Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co kupić, wybrać za daną kwotę uridium?


YOKYO

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Masz jakieś kredyty?

To wylicytuj leonova i boć na x-2 aż dorobisz się chociaż 6lf3.

Potem na x-3/x-4 botuj, dorób się irków, bo2 i aegisa.

Następnie wyrusz na palladium i z energii składaj wrota Zeta, z których otrzymasz 50CDD za sztukę (składaj tak PP), 25 kluczy do skrzyń (składaj tak komplet lf4 i apisa), Havoc (do dronów).

kredytów mam 100kk a boce na x-8

  • Odpowiedzi 827
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

kredytów mam 100kk a boce na x-8

 

Za te 60k uri kup sobie 5 LF3 i leonka wylicytuj. Rób to co Ci napisałem wcześniej.

Opublikowano

- statek: lenov

- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia: 16 lf3, 1lf2, 2 bo2, fs, 3 irki + 5 flax

- formacje dronów:

- stan wrót: alfa złożona

- profil pilota:

- PET:nie ma

- designy na statek oraz do dronów:

- ilość hal high-tech:1

- ilość uridium do wydania:50k

 

W co dalej inwestowac ?? Czy robic alfe?? Myślę nad kupnem kolejnego irka za uri bo na handlu ceny dość wysokie. Serwer pl3, dodam że konto jeszcze z premka.

Opublikowano

- statek: goilath,citadel,spearhead

- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia: 45 lf3,6LF4,42bo2 fs, 8 iris(3 16lvl i reszta na 11lv) apis 27cz,zeus 6cz. wszystkie dodatki i 3 wyrzutnie ta czerwona

- formacje dronów:wszystkie za kredki i czma

- stan wrót: teraz kończę alfe i zaczynam budować zete

- profil pilota: 30

- PET:12 lvl zbieracz 3,repe peta1, surowców 3, combo 3, i kamikadze 2,3

- designy na statek oraz do dronów: wszystkie z handlu ( 1 herkules i 1 havoc

- ilość hal high-tech:2

- ilość uridium do wydania:250 k

 

zastanawiam się na kupnem ageisa

 

ulepszanie laserów itd. będę ulepszał kiedyś indziej

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7

Pasjonat
Opublikowano

Nie kupuj na razie aegisa.

Jak cię uri gryzie to ulepszaj lastery, osłonki itp.

Wrota składaj / i klucze na apisa .

//nieregulaminowa sygnatura - zew. link

//BR3ND

Opublikowano

- statek: Goliath

- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia: 36LF3, 6LF4, 20BO2, fs, wszystkie dodatki, 8 irków na 3 lvlu, 25 cz. apisa,0 zeusa

- formacje dronów: all za kredki

- stan wrót: Kappa 100/120

- profil pilota: 20pp, 4 do cybernetyki II,

- PET: 10lvl, kamyk 3, zbieracz surek 3, 5 protokołów radarowych

- designy na statek oraz do dronów: all za kredki, 1 Havoc

- ilość hal high-tech: 1

- ilość uridium do wydania: 200k

 

Zastanawiam się nad kupnem kraba/serca, hali/hangaru na aegisa. PP się zrobi z nagród za wrota. Mało gram, głównie bocę,

Opublikowano

- statek: lenov

- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia: 16 lf3, 1lf2, 2 bo2, fs, 3 irki + 5 flax

- formacje dronów:

- stan wrót: alfa złożona

- profil pilota:

- PET:nie ma

- designy na statek oraz do dronów:

- ilość hal high-tech:1

- ilość uridium do wydania:60k

 

W co dalej inwestowac ?? Czy robic alfe?? Myślę nad kupnem kolejnego irka za uri bo na handlu ceny dość wysokie. Serwer pl3, dodam że konto jeszcze z premka.

 

Ponawiam

Pasjonat
Opublikowano

- statek: Goliath

- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia: 36LF3, 6LF4, 20BO2, fs, wszystkie dodatki, 8 irków na 3 lvlu, 25 cz. apisa,0 zeusa

- formacje dronów: all za kredki

- stan wrót: Kappa 100/120

- profil pilota: 20pp, 4 do cybernetyki II,

- PET: 10lvl, kamyk 3, zbieracz surek 3, 5 protokołów radarowych

- designy na statek oraz do dronów: all za kredki, 1 Havoc

- ilość hal high-tech: 1

- ilość uridium do wydania: 200k

 

Zastanawiam się nad kupnem kraba/serca, hali/hangaru na aegisa. PP się zrobi z nagród za wrota. Mało gram, głównie bocę,

 

"głownie bocisz" ? więc polecam ci poulepszać lasery itp, i walić w klucze na lf4 to lepiej ci się będzie bociło.

Aegis nie koniecznie.

 

Ponawiam

 

Jak masz urke to kup irka lub golca za kr i wyposażenie kup. Bo jak na razie nie zanosi się, że kupisz irka za urke więc do 4 idź za kr to jeszcze 1, później Kredyty.

//nieregulaminowa sygnatura - zew. link

//BR3ND

Opublikowano

Witam zastanawiam się w co dalej najlepiej inwestować moje konto posiada .

 

-6 hangarów (spershed,Lenov,Golec,Agis,Citadel,vega)

-pet 15 lv ( 3 kamikadze , 3 naprawa, 2 handlowy,3 loklzacji wrogów mechnizm ,3 zbieracz surwców,około 20 radarów 2 i 3 lv , 4 pakiety ekonomiczne , 6 większy zysk z boksów

lasery odblokowane wszystkie 3 osłonki odblokowane,4 mechanizmy ,full prtokołów odblokowanych ,pet 200 tyś hp

-37 lf 4 (20 lf 4 na 10 poziomie reszta i poziom )

-3 fabryki (precyzja , transfer,robot0

-skyllab full

-dużo osłonek ,generatorów prędkości i lf 3 i lf2

-Golec dresy:centur,gol,sentel,spectrum + resza z handlu

-wszystkie dodatki

- wyrzutnia rakietowa 16 poziom

-10 dronów wszystkie 16 lv

-full hevok

-2 herkulesy

-Formacje : romb,ćma,serce,szwadrom,nietopeż

-12 tych nowych modułów

-38 PP

-Premium 6 miesięcy

-7tyś kuponów na naprawę

- 1 tyś kuponów na skoki

 

Zastanawiam się w co teraz najlepiej inwestować z góry dzięki z propozycje :)

Opublikowano

Skoro masz full havoc to rób herculesy.

Może jakaś lf4 jeszcze wpadnie i będzie full 45 do peta:)

 

#down Pomyliłem tematy, przepraszam. O wycenę konta też pytał tylko w drugim temacie.

Opublikowano

witam.

statek: bigboy

wyposarzenie: 2 lf3, 2 lf2, reszta za kredyty

formacje: zadnej

stan wrót: zero

profil pilota: zero

pet: nie ma

designy: te z handlu

ilosc hal: 1

urdium do wydania 1039500

obnizka - 5% do wszystkiego

 

jak najlepiej rozdac te urke mam zamiar wydac wszystko.

Opublikowano

Skoro masz full havoc to rób herculesy.

Może jakaś lf4 jeszcze wpadnie i będzie full 45 do peta:)

 

#down Pomyliłem tematy, przepraszam. O wycenę konta też pytał tylko w drugim temacie.

Skoro masz full havoc to rób herculesy.

Może jakaś lf4 jeszcze wpadnie i będzie full 45 do peta:)

 

#down Pomyliłem tematy, przepraszam. O wycenę konta też pytał tylko w drugim temacie.

 

a uri z kappy na co przeznaczyć ???

Opublikowano

a uri z kappy na co przeznaczyć ???

 

Na RSB / EMP itd.

Lub jeśli Ci brakuje to na PP.

Nie wiem jak masz zrobione :)

Opublikowano

witam.

statek: bigboy

wyposarzenie: 2 lf3, 2 lf2, reszta za kredyty

formacje: zadnej

stan wrót: zero

profil pilota: zero

pet: nie ma

designy: te z handlu

ilosc hal: 1

urdium do wydania 1039500

obnizka - 5% do wszystkiego

 

jak najlepiej rozdac te urke mam zamiar wydac wszystko.

Nie pomyliłeś ilości Uridium? BB to statek słaby i wolny, silniejsi gracze polują na BB bo są potrzebne do misji. Nie polecam kupować LF-2, najlepiej skupić się na LF-3, lecz wpierw kupić sobie vege która jest naszybsza, zadbać o najlepsze napędy, następnie lecieć na 2 galę jak już się lvl ma, na DK. Uzbierać kredki i dokupić BO2. Gdy będziesz miał vege i full napęd, kredki na BO2 nabijaj. PP nie będzie na tym etapie gry potrzebny. LF-3 dokup, więcej powiedzą ci moi następcy.

Members ---> Pro User ---> Postmaker ---> Black Member ---> MPC Champion ---> MPC Gold Member ---> MPC Winner

Opublikowano

nie pomylilem mam zamiar kupic 330k uri na mhh placac psc mam +5% tak wiec ilosc uri sie zgadza

myslalem o 25lf3 20boa aegisie i dalej nwm irki poradzicie cos

Opublikowano

@UP To jak Ty taki bogaty to nie lepiej już kbota GG kupić? Napewno bardziej się opłaci

Opublikowano

nie pomylilem mam zamiar kupic 330k uri na mhh placac psc mam +5% tak wiec ilosc uri sie zgadza

myslalem o 25lf3 20boa aegisie i dalej nwm irki poradzicie cos

 

26 lf-3 20 bo2 15 napędów po 2k uri AGIS P.E.T PP DO 21 Lub 24 ale to już ci uri braknie 2 do 4 irys za urke reszta za kredki .

Macie jakiś problem z czymś piszcie na PW@@ ;) sygnaturka03800x200.png

Opublikowano

26 lf-3 20 bo2 15 napędów po 2k uri AGIS P.E.T PP DO 21 Lub 24 ale to już ci uri braknie 2 do 4 irys za urke reszta za kredki .

Człowieku rozpędziłeś się, ogarnij się i nie pisz na siłę jak Ty chcesz, aby On 24 pp za 200k urki kupił ? xD

 

 

 

Ogarnij sobie PETa + dodatki typu protokoły i mechanizmy, aby palladium zbierał ~ 120k

Osłonki - 12-16 BO2, 15 LF3, 4 irki za uridium ~ 420k

Zostaje Ci około 600k uryny, to w profil pilota, przynajmniej bąbelek, poszycie i mechanizm osłony + Statek np Aegis/Citadel

Opublikowano

jak zostaje 600k uri to w pp dam do 24 za 265k uri i zamiast aegisa zostac przy golcu i lf3 dokupic/ chodzi mi aby konto nadawalo sie sie na alieny i czasami na wylocik na bb i slabe golce .

czy aegis to teraz podstawa?

Opublikowano

jak zostaje 600k uri to w pp dam do 24 za 265k uri i zamiast aegisa zostac przy golcu i lf3 dokupic/ chodzi mi aby konto nadawalo sie sie na alieny i czasami na wylocik na bb i slabe golce .

czy aegis to teraz podstawa?

Ageisa sie opłaca-Po 1 na kubiki po 2 szybko sie repa :)

 

Macie pomysł na co przetrwonić 3mln urki ;x ?

LF4 odpada bo mam komplet

Zeta odpada mam fuul havoców

Kappa tez odpada fuul herco ;x

Satunr jest więc kronos tez odpada ;x

Wszystkie desy mam + 45pp

Pet all jest zrobiony ;x

All 16lvl

I teraz sie pytam na co mam wydać te 3kk urki ;x ?

domineses.jpg

 

Antix Najlepszy GM MPC

Lord Makin Najlepszy Administrator i opiekun MPC

Opublikowano

Nakupuj sobie makaronu, empów, Hellstormów i innych oczywiście jeżeli nie masz Zeusa i ulepszonych LF4/Dronów i Osłonek na max to ulepszaj.

Po ulepszane mam

Myślę tak żeby te nowe desy pokupować ;x

domineses.jpg

 

Antix Najlepszy GM MPC

Lord Makin Najlepszy Administrator i opiekun MPC

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...