Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co kupić, wybrać za daną kwotę uridium?


YOKYO

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

- statek: Goliath Vega Aegis Citadel

- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia: 45 lf4 na 10 lvl, 8 irków, apis, zeus na 16lvl, 20 osłonek na 16lvl, 10 havoc, 10 hercules

- formacje dronów: Skorpion, Ćma, Krab, Romb, Serce,

- profil pilota: 46pp

- PET: 15lvl - kamikadze 3lvl, zbieracz surowców 3lvl, zbieracz 3lvl, combo naprawa 3lvl, protokół uników 3lvl x12, protokół laserowy 3lvl x12

- designy na statek: wszystkie z handlu, goal, kick, referee, sentinel, diminisher, solace, spectrum, venom

- ilość hal high-tech: 3

- ilość uridium do wydania: 7.000.000

 

W co wydać :D?

 

 

LF4 DO 16 LVL I KUP SOBIE FORMACIE JAK CHCESZ MIEĆ KOMPLET.

You Like This >>>><<<<

  • Odpowiedzi 827
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie opłaca się ulepszać lf4 do 16 lvl .. -.-

Dawaj we wrota , rsb empy itp ;D kup sobie bosterkii i wyjeb cało ammo ;DD

 

Przecież ja tu dla jaj zamieściłem ten post, że nie wiem w co ure wydać :D

Dziękuje wszystkim za pomysły, skorzystam z pierwszego.

Kupię sobie hale w hangarze i zapodam pchełke :D

 

Pozdrawiam xD

userbarcopy.png

Opublikowano

w co mam teraz inwestować ? moje eq to :

-aegis , lenek i golec

-10 dronów - 6/7lvl

-9 havocków

-16 lf-4

- 33 pp

-pet 15 lvl , zbieracz , kamikadze i naprawdze 3 lvl

- 3 hale ht

-rabat i premka

z grubsza to tyle , podstawa typu fs , czy bo-2 oczywiście jest

 

to co polecacie ? energii już nie zbieram ( na alienach bot też ładnie kosi , a nie mam już podwajacza ) więc wszystko idzie za uri

 

obecnie inwestuje trochę w zety i trochę w ulepszenia jak widać , więc co najpierw ? zety ? ulepszenia ? no i co jeszcze pózniej

Opublikowano

w co mam teraz inwestować ? moje eq to :

-aegis , lenek i golec

-10 dronów - 6/7lvl

-9 havocków

-16 lf-4

- 33 pp

-pet 15 lvl , zbieracz , kamikadze i naprawdze 3 lvl

- 3 hale ht

-rabat i premka

z grubsza to tyle , podstawa typu fs , czy bo-2 oczywiście jest

 

to co polecacie ? energii już nie zbieram ( na alienach bot też ładnie kosi , a nie mam już podwajacza ) więc wszystko idzie za uri

 

obecnie inwestuje trochę w zety i trochę w ulepszenia jak widać , więc co najpierw ? zety ? ulepszenia ? no i co jeszcze pózniej

 

 

pomoże ktoś ?

Opublikowano

w co mam teraz inwestować ? moje eq to :

-aegis , lenek i golec

-10 dronów - 6/7lvl

-9 havocków

-16 lf-4

- 33 pp

-pet 15 lvl , zbieracz , kamikadze i naprawdze 3 lvl

- 3 hale ht

-rabat i premka

z grubsza to tyle , podstawa typu fs , czy bo-2 oczywiście jest

 

to co polecacie ? energii już nie zbieram ( na alienach bot też ładnie kosi , a nie mam już podwajacza ) więc wszystko idzie za uri

 

obecnie inwestuje trochę w zety i trochę w ulepszenia jak widać , więc co najpierw ? zety ? ulepszenia ? no i co jeszcze pózniej

Ulepszenia dronów do 16, potem możesz palladium zbierać a za energię składać zety do ostatniego havocka, albo ulepszać LF4 tak do ~10 poziomu.

dwDSnZq.png

 

by @Miyoshi

Opublikowano

Ulepszenia dronów do 16, potem możesz palladium zbierać a za energię składać zety do ostatniego havocka, albo ulepszać LF4 tak do ~10 poziomu.

 

a czy nie lepiej będzie najpierw zdobyć komplet ( albo coś koło tego ) lf-4 i dopiero po tym zająć się ulepszaniem ich ?

bo jedna na 16 lvl daje z 200 dmg tylko 212 , więc szału nie ma

Opublikowano

- statek:Goliath/Leonek

- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia: 1 lf4 reszta lf3 . 1 B2 5B1 reszta syf napędy najlepsze 7 irysów jeden flax , którego sprzedaje co chwile za 2mln , myślę , że to dobry pomysł do szybkiego zbierania kasy na BO2 na targu.

- formacje dronów:Posiadam szeworna i te za kredyty

- stan wrót: beta 31/48 gamma 31/82 zeta 81/111

- profil pilota: 13pp

- PET: Kamikadze 1 Leczenie 1 ( 4 poziom Pet"a )

- designy na statek oraz do dronów: Havockow nie mam , mam Venom'a

- ilość hal high-tech:1

- ilość uridium do wydania: Zależna od czasu , chce po prostu wiedzieć w co teraz inwestować.

 

- Myślę o kupnie wiecej BO2 i wsadzenia do dronow , by tak czesto nie niszczyli mnie , gdy boce na 1-3 leonkiem.

Opublikowano

- statek:Goliath, Aegis

- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia: 3lf-4 full lf-3 i naj. oslonki

- formacje dronów:8 irkow i apis formacje za kredki

- stan wrót:alfa na bazie

- profil pilota:25pp

- PET:12lvl kamyk zbieracz surek i skrzynek na 3lvl

- designy na statek oraz do dronów:do gola Venom i reszta z handlu , 2 hawocki

- ilość hal high-tech:2

- ilość uridium do wydania:100tys

Zastanawiam sie czy kupic formacje jakas . Lubie latac na wyloty samemu . Nie wiem czy inwestowac uri w zety (zbieram pall to troche czesci do zety pojdzie) Pomózcie:))

 

UP@ ja bym na twoim miejscu dokupil oslonki te za 10k uri i 8 irka a pozniej w pp laduj urke

Opublikowano

- statek: goliath i spearhead

- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia: stara fulka + 6 lf4

- formacje dronów: romb

- stan wrót: -.-.-.- 5 kolej ( bez gammy )

- profil pilota: 26

- PET: NIE

- designy na statek oraz do dronów: venon , 4 havocki

- ilość hal high-tech:1

- ilość uridium do wydania: 350k

 

No wlasnie mam 350k urki i sie zastanawiam co kupywać klucze , czy skladac zety

Opublikowano

Statek/ki: golec, vega, leonov

Wyposażenie: 35lf3 ponad 20b02 fs 8irkow apis zeus wszystkie dronki na 16lvl

Formacje dronow: romb

Stan wrót: gamma bez 1 części

Profil pilota: 34pp (zrobione pod bitki)

Pet: 15lvl nic na nim niemam

Designy do statków/ dronow: solace 0havockow/herculesow

Ilośc high tech: 2

Ilośc uri do wydania: 229k jak narazie ale nadal zbieram ;)

 

Pomoglem daj LIKE IT ;]

kbotuserbar9ni9.png

Opublikowano

ja bym radzil teraz te lf4 zbierać, ale zostaw jakieś 30k urki na bostery wrazie czego.

Posiadam free PBDO_Bota, chcesz pisz na pw.

Oferuję forum klanowe do darkorbit, chcesz? PW

Zawszę liczę na lajka, ciebie to nie kosztuje, a mi to daje chwałę

Opublikowano

Statek/ki: golec, vega, leonov

Wyposażenie: 35lf3 ponad 20b02 fs 8irkow apis zeus wszystkie dronki na 16lvl

Formacje dronow: romb

Stan wrót: gamma bez 1 części

Profil pilota: 34pp (zrobione pod bitki)

Pet: 15lvl nic na nim niemam

Designy do statków/ dronow: solace 0havockow/herculesow

Ilośc high tech: 2

Ilośc uri do wydania: 229k jak narazie ale nadal zbieram ;)

 

Dokup do PET'a mechanizm zbierania surowców 3 lvl i na palladium po energię na zety ! Koniecznie dobij te 10 havoców :) No i przy okazji LF-4 :)

Opublikowano

Może i mi coś doradzicie :)

 

- statek: Goliath, Aegis, Citadel (Goliath wszystkie designy poza Venomem)

- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia: 48 lf3, 10 LF4 na 16 lvl'u, 38 SG3N-BO2 nieulepszone

- formacje dronów: ćma, strzała, krab, żółw

- stan wrót: alfa 11/34, beta 16/48, gamma 62/82, delta 0/128, epsilon 0/99, zeta 0/111, kappa 70/120, lambda 0/45

- profil pilota: 43/50

- PET: kamikadze lvl 3, mechanizm zbierania lvl 3, mechanizm zbierania surowców lvl 2, 3x protokół radarowy lvl 3, 2x protokół wydobywczy lvl 3

- designy na statek oraz do dronów: 10x havoc, 1x hercules, Goliath wszystkie designy poza Venomem

- ilość hal high-tech: 3

- ilość uridium do wydania: na tę chwile 35 k

 

P.S. Nie używam bota więc proszę o jakieś konkretne odpowiedzi co może się przydać. Aha z palladium jest problem gdyż jestem z VRU i na palladium raczej nie pozbieram kamyków.

Opublikowano

Ku

Może i mi coś doradzicie :)

 

- statek: Goliath, Aegis, Citadel (Goliath wszystkie designy poza Venomem)

- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia: 48 lf3, 10 LF4 na 16 lvl'u, 38 SG3N-BO2 nieulepszone

- formacje dronów: ćma, strzała, krab, żółw

- stan wrót: alfa 11/34, beta 16/48, gamma 62/82, delta 0/128, epsilon 0/99, zeta 0/111, kappa 70/120, lambda 0/45

- profil pilota: 43/50

- PET: kamikadze lvl 3, mechanizm zbierania lvl 3, mechanizm zbierania surowców lvl 2, 3x protokół radarowy lvl 3, 2x protokół wydobywczy lvl 3

- designy na statek oraz do dronów: 10x havoc, 1x hercules, Goliath wszystkie designy poza Venomem

- ilość hal high-tech: 3

- ilość uridium do wydania: na tę chwile 35 k

 

P.S. Nie używam bota więc proszę o jakieś konkretne odpowiedzi co może się przydać. Aha z palladium jest problem gdyż jestem z VRU i na palladium raczej nie pozbieram kamyków.

 

Kupuj klucze i szukaj lf-4>:).

You Like This >>>><<<<

Opublikowano
Kupuj klucze i szukaj lf-4> :).

 

Uri juz dawno nie kupuję a nabijam je wyłącznie z kubików tyle, ze mam wciąż problem z dobraniem dobrych konf do golka. Może coś doradzisz odnośnie konfiguracji na alienki, kubika i do walki ?

Opublikowano

- statek:Goliath i aegis

- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia: FS i 4LF-4, full oslonek i full lf-3, 8irkow i apis irki na 16 lvlu i apis na 11

- formacje dronów: Cma

- stan wrót: narazie nie ma skladam zete

- profil pilota:25pp

- PET: 12lvl bez wyposażenia z kamykiem i zbieraczem 2lvl

- designy na statek oraz do dronów: venom i te z handlu 2 hawoki

- ilość hal high-tech: 2

- ilość uridium do wydania: Po mhh bede mial ponad 300k urki. Latam na palladium

Opublikowano

- statek:Goliath i aegis

- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia: FS i 4LF-4, full oslonek i full lf-3, 8irkow i apis irki na 16 lvlu i apis na 11

- formacje dronów: Cma

- stan wrót: narazie nie ma skladam zete

- profil pilota:25pp

- PET: 12lvl bez wyposażenia z kamykiem i zbieraczem 2lvl

- designy na statek oraz do dronów: venom i te z handlu 2 hawoki

- ilość hal high-tech: 2

- ilość uridium do wydania: Po mhh bede mial ponad 300k urki. Latam na palladium

 

 

 

To kupuj kluczkyki i próbuj trafiać lf-4 a za energie składaj zete .

You Like This >>>><<<<

Opublikowano

- statek:Goliath i aegis

- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia: FS i 4LF-4, full oslonek i full lf-3, 8irkow i apis irki na 16 lvlu i apis na 11

- formacje dronów: Cma

- stan wrót: narazie nie ma skladam zete

- profil pilota:25pp

- PET: 12lvl bez wyposażenia z kamykiem i zbieraczem 2lvl

- designy na statek oraz do dronów: venom i te z handlu 2 hawoki

- ilość hal high-tech: 2

- ilość uridium do wydania: Po mhh bede mial ponad 300k urki. Latam na palladium

 

Apis do 16, lf4 do 16, romb jeśli bocisz na 1 gali to jeszcze szwadron, 3 hala HT i do 36PP

sygnacu.jpg

Opublikowano

jakie formacje dronów według was przydało by się , żebym miał ( tej nowej która wejdzie nie licząc )

teraz mam tylko : romba , ćmę , pasywna i za kredki

co jeszcze kupić ?

zastanawiałem się nad sercem i krabem, ale nie jestem do końca przekonany , więc może wy rozjaśnicie moje wątpliwości

Opublikowano

- statek:Goliath

- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia: 2xlf3 1xlf2 reszta mp1 , generatory napedu za kredy , oslony brak

- formacje dronów: brak

- stan wrót: brak tylko 180 energii

- profil pilota: 0

- PET: nie posiadam

- designy na statek oraz do dronów: nie posiadam

- ilość hal high-tech:1 precyzja rakiet

- ilość uridium do wydania:30k uri + ibot który jeszcze troche pochodzi.

Opublikowano

- statek:Goliath

- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia: 2xlf3 1xlf2 reszta mp1 , generatory napedu za kredy , oslony brak

- formacje dronów: brak

- stan wrót: brak tylko 180 energii

- profil pilota: 0

- PET: nie posiadam

- designy na statek oraz do dronów: nie posiadam

- ilość hal high-tech:1 precyzja rakiet

- ilość uridium do wydania:30k uri + ibot który jeszcze troche pochodzi.

Włączaj bota jak najczęściej , zostaw te 30k uri , dozbieraj do minimum 400k i kup za to Irysy .

polecam bocić na 1-2 , Nie patrz że dużo botów .

0fc5fb0fb2710.png

Opublikowano

- statek:Goliath

- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia: 2xlf3 1xlf2 reszta mp1 , generatory napedu za kredy , oslony brak

- formacje dronów: brak

- stan wrót: brak tylko 180 energii

- profil pilota: 0

- PET: nie posiadam

- designy na statek oraz do dronów: nie posiadam

 

 

 

- ilość hal high-tech:1 precyzja rakiet

- ilość uridium do wydania:30k uri + ibot który jeszcze troche pochodzi.

 

 

 

 

Moim zdaniem polceam kupić ci kilka lf-3 bo2 MAX 4 IRYS ZA URI reszta handel potem p.e.t pp wrota klucze i milego latania na statki :D .

You Like This >>>><<<<

Opublikowano

jakie formacje dronów według was przydało by się , żebym miał ( tej nowej która wejdzie nie licząc )

teraz mam tylko : romba , ćmę , pasywna i za kredki

co jeszcze kupić ?

zastanawiałem się nad sercem i krabem, ale nie jestem do końca przekonany , więc może wy rozjaśnicie moje wątpliwości

 

Ja Kraba bym kupil :)

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...