Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co kupić, wybrać za daną kwotę uridium?


YOKYO

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jakie formacje dronów według was przydało by się , żebym miał ( tej nowej która wejdzie nie licząc )

teraz mam tylko : romba , ćmę , pasywna i za kredki

co jeszcze kupić ?

zastanawiałem się nad sercem i krabem, ale nie jestem do końca przekonany , więc może wy rozjaśnicie moje wątpliwości

 

Polecam Formacje "serce"

0fc5fb0fb2710.png

  • Odpowiedzi 827
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

- statek:nie mam

- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia:1 lf3 reszta mp1

- formacje dronów:podstawowe mam 3 drony flaxy

- stan wrót:?? gram od wczoraj

- profil pilota:??

- PET:nie mam

- designy na statek oraz do dronów:nie mam

- ilość hal high-tech:??

- ilość uridium do wydania:50k

[list]
[*][url="http://www.mpcforum.pl/topic/435586-tutreje-na-nostaleth/"]Mój tut rejestracji na Tajlandzkim nostale[/url]
[*][url="http://www.mpcforum.pl/topic/639995-tutwszystko-o-kartach-specjalisty/page__pid__4604876#entry4604876/"]Wszystko o kartach specialisty[/url]
[/list]

Opublikowano

- statek:nie mam

- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia:1 lf3 reszta mp1

- formacje dronów:podstawowe mam 3 drony flaxy

- stan wrót:?? gram od wczoraj

- profil pilota:??

- PET:nie mam

- designy na statek oraz do dronów:nie mam

- ilość hal high-tech:??

- ilość uridium do wydania:50k

Moim zdaniem, leonka.

FS< reszta na stara fe, boc, boc, boc;]

A jak nie masz, bota polecam ibota



FCB/BvB/Chelsea.

Messi<3

 

fbmessis.png

 

Opublikowano

- statek:nie mam

- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia:1 lf3 reszta mp1

- formacje dronów:podstawowe mam 3 drony flaxy

- stan wrót:?? gram od wczoraj

- profil pilota:??

- PET:nie mam

- designy na statek oraz do dronów:nie mam

- ilość hal high-tech:??

- ilość uridium do wydania:50k

 

Na razie bij alieny na 1-1 /1-2 ;) potem LEONOV

0fc5fb0fb2710.png

Opublikowano

- statek:Goliath, Vengeance, Aegis, Leonov

- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia: 13lf4(na 2-3 poziomie) komplet lf3 komplet oslonek i napedow

- formacje dronów: za kredki + romb i cma

- stan wrót: alfa na bazie

- profil pilota: 33pp

- PET: 15lvl kamyk zbieracze na 3lvl + 2 radarowe na 3lvl

- designy na statek oraz do dronów: Golec- VENOM, SPECTRUM, SOLACE, Vengeance- Lighting 3 havocki i 1 hercules

 

 

 

- ilość hal high-tech:2 hale

- ilość uridium do wydania: tyle ile bedzie potrzeba na nastepne ulepszenia ;) Tak wiec co dalej kupywac?

Pomoglem daj LIKE IT ;]

kbotuserbar9ni9.png

Opublikowano

statek: Goliath (Soalce,venom,sentinel) + Aegis

- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia:max lf-3 + 7 lf-4 8 irkow 3 na 3 lvl, 1 na 7 lvl reszta na 5 lvl + Apis

- formacje dronów: Brak

- stan wrót:??beta na bazie

- profil pilota:26 PP grube

- PET:12 lvl +zbieracz surowcow + zbieracz boxow

- designy na statek oraz do dronów:Soalce,venom,sentinel 2 havoki

- ilość hal high-tech:2

- ilość uridium do wydania:80k

Opublikowano

Kazmen i Yakoozo mam podobna sytuacje jak wy...

 

Ja od miesiaca robie zety zrobiłęm 17 i mam 9 havockow , wam też polecam

 

teraz mam zamiar kupywać max kluczy i czekac na 2x LF4

Opublikowano

statek: Goliath (Soalce,venom,sentinel) + Aegis

- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia:max lf-3 + 7 lf-4 8 irkow 3 na 3 lvl, 1 na 7 lvl reszta na 5 lvl + Apis

- formacje dronów: Brak

- stan wrót:??beta na bazie

- profil pilota:26 PP grube

- PET:12 lvl +zbieracz surowcow + zbieracz boxow

- designy na statek oraz do dronów:Soalce,venom,sentinel 2 havoki

- ilość hal high-tech:2

- ilość uridium do wydania:80k

 

Róbcie zety

0fc5fb0fb2710.png

Opublikowano

Satek: Goliath

- wyposażenie: 6 lf-3, 8bo2, 15(generatory po 2k uri) 8flaxów

- formacje dronów: Brak

- profil pilota: 0

- PET: brak

- ilość uridium do wydania: Załóżmy że 100k mam, ale bardziej mi zleży by ktoś napisali co poklei mam kupować;)

10sfaxw.png

Opublikowano

Witam mam do wydania 65k uri co za to 65k kupic jak mam :

-Statek Leonek golca lub vege moge miec kiedy chce

-17 lf 3

-2 drony iris 5 flaxy

-7 bo2

-6 generatory po 2k urki( generator szybkosci)

-3pp

-zadnych wrót

-Formacje dronow strzala i zołt

-Pet brak

 

 

prosze o szybka odpowiedź

Opublikowano

Witam mam do wydania 65k uri co za to 65k kupic jak mam :

-Statek Leonek golca lub vege moge miec kiedy chce

-17 lf 3

-2 drony iris 5 flaxy

-7 bo2

-6 generatory po 2k urki( generator szybkosci)

-3pp

-zadnych wrót

-Formacje dronow strzala i zołt

-Pet brak

 

 

prosze o szybka odpowiedź

 

Rób wrota ;) kup Kbota

0fc5fb0fb2710.png

Opublikowano

Satek: Goliath

- wyposażenie: 6 lf-3, 8bo2, 15(generatory po 2k uri) 8flaxów

- formacje dronów: Brak

- profil pilota: 0

- PET: brak

- ilość uridium do wydania: Załóżmy że 100k mam, ale bardziej mi zleży by ktoś napisali co poklei mam kupować ;)

 

A ja co ma dokupywać?:D

10sfaxw.png

Opublikowano

Kup lf3 przynajmniej aby mieć te 15 szt standardowych na statku później jakieś 1-4 irki za urke potem kilka bo2 i kilka lf3 a potem bocisz bocisz i profil klepiesz

nie musisz miec 31 lf3

Opublikowano

Satek: Goliath i hala w której aktualnie jest leonov .

- wyposażenie: 31 lf3 15 b02 i 6 irków 1 flax.

- profil pilota: 8 pp przydzielone 1/2 Optymalizacja poszycia , 1/5 Mechatronika 1/5 teoria namierzania i 5/5 technologia osłon

- PET: posiadam peta prawie 9 lvl , kamyk 3 zbieracz 3 zbieracz surowców 3 i mechanizm naprawczy 1 .Oraz 1 radarowy 3 poziomu.

- Posiadam formacje rombu i te za kredki.

- zeta 72/111

- ilość uridium do wydania: Załóżmy że 100k mam, ale bardziej mi zleży by ktoś napisali co poklei mam kupować ;)

Myślałem nad kupnem aegiska , pozbieram trochę i bedzie, ale też na irysa bo na handlu wygrać to rzadkość u mnie... tyle razy wtopa po 50,60,70 mln..

 

Pozdrówka.

@edit

Premke też mam do 2012.12.03

@edit2

Kbota też posiadam ale wyciąga mi 3k/h leonem na 1-4/1-3 .. Huyowo jak nic :( ;/

 

 

Opublikowano

Satek: Goliath

- wyposażenie: full lf3 b02,napedy i 6x irys 2x flax

- profil pilota: 24

- PET: 5lvl kamikadze 2 itd.

- nie posiadam formacji

- wrota zlozone prawie wszystkie

- ilość uridium do wydania: ok 650 k, ale bardziej mi zleży by ktoś napisali co poklei mam kupować ;)

myslalem nad irkiem, gdyż wczoraj przegrałem 280 mln ;/

Opublikowano

statek: Goliath (Spectrum,venom,l) + Aegis + Vega

- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia:full lf-3 , 7lf-4 na 9-11lvlu ,oslonki full,speed full, 8irkow (16lvl) Apis (16lvl), Zeus dzis na evencie calego trafilem na 11lvlu

- formacje dronów: ćma,serce i za kredki + 2 havoki

- stan wrót:narazie nic nie stoi na bazie:)

- profil pilota:26 PP

- PET:14 lvl +zbieracz surowcow + zbieracz boxow,kamyk

- designy na statek oraz do dronów:Soalce,venom,sentinel 2 havoki

- ilość hal high-tech:3

- ilość uridium do wydania:60k powoli powoli na kubikach urke zarabiam czasami na pall latam(nie boce)

Opublikowano

Koralek to tak jak up napisał rób zety ale do tego lataj na palladium i zbieraj je szybciej będziesz robić wrota

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7

Opublikowano

statek: Goliath (Spectrum,venom,l) + Aegis + Vega

- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia:full lf-3 , 7lf-4 na 9-11lvlu ,oslonki full,speed full, 8irkow (16lvl) Apis (16lvl), Zeus dzis na evencie calego trafilem na 11lvlu

- formacje dronów: ćma,serce i za kredki + 2 havoki

- stan wrót:narazie nic nie stoi na bazie:)

- profil pilota:26 PP

- PET:14 lvl +zbieracz surowcow + zbieracz boxow,kamyk

- designy na statek oraz do dronów:Soalce,venom,sentinel 2 havoki

- ilość hal high-tech:3

- ilość uridium do wydania:60k powoli powoli na kubikach urke zarabiam czasami na pall latam(nie boce)

 

 

Ja ci polecam Klucze lub Zety Jeśli klucze to Polecam otwierać skrzynie na evnecie Na lf-4 . ;)

W moich postach Pomagam i liczę na +/LIKE :) Nie oczekuje niczego więcej..............................

ADMINISTRATORZY SĄ SPOKO TYLKO SIĘ ICH NIE DENERWUJE SPAMOWANIEM ........

Daj Like

:) Jeśli Lubisz moje posty1346581101-U331713.gif

Rejstracja na MPC 22.11.2012r

Opublikowano

W co powinienem dalej inwestować mając:

  • Goliath (8 designów w tym Diminisher i Venom),
  • Vega,
  • 39 LF3,
  • 10 LF4,
  • wszystkie najlepsze napędy,
  • 29 BO2,
  • Hellstorm 2 x2,
  • większość dodatków,
  • 8 irysów, Apis (wszystkie 16 lvl),
  • P.E.T 10 lvl,
  • 26 PP,
  • Skylab na maxa,
  • 2 hale,
  • 1 Havoc (5 Zet zrobionych),
  • formacja kraba i wszystkie za kredki,

Uri do wydania: powiedzmy że 50k dziennie (KBot na podwajaczu). W co powinienem inwestować ?

 

 

Tak jak kolega wspomniał wyżej, pp no i klucze.

Opublikowano

- statek: Goliath

- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia: 14 lf3; 1 lf2; 1 bo2; 5 bo1; 2 gen+10; 3 gen+7

- formacje dronów: strzała, żółw

- stan wrót: 34/111 zeta

- profil pilota: 0

- PET: 2lv zbieracz surowców 1lv, handel 1lv

- designy na statek oraz do dronów: wszystkie z handlu

- ilość uridium do wydania: czekam na aktual kbot'a - jakies 40k dziennie bedzie

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...