Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co kupić, wybrać za daną kwotę uridium?


YOKYO

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 827
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Polecam mapki x-3&x-4 oczywiście leonkiem ;)

MOBO-Asus P8Z68-V/GEN3 CPU-Intel Core i5 2500K(4,7GHz)+SilentiumPC Fortis HE1225

GPU-2xAsus 7870 DCII HDD-Western Digital 500GB, SATA/600, 64MB

PSU-OCZ ZX-Series 850W SLI Modular PSU 80Plus Gold CASE-Zalman Z9 U3

RAM-Kingston HyperX 2x4GB 1600MHz DDR3 NAP-Samsung DVD -/+ R/RW 22x

Opublikowano

statek: Vega

- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia: 22lf3, 10 bo2, 10gen+10, 4 irki

- formacje dronów: za kredki

- stan wrót: Alfa na bazie i gamma na bazie, do bety 10 części

- profil pilota: 8

- PET: brak

- designy na statek oraz do dronów: handel

- ilość uridium do wydania: 180 k już ;d

Mam premkę na 1 miesiąc zbieram i cały czas myślę na co wydać

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Zrób te wrota co masz na bazie. Składaj zety, kupuj irki,lf3 i bo2. Profil sam będzie Ci się składać ;) Jak zrobisz full havoki robisz kappy. Klucze wydawaj na złotych skrzynkach(lecą części na apisa i zeusa).

Pozdrawiam

MOBO-Asus P8Z68-V/GEN3 CPU-Intel Core i5 2500K(4,7GHz)+SilentiumPC Fortis HE1225

GPU-2xAsus 7870 DCII HDD-Western Digital 500GB, SATA/600, 64MB

PSU-OCZ ZX-Series 850W SLI Modular PSU 80Plus Gold CASE-Zalman Z9 U3

RAM-Kingston HyperX 2x4GB 1600MHz DDR3 NAP-Samsung DVD -/+ R/RW 22x

Opublikowano

- statek: Goliath,Aegis,Leonek

- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia:7 lf-4(15poziom all), 30lf-3, full oslon, full speed, 10dronów(apis, zeus i 8 irków , all drony na 16

- formacje dronów:ćma,serce i za kredki

- stan wrót:epsilon na bazie

- profil pilota:30pp

- PET:14,kamyk,zbieracz, zbieracz surek all 3lvl

- designy na statek oraz do dronów: 2 havoki(12zet), venom,spectrum

- ilość hal high-tech:3

- ilość uridium do wydania:narazie prawie nic ale bocik lata ;) Chcialbvym wiedziec czy bardziej sie oplaca robic wrota epsilon/zeta czy dokupywac klucze kazdego dnia zeby uzbieralo sie za 1-2k ich. Ostatnio trafilem z 150kluczy calego zeusa i 2 lf-4;) wiec czasami mam farta;d

Opublikowano

a ja mam takie pytanie,zrobiłem sobie wczoraj nowe konto i pobrałem qbota do dzisiaj wybociłem urke na sperheada i 12 napędów po 2k urki oprócz tego mam 1lf3/lf2 i 4 flaxy/formacja standardowa,boce na x-1 i teraz w co polecacie po kolei ładować wybocona urke ??

Opublikowano

- statek: Goliath,Aegis,Leonek

- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia:7 lf-4(15poziom all), 30lf-3, full oslon, full speed, 10dronów(apis, zeus i 8 irków , all drony na 16

- formacje dronów:ćma,serce i za kredki

- stan wrót:epsilon na bazie

- profil pilota:30pp

- PET:14,kamyk,zbieracz, zbieracz surek all 3lvl

- designy na statek oraz do dronów: 2 havoki(12zet), venom,spectrum

- ilość hal high-tech:3

- ilość uridium do wydania:narazie prawie nic ale bocik lata ;) Chcialbvym wiedziec czy bardziej sie oplaca robic wrota epsilon/zeta czy dokupywac klucze kazdego dnia zeby uzbieralo sie za 1-2k ich. Ostatnio trafilem z 150kluczy calego zeusa i 2 lf-4;) wiec czasami mam farta;d

 

Nie rób epsilonów rób zety do full havok a potem kappy a urke to w klucze zbieraj ile ci pasuje kluczy i na evencie na lf-4 otwieraj .

Wesołych Świąt ; ))

Opublikowano
-Statek : Spearhead
-Wypo : full napędów najlepszych
-Formacje : nic
-Wrota: nic
-Profil pilota : nic
-PET : brak
-Drony : 4flax
-Hale highteh: 1
W co mam inwestować ?

Opublikowano

- statek: Golec i Aegis

- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia: 5 lf-4 full irkow i apis (2 irki na 10 1 irek na 8 poziim i reszta na 7)

- formacje dronów: romb , ćma i serce

- stan wrót: kappa 90/120

- profil pilota: 29 pp

- PET: 10 level

- designy na statek oraz do dronów: 1 havock sentinel i centaur

- ilość hal high-tech: 2

- ilość uridium do wydania: narazie zbieram tak do 500 tyś

 

Pytanie w co mam inwestować czy ulepszyć drony i lf-4 czy od razu pakować w lf-4 i zeusa?

Opublikowano

-Statek : Spearhead
-Wypo : full napędów najlepszych
-Formacje : nic
-Wrota: nic
-Profil pilota : nic
-PET : brak
-Drony : 4flax
-Hale highteh: 1
W co mam inwestować ?

fs,bo2,lf3,irki,pp, między czasie licytuj duperele typu auto rakiety itd :)

Opublikowano

- statek: Leonov

- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia: 23 lf3, 13 bo2, 4 irki

- formacje dronów: za kredki:)

- stan wrót: beta baza.

- profil pilota:11pp

- PET:tak 1 lv

- designy na statek oraz do dronów: hymm za kredki, 0 havoc etc

- ilość hal high-tech:1

- ilość uridium do wydania:15k( Zaczynam bocic Qbotem )

W Co inwestować hymm

Myślę, tak.

- Zbierać urkę na klucze( może wyleci lf3, bo2, lf4 czesci)

- Wygrac gola i zrobic bete

- Zbierać kredki na irki

- A potem, zainwestować w pp.

Mam też drugie konto, ale na tym chce się też czegoś dorobic?

P.S Robić tak jak napisałem ?



FCB/BvB/Chelsea.

Messi<3

 

fbmessis.png

 

Opublikowano

UP kupuj irki za urke/kredki jak tam chcesz , boć boć i wygraj na handlu golca, zbierz troszke wiecej oslon i rób bete/ bot niech ci zrobi bete;] Potem jak bedziesz mial starą FE skladaj zete a klucze i cdd same wpadną;) Pozdrawiam;)

Opublikowano

- statek: Leonov

- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia: 23 lf3, 13 bo2, 4 irki

- formacje dronów: za kredki:)

- stan wrót: beta baza.

- profil pilota:11pp

- PET:tak 1 lv

- designy na statek oraz do dronów: hymm za kredki, 0 havoc etc

- ilość hal high-tech:1

- ilość uridium do wydania:15k( Zaczynam bocic Qbotem )

W Co inwestować hymm

Myślę, tak.

- Zbierać urkę na klucze( może wyleci lf3, bo2, lf4 czesci)

- Wygrac gola i zrobic bete

- Zbierać kredki na irki

- A potem, zainwestować w pp.

Mam też drugie konto, ale na tym chce się też czegoś dorobic?

P.S Robić tak jak napisałem ?

na pewno licytuj goli potem wylicytuj 7 lf3,bo2 (w między czasie wbij lvl petowi kup mu mechanizm zbierania bonus boxów i te radary co zwiekszają zasięg widzenia peta,ale kup dopiero jak twój pet będzie miał 8 lvl :) ) potem irki i pp :3

Opublikowano

goliath i leonov ( 2 hangary)

8 irysów , 5 irysów na 2 lvl , 3 irysy na 1 lvl , full lf3 i 3 lf4 na 2 lvl full bo2 , full speed apis 26czesci

ćma , szewron , wszystkie za kredki

alfa 24/34 , beta 30/48 , gamma 74/82 ( składam gamme bo brakuje kółka na rangą )

24 PP grube lasery + bańka 84/295 cdd

PET lvl 11 , kamikadze 3 , naprawianie 3, zbieracz 2 (premka)

designy to tylko te enforcer, bastion pd powazka ( żadne za 250k urki ) 2 havocki

2 hale w HT ( precyzja i transfer )

150k uri i ciągle rośnie na kbocie :P

Opublikowano

goliath i leonov ( 2 hangary)

8 irysów , 5 irysów na 2 lvl , 3 irysy na 1 lvl , full lf3 i 3 lf4 na 2 lvl full bo2 , full speed apis 26czesci

ćma , szewron , wszystkie za kredki

alfa 24/34 , beta 30/48 , gamma 74/82 ( składam gamme bo brakuje kółka na rangą )

24 PP grube lasery + bańka 84/295 cdd

PET lvl 11 , kamikadze 3 , naprawianie 3, zbieracz 2 (premka)

designy to tylko te enforcer, bastion pd powazka ( żadne za 250k urki ) 2 havocki

2 hale w HT ( precyzja i transfer )

150k uri i ciągle rośnie na kbocie :P

Zety>Havoc> Klucze ( Lf4)

Zainwestuj moim zdaniem w klucze, a uzyj triala OS i składaj zety:)



FCB/BvB/Chelsea.

Messi<3

 

fbmessis.png

 

Opublikowano

- statek: lenov

- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia: 7xlf3, 1xlf2, 7xnaped 2kuri,

- formacje dronów:

- stan wrót:

- profil pilota:

- PET:

- designy na statek oraz do dronów:

- ilość hal high-tech:

- ilość uridium do wydania

i gdzie najlepiej bocic. Narazie cisne x-2 i srednio mam 2k uri/h.

Opublikowano

- statek: lenov

- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia: 7xlf3, 1xlf2, 7xnaped 2kuri,

- formacje dronów:

- stan wrót:

- profil pilota:

- PET:

- designy na statek oraz do dronów:

- ilość hal high-tech:

- ilość uridium do wydania

i gdzie najlepiej bocic. Narazie cisne x-2 i srednio mam 2k uri/h.

Polecam x-1.

Jak nie wbiłeś 6-stego lv



FCB/BvB/Chelsea.

Messi<3

 

fbmessis.png

 

Opublikowano

- statek: Aegis

- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia: stara FE+ 2LF4

- formacje dronów: za kredki

- stan wrót: zeta na bazie i składam około 2-3 zety na mięsiac

- profil pilota: 25pp

- PET: 9lvl kami 2 zbieracz surowców 2

- designy na statek oraz do dronów: za kredki +2 havoc

- ilość hal high-tech:1

- ilość uridium do wydania: narazie 30k ale chodzi mi o to co w co inwestować ? Z tej zety kupię rożne bajery do PETa.

A co dalej ? Zastanawiam sie nad pakowaniem wszystkiego w skrzynki i zbieraniem złotych (mam 7 części do apisa)

Opublikowano

- statek: Aegis

- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia: stara FE+ 2LF4

- formacje dronów: za kredki

- stan wrót: zeta na bazie i składam około 2-3 zety na mięsiac

- profil pilota: 25pp

- PET: 9lvl kami 2 zbieracz surowców 2

- designy na statek oraz do dronów: za kredki +2 havoc

- ilość hal high-tech:1

- ilość uridium do wydania: narazie 30k ale chodzi mi o to co w co inwestować ? Z tej zety kupię rożne bajery do PETa.

A co dalej ? Zastanawiam sie nad pakowaniem wszystkiego w skrzynki i zbieraniem złotych (mam 7 części do apisa)

Rób zety moze havok wpadnie a z kluczy lf-4,czesci do zeusa/apisa
Opublikowano

-statek: Leonov

- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia: 20lf3, 10B02, 2 irki, 6flaxów

- formacje dronów: za kredki

- stan wrót: alfa i beta złożona, gamma brakuje 4 części

- profil pilota: 2

- PET: --

- designy na statek oraz do dronów:

- ilość hal high-tech:1

- ilość uridium do wydania: 40k + jesli przejde wrota 100k

4758463064.png

 

Opublikowano

Dokup trochę PP, potem trochę irków i boć na alienkach, zbieraj na aegisa.

Puścisz go sobie na palladium, z palki złożysz zety a z zet havoce, klucze, cdd do pp, z kluczy lf4 i bo2.

Opublikowano

- statek:wega

- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia:full lf2,1 lf3 najlepsze oslony za kredyty

- formacje dronów:za kredyty

- stan wrót:20 czesci alfa

- profil pilota:2 optymalizacja poszycia

- PET:nie ma

- designy na statek oraz do dronów:

- ilość hal high-tech:1

- ilość uridium do wydania:60k

Opublikowano

- statek:wega

- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia:full lf2,1 lf3 najlepsze oslony za kredyty

- formacje dronów:za kredyty

- stan wrót:20 czesci alfa

- profil pilota:2 optymalizacja poszycia

- PET:nie ma

- designy na statek oraz do dronów:

- ilość hal high-tech:1

- ilość uridium do wydania:60k

 

Masz jakieś kredyty?

To wylicytuj leonova i boć na x-2 aż dorobisz się chociaż 6lf3.

Potem na x-3/x-4 botuj, dorób się irków, bo2 i aegisa.

Następnie wyrusz na palladium i z energii składaj wrota Zeta, z których otrzymasz 50CDD za sztukę (składaj tak PP), 25 kluczy do skrzyń (składaj tak komplet lf4 i apisa), Havoc (do dronów).

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...