było kilka Ataków, może ta osłona w czymś pomoże. Inspa powinna zakończyć się za jakąś godzine czyli 17.30-17.45

Opublikowano

Dzisiaj pobiorę clienta do tego serwa. Nasuwa mi sie jedno pytanie? Jak długo schodzi z wbiciem 120lv? Chodzi mi o to, zeby nie był to jeden tydzień zabawy i cześć, tylko żeby zadomowić się tu na stałe.

CS GO PLAYING

Global Elite

 

Lenovo Y50-70 Geforce GTX 860m Intel i7 4700HQ SSD 240GB + Monitor zęwnetrzny 60hz FHD

Tesoro Aegis X4

Steelseries Kinzu v3

Creative Aurvana Live!

 

Steam :

http://steamcommunity.com/profiles/76561198056403525

Czasem potrzeba ludzi do mixa/faceita. Zapraszajcie.

Opublikowano

Zależy oczywiście ile grasz, ja aktualnie siedze na chacie i bocik ciśnie po jakieś 7-8h dziennie - i w tym tempie 120 wbiłem w 10-11 dni. No ale tutaj oczywiście nie jest tak łatwo o zdobycie itemow 12D bo trzeba najpierw wbić coś 11D +7 żeby mieć 12D+0. Wiec w 120 napewno nie będziesz mieć jeszcze full steta 12D Magic nie mówiąc już o Rare czy Legend. Wiec na tym servie trzeba się zdecydowanie berdziej wyśilić żeby zdobyć dobre itemy niż na innych.

Opublikowano

To mnie cieszy. A grać będę różnie, wiadomo, w weekendy więcej, ale trzeba mieć też czas na szkołę, znajomych etc. Od razu mówie szukam polskiej gildii, w grze prawdopodobnie nick Vuko

CS GO PLAYING

Global Elite

 

Lenovo Y50-70 Geforce GTX 860m Intel i7 4700HQ SSD 240GB + Monitor zęwnetrzny 60hz FHD

Tesoro Aegis X4

Steelseries Kinzu v3

Creative Aurvana Live!

 

Steam :

http://steamcommunity.com/profiles/76561198056403525

Czasem potrzeba ludzi do mixa/faceita. Zapraszajcie.

Opublikowano

Pobierasz tego iBota: http://www.mediafire...gcdkncmuoiw8rt8 jest orginalny jedynie ze zmienionym IP w ibot.dll

przez IPInput zmieniasz IP servera z rlogin1.sroadr.com na 127.0.0.1 Port zmieniasz z 15779 na 15778.

No i gotowe, teraz juz normalnie uruchamiasz ibota tak jak byś to robił na SRO-R czyli najpierw Hack shield server, w r-iphs ustawiasz swoje local IP czyli 192.168.x.x no a potem już tylko exdLoadera ustawiasz i iBota.

 

Mógłbyś powiedzieć jak dokładnie odpaliłeś ibota na tym privie ex sror? Próbowałem już z 4 razy robić jak mówiłeś, ale zawsze jakiś error miałem albo w ibocie pisało server is busy or down :/

Opublikowano

ja gdy próbuje odpalić Hackshielda wyskakuje mi powiadomienie, iż na serwerze trwa inspekcja. Tez juz nie wiem co robić

CS GO PLAYING

Global Elite

 

Lenovo Y50-70 Geforce GTX 860m Intel i7 4700HQ SSD 240GB + Monitor zęwnetrzny 60hz FHD

Tesoro Aegis X4

Steelseries Kinzu v3

Creative Aurvana Live!

 

Steam :

http://steamcommunity.com/profiles/76561198056403525

Czasem potrzeba ludzi do mixa/faceita. Zapraszajcie.

Opublikowano

Siemka gra w tej grze i jestem u was w gildi (DragonOrder) nick Shadow nie wiem czy sciągnąć nowego klienta czy poczekać aż DDoS zrobią. Przy uruchamianiu wyskakuje mi błąd :R6002 floating point no loaded nie wiem co robić.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...