Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co kupić, wybrać za daną kwotę uridium?


YOKYO

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@UP Też myślałem by w P.E.T'a trochę zainwestować bo mam tylko zbieracz surek 1. LF3 Nie opłaca mi się kupować bo gdy kupie 2k kluczyków to z 10 powinno wylecieć. PP: mam zrobioną 1 zetę a na full havo trzeba przynajmniej 20. 20x50 cdd = 10x100 to 1k CDD mam 18PP więc będzie 25PP z kawałkiem więc jednak zbieram dalej na kluczyki i P.E.T'a ;) Dzięki za pomoc ^_^

  • Odpowiedzi 827
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@UP Też myślałem by w P.E.T'a trochę zainwestować bo mam tylko zbieracz surek 1. LF3 Nie opłaca mi się kupować bo gdy kupie 2k kluczyków to z 10 powinno wylecieć. PP: mam zrobioną 1 zetę a na full havo trzeba przynajmniej 20. 20x50 cdd = 10x100 to 1k CDD mam 18PP więc będzie 25PP z kawałkiem więc jednak zbieram dalej na kluczyki i P.E.T'a ;) Dzięki za pomoc ^_^

No to powodzenia życzę ;) jak byś czegoś nie wiedział co kupić pisz tutaj to ci odpisze .

 

- statek: goliath, aegis, leonov

- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia: 21 lf-3, 3 lf-4 8 iris, APIS 18 bo2

- formacje dronów:romb,szewron,krab

- stan wrót: Alfa, kappa baza + prawie epsilion( open lata)

- profil pilota:23pp

- PET:12 lvl, kamikadze 3, naprawczy 1, zbieracz surowców3

- designy na statek oraz do dronów: 4 havoc

- ilość hal high-tech:1

- ilość uridium do wydania: xxx./ wrota są open też ( własnie lata) to uri z wrot

 

Narazie robię wrota alfa,beta,gamma, pod kronosa trochę,a zaniedługo zaczne składać zety.

P.S Interesuje mnie duże dmg, i trochę obrony.

Uri jak uzbieram, to myśle wydać na:

A) Kupic 1000cdd

B) Kupić 200 kluczy

 

 

Kup 200 kluczy i otwieraj na evencie na zeusa / LF-4 .

Opublikowano

statek: aegis,

- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia: full lf3, full bo2, 7 irysów

- formacje dronów: za kredki

- stan wrót: 2x alfy, 2x bety, gamma, elipson, zeta, lambda

- profil pilota:25pp

- PET:8 lvl, kamikadze 3, naprawczy 1, zbieracz surowców 2

- designy na statek oraz do dronów: brak, dla golca te z handlu tylko

- ilość hal high-tech: 2

- ilość uridium do wydania: bede miał ok 320k uri za wrota wszystkie jak kupie pbdo :D

Opublikowano

[quote name=mateusz :D' timestamp='1359891780' post='6216477]

statek: aegis,

- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia: full lf3, full bo2, 7 irysów

- formacje dronów: za kredki

- stan wrót: 2x alfy, 2x bety, gamma, elipson, zeta, lambda

- profil pilota:25pp

- PET:8 lvl, kamikadze 3, naprawczy 1, zbieracz surowców 2

- designy na statek oraz do dronów: brak, dla golca te z handlu tylko

- ilość hal high-tech: 2

- ilość uridium do wydania: bede miał ok 320k uri za wrota wszystkie jak kupie pbdo :D

 

 

Za to kup kluczyki i czekaj na event na zeusa . Mam nadzieje że ci to pomogło .

Opublikowano

- statek: Goliath

- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia: 14lf4/0 ulepszeń, drony+apis/12lev

- formacje dronów: Za kredki

- stan wrót:

- profil pilota:28

- PET: Jest

- designy na statek oraz do dronów: Venom/6Havok

- ilość hal high-tech:1

- ilość uridium do wydania: ok 320k

 

na co teraz wydać urke ???

Opublikowano

- statek: Goliath

- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia: 14lf4/0 ulepszeń, drony+apis/12lev

- formacje dronów: Za kredki

- stan wrót:

- profil pilota:28

- PET: Jest

- designy na statek oraz do dronów: Venom/6Havok

- ilość hal high-tech:1

- ilość uridium do wydania: ok 320k

 

na co teraz wydać urke ???

Osobiście bym wydał na: Serce (Bardzo pomaga w pvp jak lubisz dawać czadu, nawet takim kontem:). Po czym bym ulepszył drony do tego 16 lvlu i LF4, Jeśli byś się chciał pobawić trochę ze zbieraniem uri to bym proponował kupić serce, olać drony i LF4 i kupić Aegisa, z Aegisem na Kubikach zebrać resztę urki na drony i LF4:)

1326728565-U383707.png

Opublikowano

- statek: Goliath,Aegis,Leonov
- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia: 10dronow(8irek,apis,zeus) all 16lvl, 8lf-4 all 16lvl,oslonki i lf-3 to raczej nie wazne(full)
- formacje dronów:ćma,serce,skorpion, 9havok(jeszcze 1 havok brakuje):)
- stan wrót: obecnie? ZERO
- profil pilota:31pp, pp bardziej pod pvp
- PET:15lvl,kamyk,zbieracz,zbieracz surek,combo(all 3 lvl),5 protokolow na ladownie i 3 na ulepszenie zasiegu.
- designy na statek oraz do dronów:al za kredki, Venom,Spectrum i 9havok(jeszcze 1 havok brakuje):)
- ilość hal high-tech:3
- ilość uridium do wydania: narazie 6k;d, OS lata na palladynce wiec za tydzien bedzie 2-3 zety zlozone, kbota od czasu do czasu puszcze;d

Opublikowano

-statek: Goliath,aegis,leonov,vega

-wyposażenie oraz poziom jego ulepszania: 9 dronów ( 8 irków i apis) na 10 lvlu,4 lf-4,full lf3,full bo2,fs

-formacje dronów: serce,romb,ćma

-stan wrót: do korony

-profil pilota: 24pp

-pet: 11 lv, kilka radarowych

-designy na statek oraz do dronów: 4 havoci

-ilość hal high tech: 3

-ilość uridium do wydania: obecnie 86k+49k kiedy przejde zete

Rozważałem opcje przeznaczenia 75k uri na formacje dronów szewron i do tego dokupić premke aby bot śmigał na x-3/x-4,klucze otwieram na zeusie

Opublikowano

-statek: Goliath,aegis,leonov,vega

-wyposażenie oraz poziom jego ulepszania: 9 dronów ( 8 irków i apis) na 10 lvlu,4 lf-4,full lf3,full bo2,fs

-formacje dronów: serce,romb,ćma

-stan wrót: zeta na bazie

-profil pilota: 32pp

-pet: 11 lv,kamyk 3,6 protokołów radarowych

-designy na statek oraz do dronów: 4 havoci,solace,dimisher

-ilość hal high tech: 1

-ilość uridium do wydania: obecnie 86k+49k kiedy przejde zete

Rozważałem opcje przeznaczenia 75k uri na formacje dronów szewron i do tego dokupić premke aby bot śmigał na x-3/x-4,klucze otwieram na zeusie

Tak jak piszesz będzie najlepiej bo ta formacja jest najlepsza na lenova urka na klucze i rób zeusa a jak

 

zeusa zrobisz to kupuj klucze i na szansie na lf-4 otwieraj też dobrze lecą .

Opublikowano

-statek: Goliath,leonov,
-wyposażenie oraz poziom jego ulepszania: Stara fulka +2lf4 irki na 4 lvl
-formacje dronów: za kredki, Krab
-stan wrót: zeta i epsilon na bazie
-profil pilota: 20pp
-pet: 6lvl
-designy na statek oraz do dronów: 1hav.
-ilość hal high tech: 1
-ilość uridium do wydania:250k
nie wiem czy zbieriac lf4 czy ulepszac irki. Czy moze aegisa kupic, albo mechanizmy

4758463064.png

 

Opublikowano

-statek: Goliath,aegis
-wyposażenie oraz poziom jego ulepszania: 40 Lf3, 30 BO2, 3 LF4, 8 irys + apis (drugi złożony w hali), full najlepsze generatory napędu, masa dodatków itd.
-formacje dronów: żółw, strzala, romb, ćma, krab, bariera, serce
-stan wrót: alfa 1 część brak , gamma 2 części brak
-profil pilota:24pp
-pet: 12 lvl
-designy na statek oraz do dronów: Dimisher, Spectrum, Centaur
-ilość hal high tech: 2
-ilość uridium do wydania: 350k

 

Nie wiem czy zbierać te LF4 czy Zeusa robić?

Serwer - PL1
Lvl - 19 almost 20 ^^
Firma - EIC
Ranga - szer. Major
Wypo - SFE + 10 lf-4
Statek - Goliath Diminisher/Kick

Opublikowano

 

●3 PP

● 6 części do apisa

●0 części do zeusa

●designy z handlu

●golec i vega

●0 havock

●0 lf4

● PET Brak

●skyllab na 10 i seprom na 8

● 8 irkow 11 Bo2

●alfa x1

 

Do wydania jakieś 150k uri. Nie interesują mnie osłonki bo je zamierzam z handlu wygrać :)

 

W PP min 25 punktów jak masz bota to na agesisa i na pallke i energie z zety

Opublikowano

-statek: Goliath,aegis

-wyposażenie oraz poziom jego ulepszania: 40 Lf3, 30 BO2, 3 LF4, 8 irys + apis (drugi złożony w hali), full najlepsze generatory napędu, masa dodatków itd.

-formacje dronów: żółw, strzala, romb, ćma, krab, bariera, serce

-stan wrót: alfa 1 część brak , gamma 2 części brak

-profil pilota:24pp

-pet: 12 lvl

-designy na statek oraz do dronów: Dimisher, Spectrum, Centaur

-ilość hal high tech: 2

-ilość uridium do wydania: 350k

 

Nie wiem czy zbierać te LF4 czy Zeusa robić?

 

ja ci powiem tak moim zdaniem kup klucze i czekaj na event na zeusa trafisz części i przy okazji może ci nawet lf-4 wypaść parę .

Opublikowano

- statek: Goliath,Aegis,leonek

- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia: 9lf4/all 15lvl , 8irek+apis+zeus all 16lvl

- formacje dronów: Za kredki , cma,serce,skorpion

- stan wrót: epsilon na bazie

- profil pilota:31
- PET: 15lvl,kamyk itd na 3 lvlu protokoly radar,ladownia

- designy na statek oraz do dronów: Venom/spectrum full havok(10)

- ilość hal high-tech:3

- ilość uridium do wydania: chwilowo 40k ale na osie latam wiec jakos leci:), chce spytac co skladac czy epsilona czy kappy.

Opublikowano

- statek: Goliath,Aegis,leonek

 

- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia: 9lf4/all 15lvl , 8irek+apis+zeus all 16lvl

 

- formacje dronów: Za kredki , cma,serce,skorpion

 

- stan wrót: epsilon na bazie

 

- profil pilota:31

- PET: 15lvl,kamyk itd na 3 lvlu protokoly radar,ladownia

 

- designy na statek oraz do dronów: Venom/spectrum full havok(10)

 

- ilość hal high-tech:3

 

- ilość uridium do wydania: chwilowo 40k ale na osie latam wiec jakos leci:), chce spytac co skladac czy epsilona czy kappy.

 

Składaj Kappy Do full Herkules a urkę w klucze i otwieraj na szansie na lf-4 .

Opublikowano

- statek:golec,vega
- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia:26 lf3, 15 BO2, 10 speed najlepszych 5 irysów i 3 flaxy bez ulepszeń.
- formacje dronów: serca i za kredki
- stan wrót: brak złożonych (składam zete)
- profil pilota:13PP i 43 CDD do 14 PP
- PET:7lv kamyk 2 zbieracz 2
- designy na statek oraz do dronów: statek z handlu drony brak
- ilość hal high-tech:1
- ilość uridium do wydania:100k

Nie wiem na co teraz zbierac uri.

Opublikowano

- statek:golec,vega

- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia:26 lf3, 15 BO2, 10 speed najlepszych 5 irysów i 3 flaxy bez ulepszeń.

- formacje dronów: serca i za kredki

- stan wrót: brak złożonych (składam zete)

- profil pilota:13PP i 43 CDD do 14 PP

- PET:7lv kamyk 2 zbieracz 2

- designy na statek oraz do dronów: statek z handlu drony brak

- ilość hal high-tech:1

- ilość uridium do wydania:100k

Nie wiem na co teraz zbierac uri.

Za kredki licytuj irki,oslony,kilka lf-3 , a za uri laduj w cdd

Opublikowano

-statek: Goliath,leonov,
-wyposażenie oraz poziom jego ulepszania: Stara fulka +2lf4 irki na 6 lvl
-formacje dronów: za kredki, Krab, szewron, serce
-stan wrót: zeta
-profil pilota: 20pp
-pet: 8lvl zbieracz surki
-designy na statek oraz do dronów: 2hav.
-ilość hal high tech: 1
-ilość uridium do wydania:150k

4758463064.png

 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

-statek: Goliath,aegis,vega,pchelka ^^
-wyposażenie oraz poziom jego ulepszania: full lf3,bo2,napedy,iryski+apis,4 lf4, malo ulepszone bo iryski pekly i wylicytowalem niedawno
-formacje dronów: romb
-stan wrót: mam os-a wiec co trzeba to bedzie sie skladac :p mysle ze zety
-profil pilota: 23pp
-pet: 10lvl zbieracz surki,kamikaze 3,2 radary na 3,zbieracz, i cos tam jeszcze
-designy na statek oraz do dronów: 3hav, VENOM
-ilość hal high tech: 3
-ilość uridium do wydania: Duzo tyle ile bedzie trzeba tyle bede zbierac :D
Proszę o szybką odp ! :D

beznassazwy1.jpg
Opublikowano

-statek: Goliath,aegis,vega,pchelka ^^

-wyposażenie oraz poziom jego ulepszania: full lf3,bo2,napedy,iryski+apis,4 lf4, malo ulepszone bo iryski pekly i wylicytowalem niedawno

-formacje dronów: romb

-stan wrót: mam os-a wiec co trzeba to bedzie sie skladac :P mysle ze zety

-profil pilota: 23pp

-pet: 10lvl zbieracz surki,kamikaze 3,2 radary na 3,zbieracz, i cos tam jeszcze

-designy na statek oraz do dronów: 3hav, VENOM

-ilość hal high tech: 3

-ilość uridium do wydania: Duzo tyle ile bedzie trzeba tyle bede zbierac :D

Proszę o szybką odp ! :D

 

Nie napisałeś ile masz ury ale skoro chodzi Ci w co dalej inwestować to w ten sposób:

 

1. Skoro masz OSa to cały czas aż się nie skończy licka lataj na palladium a energie kiś i nie wyklikaj.

2. Zeus

3. Z energii uzbieranej na OSie składaj Zety/Kappy a gdy będziesz miał po 10 dresów każdego rodzaju rób koronki do póki nie wyleci Ci Saturn

4. Klucze/LF4, Full (Do PETa też)

5. 36 PP (Pod PvP)

6. Ulepszenia wszystko na 15/16 lvl

 

Mam nadzieję że pomogłem ^_^

Opublikowano

Nie napisałeś ile masz ury ale skoro chodzi Ci w co dalej inwestować to w ten sposób:

 

1. Skoro masz OSa to cały czas aż się nie skończy licka lataj na palladium a energie kiś i nie wyklikaj.

2. Zeus

3. Z energii uzbieranej na OSie składaj Zety/Kappy a gdy będziesz miał po 10 dresów każdego rodzaju rób koronki do póki nie wyleci Ci Saturn

4. Klucze/LF4, Full (Do PETa też)

5. 36 PP (Pod PvP)

6. Ulepszenia wszystko na 15/16 lvl

 

Mam nadzieję że pomogłem ^_^

Os-a kupupowac bede co miesiac wiec raczej nie bede kisic energii :D Ale dzieki za pomoc ! :)

@Edit: A wlasnie zapomnialem dodac jakie formacje dronow kupic? bo myslalem o ćmie.

beznassazwy1.jpg
Opublikowano

Os-a kupupowac bede co miesiac wiec raczej nie bede kisic energii :D Ale dzieki za pomoc ! :)

@Edit: A wlasnie zapomnialem dodac jakie formacje dronow kupic? bo myslalem o ćmie.

 

Ćma na solówki wtedy możesz mieć Full LF4 i FS

Serce na PvP np. na Kosmiczną Piłkę

Romb już masz a te 3 formacje są najlepsze :)

Opublikowano

Temat to jakiś odkop i nie na to forum

 

bo jeśli tak to:

 

40 parę punktów PP

statki mam wszystkie + designy ( bez handlowego) czyli hale na max

drony apis i zeus ( wszytkie drony max ulepszone )

full futerka havock, herkules ( jeszcze kompletu brak bo mam peszka )

full LF4 ( ulepszone )

formacje wszystkie jakie się przydają

PET rozbudowany + wszytko co do niego potrzebne

 

Mam ileś tam milionów urki i na co to wydać ? Dobić PP do 50 czy zrobić szybko komplet herkulesów ? I co dalej robić bo z bocenia cały czas urka leci ?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...