Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[EX.Silkroad-R Grand Released]120 Cap/Earn Free Silk/Best Rate/Awesome Benefit Package


BlazeR

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 251
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Jeszcze nie ale to jest kwestja dni ;p

 

A tak naprawde publikacja tego serwera na tym Forum jest Plagiatem. Wystarczy dać zgłoś ! Regulamin pkt 12.

Pomogłem? Kliknij : 83ab61d98042655cm.jpg

 

 

 

Opublikowano

@2UP

Server nie padł po prostu mieli robić jakąś inspekcje 30 minutowa która ciagnie sie juz ponad godzine na forum pisze ze robia jakiegos update .(a jak bedzie to sie zobaczy)

 

o znalazlem

 

The "Thebe" server inspection will be delayed, we are appologize for this maintenace .it will be opened as soon as possible

Please waitint for it patient.

Thanks

Best Regards

 

 

A co do tego czy server padnie czy nie ...

a co was to obchodzi moze i padnie wy nic do tego nie macie , nic nie macie do stracenia a zagrac zawsze mozna nawet jak ten server bedzie max 2 tygodnie ...

w końcu chodzi o funn a nie o to zeby sie zastanawiac czy server ded or life

Opublikowano

@UP

Masz racje ale nie pisz takich wulgaryzmów :) Tu raczej nie chodzi o to, że ten serwer padnie lecz ile oni dostaną kary za plagiat xD

 

Ten typ co zrobił ten serwer poszedł za daleko ;p

A czy przypadkiem gracze nie dostaną też kary za to, że grają na tym serwerze?

No według mnie nie bo w sumie wszystko jest dla ludzi, a że ktoś wydał serwer na którym daje się rade pograć no to dlaczego nie.

 

Fakt yyy gracze nie ukradli tych plików, nie przyjmują żadnych wynagrodzeń.

 

Do Vsro plików nikt się nie czepia w sumie działa tak samo jak te z Sro-r, ale fakt jest taki że Sro-r wydany został niedawno.

 

 

I pozostaje pytanie jak ktoś potrafi wykraść pliki od Joymaxa? Tak słabe zabezpieczenia mają?

Opublikowano

Gracze nie dostana kary za to ze graja na skradzionych plikach.

Tylko gmy servera dostana dosc duza kare za to :)

No tak, to jest w sumie logiczne. Bo skąd mają wiedzieć, że grają na skradzionych itp ?

Dlatego plus dla Ciebie.

 

 

 

EDIT: ale to troche dziwne, że tak łatwo ktoś potrafi wykraść pliki i potem jeszcze otwiera serwer?

Opublikowano

Ja chętnie zobaczę co to jest. Nie stać mnie na utrzymywanie postaci na globalu ( wiadomo bocik ^^) Poza tym czas na ogarnianie.

 

Co do kar, pamiętam jak GMowie ECsro posunęli się za daleko i wylądowali na bruku z wielkimi długami. Trochę czasu temu ;)

 

P.S O co chodzi z tym reborn system? Może mi ktoś to wytłumaczyć hehe ?

sygna11v1.png

 

Nick : FatalAngel

LvL : 105

Guild : SARMATIA*NewPartBegin

Status : Online * Alexandria PT

Server : ÍőµŔáۡĺ

Build : Jakiś tam ^^

Opublikowano

To więc tak :

 

-To , że mają skradzione pliki nie powinno Was interesować , wszystkie servery mają skradzione pliki , kolejne posty dotyczące tego tematu będą nagradzane nagrodą

-Wszystkie "ładne posty" zostaną zaraz nagrodzone :)

-Server nawet fajny , jak znajdę czas to wpadnę ;)

Były mod, GM & GA Lyssy Online


 


Może czas wrócić do silka :D ?


 

Opublikowano

server jest super :)) lubie takie klimaty :)

 

MAM pytanie... Jak odpalić speed druga bo nie moge. mam chyba buga..

a i jeszcze jedno mam 77 lvl i mi nie wypadaja juz te general tokeny z hotan

Opublikowano

SERVER CHECK . Chyba coś robią.

 

 

 

Sroking podobno jest FREE ale mi coś nie działa nie wiem dlaczego

 

 

 

 

@EDIT

 

Ex.Silkraod-R Emergency Inspection

 

 

Ex.Silkraod-R Emergency Inspection

 

icon_post_target.gifby silkroadadmin » April 17th, 2012, 3:34 pm

In order to maintain a pleasant and a fair game environment.server"Thebes" inspection has been completed.

We are appologize for this inspection taile little bit long time we will do this job as best as we could.

Tim of Complection:April 17.2012 Ex.Silkraod-R Standard Time.

[Game Updated]

-Coin system has been fixed.

-All illegal gained equipments were deleted.(owner will receive 200 silkver silks+200m gold as rewards)

-All Game players will gained 20 silver silks as rewards for lost time)

-Red Experience Bar will be modified in few days later

-"Killing Unique Monster Win Avatar" event is supplying

-Donate section will be released in few days later.

*Please visit our offical website for more informations*

 

 

 

 

Chodzi tu chyba o :

 

 

-System Coin zostanie naprawiony

-Rzeczy które dostaliśmy na start (sun set i broń) od teraz zostanie usunięta, a dla każdego kto miał wcześniej te rzeczy w nagrode GM da 200 silver silków + 200kk

-Pasek Expa zostanie zmodyfikowany w ciągu kilku dni

-Za zabicie Unique w Eventach bedzie można wygrać AVATAR

-System kupywania Silków ( Donate ) zostanie naprawiony w kilka dni

-Prosimy odwiedzić naszą stronę by zasięgnąć więcej informacji :)

Opublikowano

a nie wiecie jak jest z sbotem? bo mam konto i moglbym z kims dzielić się tutaj

 

albo czy jest tu jakiś loader?

może jakiś mały "+" za pomoc?? :)

Opublikowano

nareszcie strone naprawili :) ......

 

-ZAPRASZAM DO GUILD WSZYSTKICH Z POLSKI TotalControl

 

Mój Nick w grze ConaMore

 

POSZUKUJĘ Unii =)

-Oferują pomoc w grze :) Lvlowanie

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...