Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co kupić, wybrać za daną kwotę uridium?


YOKYO

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

- statek: Aegis, vega, goliath

- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia: Full LF3, Bo2, 3LF4, 8 irysów 16 lvl

- formacje dronów: ćma

- stan wrót: Zeta na bazie

- profil pilota: 25-26PP

- PET: 10lvl + kamikadze

- designy na statek oraz do dronów: brak, 1 havoc

- ilość hal high-tech: 1

- ilość uridium do wydania: Bot 24/7, więc proszę pisać różne propozycje.

Hale High-tech(chyba ze nie masz zamiaru polowac), havocki, lf4, grube lasery (chyba ze masz), apis, zeus. W sumie wszystkie dostepne opcje.

Kolejnosc zalezy od ciebie :).

e84026c7f5e6bcf5e94591e.png

  • Odpowiedzi 827
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Grube mam, bo to podstawa. Kupię drugą hale, potem trochę klucz do skrzyń, żeby trochę części do apisa wpadło,a nóż wpadnie jakaś LF4 czy design.

A zety składam cały czas na bieżąco z energii, bo szkoda na to uri. (7 zet i 1 havoc :P) Zeusa na sam koniec zostawię. Dzięki.

dwDSnZq.png

 

by @Miyoshi

Opublikowano

- statek: 2 hale Agis,Vega

- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia: 13 LF-3(RESZTĘ WYGRAM NA HANDLU ) 16 BO2 15 NAPĘDÓW PO 2K URI 8 IRYS

- formacje dronów: ROMB,2 ZA KREDKI

- stan wrót: 96/111 ZETA

- profil pilota: 15 PP CDD 25/125

- PET: 6 LVL

- designy na statek oraz do dronów: 2HAVOK DESINGI ALL Z HANDLU

- ilość uridium do wydania: 10k ale do niedzieli będzie 100k

 

Myślałem nad formacją ćma

A potem każdą urke co nazbieram to w cdd aż do 24 pp :)

 

Koszt cały to 585070 uri od 15pp do 24 + formacja ćma co o tym myślicie ??

Macie jakiś problem z czymś piszcie na PW@@ ;) sygnaturka03800x200.png

Opublikowano

- statek: vega / leonek / golec / aegis

- 35 lf3,3 lf 4 , 8 irków , 16 bo 2 , FS

- formacje : wszystkie za kredki , romb,ćma

- nie długo kolejna zeta

- 30 pp

- PET zakupiony

- designy : wszystkie z handlu,dimisher,solace,2 dresy

- 1 hala i nie zamierzam narazie więcej kupywać

- 200k obecnie,zastanawiałęm się nad kluczami / ulepszaniu irków

Opublikowano

- statek: 2 hale Agis,Vega

- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia: 13 LF-3(RESZTĘ WYGRAM NA HANDLU ) 16 BO2 15 NAPĘDÓW PO 2K URI 8 IRYS

- formacje dronów: ROMB,2 ZA KREDKI

- stan wrót: 96/111 ZETA

- profil pilota: 15 PP CDD 25/125

- PET: 6 LVL

- designy na statek oraz do dronów: 2HAVOK DESINGI ALL Z HANDLU

- ilość uridium do wydania: 10k ale do niedzieli będzie 100k

 

Myślałem nad formacją ćma

A potem każdą urke co nazbieram to w cdd aż do 24 pp :)

 

Koszt cały to 585070 uri od 15pp do 24 + formacja ćma co o tym myślicie ??

Co to jest agis?

 

- statek: vega / leonek / golec / aegis

- 35 lf3,3 lf 4 , 8 irków , 16 bo 2 , FS

- formacje : wszystkie za kredki , romb,ćma

- nie długo kolejna zeta

- 30 pp

- PET zakupiony

- designy : wszystkie z handlu,dimisher,solace,2 dresy

- 1 hala i nie zamierzam narazie więcej kupywać

- 200k obecnie,zastanawiałęm się nad kluczami / ulepszaniu irków

Ulepsz irki a pozniej kup klucze.

e84026c7f5e6bcf5e94591e.png

Opublikowano

- statek: Vega,Golec,Aegis

- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia: 30-LF3 1-LF4 20 OSŁON B02 FULL SPEEDY

- formacje dronów: za Kredyty

- stan wrót: gamma,delta,lambda

- profil pilota: 16 PP

- PET: 5 LVL

- designy na statek oraz do dronów: TE CO MOZNA WYGRAC NA HANDLU I DO DRONOW 1 HAVOC

- ilość hal high-tech: 1

- ilość uridium do wydania: 400 K

Opublikowano

- statek: Goliath

- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia: Full LF3, 22 Bo2 , 8 irysów 1 lvl

- formacje dronów: za kredki ,

- stan wrót: Gamma na DK , czekam do soboty na BoxyBota

- profil pilota: 18 PP [CAŁY NIEBIESKAWY PASEK ]

- PET: Brak

- designy na statek oraz do dronów: Tylko te na handlu

- ilość hal high-tech: 1

- ilość uridium do wydania: 67k + 60k z gammy + codzienne bocenie od 7 do 14

 

 

Co mam kupowac :D

175001456602037225492.gif

Opublikowano

- statek: Goliath

- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia: Full LF3, 22 Bo2 , 8 irysów 1 lvl

- formacje dronów: za kredki ,

- stan wrót: Gamma na DK , czekam do soboty na BoxyBota

- profil pilota: 18 PP [CAŁY NIEBIESKAWY PASEK ]

- PET: Brak

- designy na statek oraz do dronów: Tylko te na handlu

- ilość hal high-tech: 1

- ilość uridium do wydania: 67k + 60k z gammy + codzienne bocenie od 7 do 14

 

 

Co mam kupowac :D

PP i ulepszanie dronów. I usuń reflink z sygnatury.

dwDSnZq.png

 

by @Miyoshi

Opublikowano

Posiadam :

- Goliath

- 8 irków (16lvl)

- APIS (16lvl)

- ZEUS (16lvl)

- 6 LF-4 reszta lf3 ( cos tam poulepszane)

- Skylab max

- 1 hala HT

- Pet 11lvl poulepszany (lasery) + mechanizmy: zbieracz 3lvl zbieracz surki 3lvl kamikaze 3lvl

- 4 HAVOC'i

- Formacje : Wszystkie za kredki + Romb + Ćma

- 32PP

- Full Osłon

- Full napędy

- zarabiam jakieś 230-260k uri /24

W co dalej inwestować? na pewno energie do kociołka ładuję w zety

zakaz handlu

Opublikowano

- statek:Goliath

- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia:30 pare lf-3 ,1 lf-4, 8 irkow ,all naj oslonki

- formacje dronów:all za kredki

- stan wrót:alfa,beta,gamma,zeta,epsilon Zrobione

- profil pilota:26PP albo 25pp nie jestem pewien

- PET:11lvl

- designy na statek oraz do dronów:Venom, 1 Hawoc

- ilość hal high-tech:2

- ilość uridium do wydania:mam 480tys i zastanawiam sie nad kupnem apisa podczas znizki na natychmiastową rozbudowe apisa. Normalnie kosztuje 620tys a podczas eventu okolo 480-500tys. Mam chyba 10 czesci do apisa jezeli sie nie myle.

Opublikowano

- statek: Goliath Sprehaed

- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia: 1 lf4 32 lf3 FS 20 bo2 8irkow Brak ulepszen

- formacje dronów: brak

- stan wrót: beta ON gamma 75/82 alfa 32/34

- profil pilota: 22pp

- PET: 8 lvl kamyk zbieracz

- designy na statek oraz do dronów: 1 havok i dezajny z aukcji

- ilość hal high-tech: 1

- ilość uridium do wydania: 300

Apis: koszt: 185k uri

Mam zamiar kupić albo 3 hale + Aegisa albo Apisa + klucze co wybrać?

Opublikowano

-Golec

-19Lvl , 5lf-4 , apis

-Formacje dronów: romb , serce , krab

-Alfa i gamma na bazie

-PP: 29

-P.E.T. : 14 lvl , kamikadze 3lvl , zbieracz surowców 3 lvl , mechaniz naprawczy combo 1lvl

-Venom i sentinel i 3 havoki

-do wydania 100tyś. uri

Opublikowano

-Golec

-19Lvl , 5lf-4 , apis

-Formacje dronów: romb , serce , krab

-Alfa i gamma na bazie

-PP: 29

-P.E.T. : 14 lvl , kamikadze 3lvl , zbieracz surowców 3 lvl , mechaniz naprawczy combo 1lvl

-Venom i sentinel i 3 havoki

-do wydania 100tyś. uri

 

 

 

Polecam Formacje ćme lub kluczę albo drony do 16 lvl ulepszać .

Macie jakiś problem z czymś piszcie na PW@@ ;) sygnaturka03800x200.png

Opublikowano

- statek:leonov

- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia:2LF3 full speed

- formacje dronów:all za kredki

- stan wrót: alfa,beta w połowie złożone

- profil pilota:1PP ;D

- PET: brak

- designy na statek oraz do dronów: handel

- ilość hal high-tech:1

- ilość uridium do wydania: Ciągle boce na boxybocie, Narazie mam 120k urki. W co mam w najbliższym czasie inwestować ?

Opublikowano

- statek:leonov

- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia:2LF3 full speed

- formacje dronów:all za kredki

- stan wrót: alfa,beta w połowie złożone

- profil pilota:1PP ;D

- PET: brak

- designy na statek oraz do dronów: handel

- ilość hal high-tech:1

- ilość uridium do wydania: Ciągle boce na boxybocie, Narazie mam 120k urki. W co mam w najbliższym czasie inwestować ?

 

Lasery, osłony

Opublikowano

@up zastanawiałem sie nad 8 lf3 reszta osłony i zacząć zbierać na Aegisa. W miedzy czasie kupić resztę osłon i ze 3 irki

 

Najpierw zrób starą FE a potem myśl o Aegisie ...

Opublikowano

golec

dresy z handlu

6 irków 1 flax 1 havoc

13 PP

26 lf3

15 bo2

FS

formacje za kredki+romb

PET 6 lvl

(boce PBDO botem)

 

i tu chciałbym się dowiedzieć którą opcje wybrać: (nie podawać innych bo tylko te poniżej biorę pod uwagę)

1)uzbierać urke którą będę wyłać ze syklabu natychmiastowo surowce i będę sprzedawać żeby kupić iryski

2)uzbierać urke i za nią kupić 2 pozostałe irki

3)zostawić urke na PETa jak wbije 8 lvl (nie mam premki więc kamikadze nie kupie)

4)wszystko ładować teraz w PP

5)wszystko ładować teraz w klucze

6)wszystko ładować teraz w ZET'y

 

Opublikowano

No trudno wybrac wiec ja pomieszam Wyrob pp na grube, i przyokazji zbieraj kredki na irki . Pozniej jedziesz klucze i git;) Moze lf-4 trafisz . Jak bocisz to rob zete z energi ktore zbierzesz. Pzdr

Opublikowano

W co powinienem dalej inwestować mając:

  • Goliath (all desingi z handlu),
  • Wyposażenie P.E.T kamikadze 3,zbieracz surek 3,rep 1
  • 18 LF3,
  • wszystkie najlepsze napędy,
  • 17 BO2,
  • Hellstorm 2 x2,
  • większość dodatków,
  • 8 irysów, Apis 2 części
  • P.E.T 8 lvl,
  • 18 PP,
  • Skylab na maxa 19 poziomie seprom na 11
  • 2 hale, Aegis,Vega
  • 3 Havoc (3 Zet zrobionych),
  • formacja romb i wszystkie za kredki,

Mam 34k uri myślałem żeby zbierać teraz na formacje ćme potem do 24pp i ulepszać drony do 16 lvl za pomoc + .

Macie jakiś problem z czymś piszcie na PW@@ ;) sygnaturka03800x200.png

Opublikowano

W co powinienem dalej inwestować mając:

  • Goliath (all desingi z handlu),
  • Wyposażenie P.E.T kamikadze 3,zbieracz surek 3,rep 1
  • 18 LF3,
  • wszystkie najlepsze napędy,
  • 17 BO2,
  • Hellstorm 2 x2,
  • większość dodatków,
  • 8 irysów, Apis 2 części
  • P.E.T 8 lvl,
  • 18 PP,
  • Skylab na maxa 19 poziomie seprom na 11
  • 2 hale, Aegis,Vega
  • 3 Havoc (3 Zet zrobionych),
  • formacja romb i wszystkie za kredki,

Mam 34k uri myślałem żeby zbierać teraz na formacje ćme potem do 24pp i ulepszać drony do 16 lvl za pomoc + .

 

Nabij sobie najpierw FULL LF3, a potem bierz się za formacje. Najpierw zrób starą FE [Full LF3, BO2, 24PP], a potem formacje albo ulepszenia dronów.

dwDSnZq.png

 

by @Miyoshi

Opublikowano

* Golec , leonek, vega, aegis

* Pet 15 , kamikadze 3, zbieracz 3, namierzanie alienow 3, zbieranie surek 3, 12 protokołów radarowych 3

* 24lf4 , 8irków (16lvl) ,apis (16lvl) , zeus (16lvl)

* 39PP

*all wrota na bazie

*14 havocków

*4 hale HT ;D ;D ;D !! (bez bana)

* Formacje

-ćma

-romb

-serce

-krab

-szwadron

*Skylab max

 

Do wydania - około 790k uri + 4k energi ?

 

co polecacie oprócz lf4 bo o tym wiem

11.12.2012 - 15:07 Drone destroyed x10

 

 

No pięknie ;/

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...