Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co kupić, wybrać za daną kwotę uridium?


YOKYO

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

-statek: goliath, lonek
-wyposażenie oraz poziom jego ulepszania:27 lf3 chyba xD, 9 lf4 osłonek 20 BO2, full speed, wszystko bez ulepszenia, 8irysów (3 lev 16, reszta 9) + apis lev 3
-formacje dronów: wszystkie za kredki + szewron
-stan wrót: zeta, alfa stoi, do bety i gammy okło 20 częsci
-profil pilota: 31pp
-pet: 13 lev+ kamikaze 3lev i zbierasz 3 lev
-designy na statek oraz do dronów: diminisher, spectrum, solace i reszta za kredki, 2 hv
-ilość hal high tech: 2
-ilość uridium do wydania: około 130k ale ciągle rośnie

  • Odpowiedzi 827
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

-statek: leonov
-wyposażenie oraz poziom jego ulepszania: 4 irki 6lf3 6 bo2
-formacje dronów: szevron
-stan wrót: z-
-profil pilota: 4pp
-pet: -
-designy na statek oraz do dronów: -
-ilość hal high tech: 1
-ilość uridium do wydania:160k( zbieram na aegisa)

serwer pl3 mmo, wiec z takim kontem moge pasc na palladium tylko przez aliena..

posiadam pbdo bota i taska na palla

Opublikowano

- statek: Goliath, Leonov
- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia: Full lf3, napędów, osłon. 7 LF4
- formacje dronów: strzała, romb , serce, szewron , ćma
- stan wrót: 33 Epsilon, reszta nie warta wspomnienia
- profil pilota: 29
- PET: 14lvl zbieracz, kamyk , surek , naprawa combo, naprawa
- designy na statek oraz do dronów: wszystkie z handlu + ignite
- ilość hal high-tech: 2
- ilość uridium do wydania: ok. 600-700k.

Serwer - PL1
Lvl - 19 almost 20 ^^
Firma - EIC
Ranga - szer. Major
Wypo - SFE + 10 lf-4
Statek - Goliath Diminisher/Kick

Opublikowano

- statek: Goliath, Leonov

- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia: Full lf3, napędów, osłon. 7 LF4

- formacje dronów: strzała, romb , serce, szewron , ćma

- stan wrót: 33 Epsilon, reszta nie warta wspomnienia

- profil pilota: 29

- PET: 14lvl zbieracz, kamyk , surek , naprawa combo, naprawa

- designy na statek oraz do dronów: wszystkie z handlu + ignite

- ilość hal high-tech: 2

- ilość uridium do wydania: ok. 600-700k.

 

Kup aegisa oraz idz we wrota

Opublikowano

- statek: Goliath , leonov
- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia: 1 lvl ulepszeń, 9 dział LF-3 (zbieram na 23), 2 BO2, 13 naj napędów, wszystkie CPU
- formacje dronów: strzała, żółw
- stan wrót: 24 alfa
- profil pilota: 6PP
- PET:brak
- designy na statek oraz do dronów: wszystkie z handlu
- ilość hal high-tech: 1
Co mam kupić i jak zarobić na coś nie płacąc kasy rl?

Bardzo fajny jest Aegis (grałem nim na test serwer) i moim zdaniem jest najlepszy. Jak mam uzbierać tyle uri?

Opublikowano

#up

A moze tak najpierw stara fullka?

Full lf-3, irys, b02, napedy i wtedy sie baw w aegisa.

I w pp do 31-36.

Najpierw robisz stara fullke z pp 36. Potem bawisz sie we wrota (zbierajac aegisem pallke na bocie).

A na koniec zostaje ci tylko lf-4 szukac. :)

Serwer - PL1
Lvl - 19 almost 20 ^^
Firma - EIC
Ranga - szer. Major
Wypo - SFE + 10 lf-4
Statek - Goliath Diminisher/Kick

Opublikowano

- statek: golec, lenov
- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia: full lf3 15 bo2 full speed 5 irysów 3 flaxy bez ulepszen all
- formacje dronów: serce i za kredki
- stan wrót: narazie nie robie
- profil pilota: 24pp
- PET:8lv kamyk 2
- designy na statek oraz do dronów: z handlu, 1 havoc
- ilość hal high-tech: 1
- ilość uridium do wydania: 150k

Opublikowano

Kup se za te 150 k uri klucze do skrzyń i otwieraj. Możesz trafic dresik do golca lf4 części doapisa. ( Otwieraj np. jak bedą części do apisa lub sznasa na lf4)


1370269248-U384748.png

By: b4rt4z

Opublikowano

Do wydania 1,2 mln urki. Co za to kupić?

 

- Statek: Aegis, Golec, Spearhead, Leonek

- Level: 19
- Ilość PP: 34
- Pet: 15 lvl
- Wyposażenie Peta:

- mechanizmy: kamikadze 3, zbieranie surki 3, zbieracz 3

- protokoły: 10 radarowych 3

- odblokowane sloty: 8 lasery, 10 protokoły
- Drony: 8 irek, apis, zeus, wszystkie na 16lvl, 10 Havoc

- Formacje: Strzała, Żółw, Romb, Ćma, Serce, Krab
- Wyposażenie: pełno lf3, bo2, 20 lf4 na 10 lvl
- Designy: Dimnisher, Solace, Spectrum, Venom, wszystkie z handlu
- Skylab: wszystko na max
- Fabryka High-Tech: 70 precyzji rakiet, 5 robotów w boju, 5 transferów

Cały czas bocę leonkiem na x-3/x-4 i przybywa uri. Myślę nad dokończeniem ulepszania tych lf4 do 15 lvl. Co o tym myślicie? Na moich konfach na leonka 20 lf4 to full.

reklama

Opublikowano

Do wydania 1,2 mln urki. Co za to kupić?

 

- Statek: Aegis, Golec, Spearhead, Leonek

- Level: 19

- Ilość PP: 34

- Pet: 15 lvl

- Wyposażenie Peta:

- mechanizmy: kamikadze 3, zbieranie surki 3, zbieracz 3

- protokoły: 10 radarowych 3

- odblokowane sloty: 8 lasery, 10 protokoły

- Drony: 8 irek, apis, zeus, wszystkie na 16lvl, 10 Havoc

- Formacje: Strzała, Żółw, Romb, Ćma, Serce, Krab

- Wyposażenie: pełno lf3, bo2, 20 lf4 na 10 lvl

- Designy: Dimnisher, Solace, Spectrum, Venom, wszystkie z handlu

- Skylab: wszystko na max

- Fabryka High-Tech: 70 precyzji rakiet, 5 robotów w boju, 5 transferów

Cały czas bocę leonkiem na x-3/x-4 i przybywa uri. Myślę nad dokończeniem ulepszania tych lf4 do 15 lvl. Co o tym myślicie? Na moich konfach na leonka 20 lf4 to full.

 

Hmm.. zbierz 45 LF4 ulepsz na 16 i potem tylko boosterki i wio na PvP

Opublikowano

Do wydania 1,2 mln urki. Co za to kupić?

 

- Statek: Aegis, Golec, Spearhead, Leonek

- Level: 19

- Ilość PP: 34

- Pet: 15 lvl

- Wyposażenie Peta:

- mechanizmy: kamikadze 3, zbieranie surki 3, zbieracz 3

- protokoły: 10 radarowych 3

- odblokowane sloty: 8 lasery, 10 protokoły

- Drony: 8 irek, apis, zeus, wszystkie na 16lvl, 10 Havoc

- Formacje: Strzała, Żółw, Romb, Ćma, Serce, Krab

- Wyposażenie: pełno lf3, bo2, 20 lf4 na 10 lvl

- Designy: Dimnisher, Solace, Spectrum, Venom, wszystkie z handlu

- Skylab: wszystko na max

- Fabryka High-Tech: 70 precyzji rakiet, 5 robotów w boju, 5 transferów

 

Cały czas bocę leonkiem na x-3/x-4 i przybywa uri. Myślę nad dokończeniem ulepszania tych lf4 do 15 lvl. Co o tym myślicie? Na moich konfach na leonka 20 lf4 to full.

Jak masz rozłożone PP?
Opublikowano

W profilu mam całą górę oprócz mechatroniki, rakietologia 5/5, cybernetyka I i II, kalibracja 3/5.

 

Chce dobić kalibracje na maxa ale to chyba może poczekać.

reklama

Opublikowano

- statek: Goliath , Lenov
- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia: 1 LF 4 , 23 lf 3 , 8 Irys Full Bo2
- formacje dronów: jedynie za kredyty
- stan wrót: Alfa na bazie ( Bede robić po raz 1 )
- profil pilota: 12 PP
- PET: 7 lv Kamikaze 1 , Naprawa 1
- designy na statek oraz do dronów: wszystkie z handlu
- ilość hal high-tech: 1
- ilość uridium do wydania: 60 tyś

mca.png
Opublikowano

- statek: Goliath , Lenov

- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia: 1 LF 4 , 23 lf 3 , 8 Irys Full Bo2

- formacje dronów: jedynie za kredyty

- stan wrót: Alfa na bazie ( Bede robić po raz 1 )

- profil pilota: 12 PP

- PET: 7 lv Kamikaze 1 , Naprawa 1

- designy na statek oraz do dronów: wszystkie z handlu

- ilość hal high-tech: 1

- ilość uridium do wydania: 60 tyś

 

 

A ja bym proponował zrobić alfe, i zainwestować w klucze (Bynajmniej ja tak robię :) )

Opublikowano

- statek: vega
- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia: 1lf, 1lf2, full najlepszych napędów, full osłon najlepszych, brak ulepszeń.
- formacje dronów: Brak
- stan wrót: Brak.
- profil pilota: Brak
- PET: Brak
- designy na statek oraz do dronów: Statek: wszystkie na handlu
- ilość hal high-tech: Brak
- ilość uridium do wydania: 31000

Opublikowano

- statek: vega

- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia: 1lf, 1lf2, full najlepszych napędów, full osłon najlepszych, brak ulepszeń.

- formacje dronów: Brak

- stan wrót: Brak.

- profil pilota: Brak

- PET: Brak

- designy na statek oraz do dronów: Statek: wszystkie na handlu

- ilość hal high-tech: Brak

- ilość uridium do wydania: 31000

Kup lf3 za uri... Radze zakupić Kbota ( 40 zł na 12 lat). Zmień sobie statek na lenova i lataj nim.Kupuj i sprzedawaj drony flaxy jak wbijesz do 6 poziomu. Wdzień będziesz zarabiał po 60-100kk kredytów.Za tą kase kupisz drony i resztę wyposażenia na handlu

Opublikowano

Full lf3 za kredki mogę wyrobić bardzo szybko, a poza tym nie mam zamiaru wydać nawet grosza na tą grę. Tym bardziej na żadne boty, gram 4fun.

Opublikowano

- statek: leneov, golec, aegis

- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia: 32 lf3 15 bo2 5 irysów 9lv w tym jeden 10lv i 3 flaxy

- formacje dronów: serce i za kredki


- stan wrót: narazie nie składam

- profil pilota: 24pp grube, bańka

- PET: 8 lv kamyk 2 zbieracz sur. 2

- designy na statek oraz do dronów: Statek: wszystkie na handlu, 2 havoci

- ilość hal high-tech: 1

- ilość uridium do wydania 250k i ciągle rośnie.

Opublikowano

- statek: leneov, golec, aegis

 

- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia: 32 lf3 15 bo2 5 irysów 9lv w tym jeden 10lv i 3 flaxy

 

- formacje dronów: serce i za kredki

 

- stan wrót: narazie nie składam

 

- profil pilota: 24pp grube, bańka

 

- PET: 8 lv kamyk 2 zbieracz sur. 2

 

- designy na statek oraz do dronów: Statek: wszystkie na handlu, 2 havoci

 

- ilość hal high-tech: 1

 

- ilość uridium do wydania 250k i ciągle rośnie.

Za kredki irirysy na handlu no i kupuj klucze na evencie na Zeusa, Zety by ci się przydało robić jak będziesz miał full havoc to zostanie ci robić kappy i kupować za to co dostaniesz kluczyki. Ulepsz Irysy na 16 lvl a PP będzie ci w swoim czasie też wpadać =). Najlepiej to zbieraj uri i na evencie na Zeusa kupuj kluczyki.

Serwer - PL1
Lvl - 19 almost 20 ^^
Firma - EIC
Ranga - szer. Major
Wypo - SFE + 10 lf-4
Statek - Goliath Diminisher/Kick

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...