Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co kupić, wybrać za daną kwotę uridium?


YOKYO

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

- statek: Goliath

- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia: 14 lf3; 1 lf2; 1 bo2; 5 bo1; 2 gen+10; 3 gen+7

- formacje dronów: strzała, żółw

- stan wrót: 34/111 zeta

- profil pilota: 0

- PET: 2lv zbieracz surowców 1lv, handel 1lv

- designy na statek oraz do dronów: wszystkie z handlu

- ilość uridium do wydania: czekam na aktual kbot'a - jakies 40k dziennie bedzie

 

 

Zrób sobie 31 lf-3 15 bo2 8 irys potem 24pp i do p.e.t 8 lvl zbieracz surek 3 zbieracz box 3 . Lub AGIS ALE to jak zrobisz to co ci napisałem Dokup romb przyda ci się .

Zbieram like + ;]

  • Odpowiedzi 827
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

- statek: Goliath

- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia: Stara FE + 2LF4

- formacje dronów: za kredki

- stan wrót: składam od zera

- profil pilota: 25

- PET: 8 lvl zbieracz surowców 2, naprawiający combo 1

- designy na statek oraz do dronów: handel + 2 havoc

- ilość uridium do wydania: 130k, ale pytam też na przyszłość.

rozważam zakup zbieracza surowców do peta ale zastanawiam się też nad zbieraniem na aegisa.

Opublikowano

- statek: Goliath

- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia: Stara FE + 2LF4

- formacje dronów: za kredki

- stan wrót: składam od zera

- profil pilota: 25

- PET: 8 lvl zbieracz surowców 2, naprawiający combo 1

- designy na statek oraz do dronów: handel + 2 havoc

- ilość uridium do wydania: 130k, ale pytam też na przyszłość.

rozważam zakup zbieracza surowców do peta ale zastanawiam się też nad zbieraniem na aegisa.

 

 

Kup zbieracz Do P.E.T 3 LVL POTEM romb jak bijesz alieny jeśli nie to Zbieraj na AGIS POTEM Klucze lf-4 havok i na końcu ulepszenia .

Zbieram like + ;]

Opublikowano

Na co zbierać ?

Mam leonov/golec/vega wszystkie designy z handlu

1 lf4

4 lf3

8 lf2

1 Iris

full osłon Bo1

full speed na vedze, prawie full speed na golcu

Opublikowano

Teraz ja mam małe pytanko -.-

- statek: AGIS/GOLEC

 

- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia: 32 LF-3 4 LF-4 26 BO2 24 NAPĘDY PO 2K URI

-formacje dronów: Bariera,Ćma,Romb, 2 za kredki

 

- stan wrót: Nie wiem które składać

- profil pilota:23 pp

 

- PET:12 lvl kamikadze 3 zbieracz box 3 zbieracz surek 3

 

- designy na statek oraz do dronów: 3 HAVOK Z 6 ZET

 

- ilość hal high-tech:1

 

- ilość uridium do wydania: 270K ciągle rośnie .

 

Dodatkowe informacje 28 części do apis i 3 do zeusa .

 

 

Co polecacie kupować myślałem nad formacją Nietoperza albo poczekać bo mogą coś dać na event zimowy to sobie wtedy kupie jak myślicie ?? ;)

Zbieram like + ;]

Opublikowano

A jaka formacja według was na alieny i zbieranie urki ?

Zastanawiam się nad Gwiazdą lub Szewronem.

 

 

Ja osobiśćie na bociku kożystam z Bariery i romba .

Zbieram like + ;]

Opublikowano

- statek: vega(od reki moze byc golec)

- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia: 18 lf3; 1 lf2; 1 bo2; 5 bo1; 7 gen+10; 3 gen+7 2irki 6 flaxow

- formacje dronów: strzała, żółw

- stan wrót: 46/111 zeta

- profil pilota: 2pp

- PET: 3lv zbieracz surowców 1lv, handel 1lv

- designy na statek oraz do dronów: wszystkie z handlu

- ilość uridium do wydania: jakies 40k dziennie bedzie

 

ps. mam ponad 100 energii i nie wiem czy skldac dalej zete czy jednak alfe zrobic

Opublikowano

Składaj zete , kup jeszcze jednego irka za urke reszta za kredki , licytuj b02 i lf3 do fulla , dorób profil (docelowo przynajmniej 24 pp).Jak będziesz miał komplet irkó lf3 i b02 , oraz jakiś profil już to wszystko w klucze i na złotych skrzyniach otwieraj ;)

Opublikowano

- statek: vega(od reki moze byc golec)

- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia: 18 lf3; 1 lf2; 1 bo2; 5 bo1; 7 gen+10; 3 gen+7 2irki 6 flaxow

- formacje dronów: strzała, żółw

- stan wrót: 46/111 zeta

- profil pilota: 2pp

- PET: 3lv zbieracz surowców 1lv, handel 1lv

- designy na statek oraz do dronów: wszystkie z handlu

- ilość uridium do wydania: jakies 40k dziennie bedzie

 

ps. mam ponad 100 energii i nie wiem czy skldac dalej zete czy jednak alfe zrobic

Kup 2 irki, potem full lf3, bo2 full na statek, i weź się za profil, do 24pp, ostatnie 4 irki licytuj.

Jeżeli pomogłem, nie bądź żyła, daj

 

like, to nie gryzie :)

Opublikowano

statek: GOLEC ,LENOV

- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia: (8 irkow)-1 na 5 lvl (lf3 -31 bo2-20 )-1 lvl

- formacje dronów: szewron i za kredki

- stan wrót: 26/34 alfa

- profil pilota: 30pp

- PET: 2 zbieracz surowcow 1 zbieracz ,kamikadze 2

- designy na statek oraz do dronów: wszystkie z handlu

- ilość uridium do wydania: bedzie okolo 200 tysi tygodniowo

 

Nie moge sie zdecydowac co kupic i na co zbierać ponieważ: po pierwsze APISA mam za 185 tysi Uri ,chetnie bym go kupil lecz mam tylko 8 havokow i jezeli kupie Apisa strace bonus za havoki(Nie wiem czy kupic go za uridium czy za klucze) .Po drugie myslalem nad jakąs formacja nie moge sie zdecydowac jaka .Po trzecie myslalem o desginu do golca (SPECTRUM ALBO VENOM).Po czwarte mysalem nad zlorzeniem ZETY bo mozliwe ze wypadnie 9 havok .Prosze o doradzenie mi do najpierw zrobic aby byly z tego efekty.

 

PS .Często latam na alienach na kbot

Opublikowano

- statek: Vega (All designy)

- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia: 10 lf3 , 10 BO2 , 10 za kredki , naj generatory napedu i all dodatki naj.

- formacje dronów: Nie posiadam.

- stan wrót: Tylko alfa

- profil pilota: 1 PP , 6ccd.

- PET: Nie posiadam.

- designy na statek oraz do dronów: All na vege .

- ilość hal high-tech: 2.

- ilość uridium do wydania: Narazie mam 10k uri lecz potrzebuje bota . Może ktoś podać link skąd pobiorę?

Dziekuje i pozdrawiam !

Opublikowano

statek: GOLEC

- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia: Stara Fe +2 LF4

- formacje dronów: za kredki

- stan wrót: zeta w polowie

- profil pilota: 25

- PET: 8 lvl kami 2, zbieracz surek 2, combo naprawa 1

- designy na statek oraz do dronów: handel + 2 havock

- ilość uridium do wydania: 130k, ale ciągle zbieram

zastanawiam sie nad zbieraniem na aegisa, bo romb jest teraz mało użyteczny

mam premke na 1 miesiąc

Opublikowano

Statek. Goliath

wypo: 2 Iris 6 Flax. 12 napędow najlepszych 10 osłon najlepszych 20 LF-3

formacje dronów: za kredki

wrota: w polowie wszystkie

PP :4

Pet: nie mam

designy z handlu wszystkie + 1 Havok

ilośc urki do wydania. 62 k. ciągle rośnie.

Iris albo coś innego.

Opublikowano

- statek: golec

- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia: 31 lf3; 3 lf2; 15 bo2; 15 gen+10; 7irki

- formacje dronów: strzała, żółw

- stan wrót: 50/111 zeta 14/34 alfa 56/82 gamma ( alfa i beta na bazie )

- profil pilota: 3pp

- PET: 3lv zbieracz surowców 2lv, handel 1lv, kamikadze 2lv

- designy na statek oraz do dronów: wszystkie z handlu

- ilość uridium do wydania: jakies 40k dziennie bedzie

 

jak z wrotami, dokonczyc gamme? i co dalej

Opublikowano

statek: GOLEC

- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia: Stara Fe +2 LF4

- formacje dronów: za kredki

- stan wrót: zeta w polowie

- profil pilota: 25

- PET: 8 lvl kami 2, zbieracz surek 2, combo naprawa 1

- designy na statek oraz do dronów: handel + 2 havock

- ilość uridium do wydania: 130k, ale ciągle zbieram

zastanawiam sie nad zbieraniem na aegisa, bo romb jest teraz mało użyteczny

mam premke na 1 miesiąc

Ulepszaj drony na max.

Statek. Goliath

wypo: 2 Iris 6 Flax. 12 napędow najlepszych 10 osłon najlepszych 20 LF-3

formacje dronów: za kredki

wrota: w polowie wszystkie

PP :4

Pet: nie mam

designy z handlu wszystkie + 1 Havok

ilośc urki do wydania. 62 k. ciągle rośnie.

Iris albo coś innego.

Zrób najpierw full LF3 i BO2.

- statek: golec

- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia: 31 lf3; 3 lf2; 15 bo2; 15 gen+10; 7irki

- formacje dronów: strzała, żółw

- stan wrót: 50/111 zeta 14/34 alfa 56/82 gamma ( alfa i beta na bazie )

- profil pilota: 3pp

- PET: 3lv zbieracz surowców 2lv, handel 1lv, kamikadze 2lv

- designy na statek oraz do dronów: wszystkie z handlu

- ilość uridium do wydania: jakies 40k dziennie bedzie

 

jak z wrotami, dokonczyc gamme? i co dalej

Zrób wrota, licytuj irki za kredyty i ulepszaj i profil podbuduj.

dwDSnZq.png

 

by @Miyoshi

Opublikowano

statek: Vega

- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia: 22lf3, 10 bo2, 10gen+10, 4 irki

- formacje dronów: za kredki

- stan wrót: Alfa na bazie i gamma na bazie, do bety 10 części

- profil pilota: 8

- PET: brak

- designy na statek oraz do dronów: handel

- ilość uridium do wydania: 160 k już ;d

Mam premkę na 1 miesiąc zbieram i cały czas myślę na co wydać

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

- statek: leonek

- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia: 1 lf4,6 lf3 13 lf2, 4 bo2 reszta za 256 k osłon , 16 najlepszych napędów , 5 flaxów 1 irek wszystkie desingi z handlu i dodatki

- formacje dronów:za kredytki

- stan wrót:do alfy 4 do reszty dużo

- profil pilota: prawie 5 pp 13 lvl 87poważki

- PET:brak

- designy na statek oraz do dronów:wszystkie z handlu

- ilość hal high-tech:1

- ilość uridium do wydania: 51k mogę dobocic jeszcze troche

Opublikowano

- statek: Goliath

- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia: 4 lf4, 5 lf3, 3 lf2, 7 lf1 6 flax 2 irys osłonki i napędy za kredit

- formacje dronów: Formacja strzały (kredyty)

- stan wrót: prawie cała alfa i gamma

- profil pilota: 13 lvl, 130tys. poważania

- PET: Ni ma. opłaca się ??

- designy na statek oraz do dronów: Na statek z handlu na drony nie ma

- ilość hal high-tech: 1

- ilość uridium do wydania: 100 000

Opublikowano

- statek: Vengeance

- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia:

- 10 LF-3;

- 1 LF-2;

- 6 Flax;

- 1 Iris;

- 6 osłon za 2,5k uri;

- 5 osłon za 256k kredek;

- 15 G3N-7900;

- Wszystkie dodatki oprócz maskujących i dokupującego paliwo.

- formacje dronów:

- Standardowa;

- Strzała;

- Żółw.

- stan wrót:

- Alfa - 34/34;

- Zeta - 51/111.

- profil pilota:

- 1 PP w Optymalizacja poszycia I.

- PET:

- brak.

- designy na statek oraz do dronów:

- Do Goliatha:

- Crimson;

- Exalted;

- Enforcer;

- Bastion;

- Veteran;

- Do Vengeance:

- Revenge;

- Avenger;

- Adept;

- Corsair.

- ilość hal high-tech: 1

- ilość uridium do wydania: 32 000

 

Co lepiej kupić: P.E.T. 10 czy osłony SG3N-BO2? P.E.T. chyba bardzo wspomógłby zbieranie skrzynek bonusowych :)?

Opublikowano

Co lepiej kupić: P.E.T. 10 czy osłony SG3N-BO2? P.E.T. chyba bardzo wspomógłby zbieranie skrzynek bonusowych :)?

Pomaga ale musiałbyś dokupić protokoły radarowe. Zrób full Lf3 i Bo2 oraz licytuj irki, na tą chwile nic lepszego nie zrobisz :) Pet opłaca się dopiero przy starej FE.

MOBO-Asus P8Z68-V/GEN3 CPU-Intel Core i5 2500K(4,7GHz)+SilentiumPC Fortis HE1225

GPU-2xAsus 7870 DCII HDD-Western Digital 500GB, SATA/600, 64MB

PSU-OCZ ZX-Series 850W SLI Modular PSU 80Plus Gold CASE-Zalman Z9 U3

RAM-Kingston HyperX 2x4GB 1600MHz DDR3 NAP-Samsung DVD -/+ R/RW 22x

Opublikowano

statek:goliatch, leonov 2 hala

- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia: stara full elita 3 havocki drony irki8 0 poziom ulepszeniaa

- formacje dronów:za kredki

- stan wrót:latam na os 1zeta/dzien

- profil pilota:24 grube sa

- PET:10 zbieracz 3 radarowy 3 naprawczy 3 zbieracz surowco 3 kamikadze 3

- designy na statek oraz do dronów:3havocki dzis zrobie 2 zety/ na 4 zety 3 havocki:)

- ilość hal high-tech:2

- ilość uridium do wydania:200.000 caly czas rosnie

za pomoc oferuje plusy mam kbot gg i os

posiadam baze na 2-3 +10pd +10dmg+ 6pw

Opublikowano

statek:goliatch, leonov 2 hala

- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia: stara full elita 3 havocki drony irki8 0 poziom ulepszeniaa

- formacje dronów:za kredki

- stan wrót:latam na os 1zeta/dzien

- profil pilota:24 grube sa

- PET:10 zbieracz 3 radarowy 3 naprawczy 3 zbieracz surowco 3 kamikadze 3

- designy na statek oraz do dronów:3havocki dzis zrobie 2 zety/ na 4 zety 3 havocki:)

- ilość hal high-tech:2

- ilość uridium do wydania:200.000 caly czas rosnie

za pomoc oferuje plusy mam kbot gg i os

posiadam baze na 2-3 +10pd +10dmg+ 6pw

Ulepszaj drony, jak uzbierasz 10 havoków zacznij robić kappy. Masz Apisa i Zeusa? Jeśli nie to zbieraj złote skrzynki. Na palladium przyda Ci się również formacja serca :)

Pozdrawiam i Życzę Wesołych Świąt :P

MOBO-Asus P8Z68-V/GEN3 CPU-Intel Core i5 2500K(4,7GHz)+SilentiumPC Fortis HE1225

GPU-2xAsus 7870 DCII HDD-Western Digital 500GB, SATA/600, 64MB

PSU-OCZ ZX-Series 850W SLI Modular PSU 80Plus Gold CASE-Zalman Z9 U3

RAM-Kingston HyperX 2x4GB 1600MHz DDR3 NAP-Samsung DVD -/+ R/RW 22x

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...