Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co kupić, wybrać za daną kwotę uridium?


YOKYO

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

do zlotych skrzyn sa normalne klucze ale mozna je spotkac tylko podczas eventu wtedy tez bardziej oplaca sie je zbierac jak nie masz zeusa

  • Odpowiedzi 827
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano
- statek: goliath

- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia:31-lf3, 17-bo2, FS

- formacje dronów: źółwia,strzała,romb

- stan wrót:2-alfy;1-beta ;1-gama zrobione

- profil pilota:11 prawie 12

- PET:dopiero kupiony 6 lvl ale bije do 8

- designy na statek oraz do dronów: wszystkie z handlu

- ilość hal high-tech: 1

- ilość uridium do wydania: aktualnie jakieś 100k urki ale nie wiem w co dalej pakować
beznassazwy1.jpg
Opublikowano

 

- statek: goliath
- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia:31-lf3, 17-bo2, FS
- formacje dronów: źółwia,strzała,romb
- stan wrót:2-alfy;1-beta ;1-gama zrobione
- profil pilota:11 prawie 12
- PET:dopiero kupiony 6 lvl ale bije do 8
- designy na statek oraz do dronów: wszystkie z handlu
- ilość hal high-tech: 1
- ilość uridium do wydania: aktualnie jakieś 100k urki ale nie wiem w co dalej pakować

 

- statek: goliath
- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia:31-lf3, 17-bo2, FS
- formacje dronów: źółwia,strzała,romb
- stan wrót:2-alfy;1-beta ;1-gama zrobione
- profil pilota:11 prawie 12
- PET:dopiero kupiony 6 lvl ale bije do 8
- designy na statek oraz do dronów: wszystkie z handlu
- ilość hal high-tech: 1
- ilość uridium do wydania: aktualnie jakieś 100k urki ale nie wiem w co dalej pakow

zbieraj palke i pakuj w zety/gammy

a urke na klucze i dokup serce,romb,ćme

Opublikowano

- statek:Goliath,Leonov
- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia:full oslonki (2-4lv,2-3lv),FS, all LF3, 5LF4 (2-5lv,2-3lv), 8 irkow (1-11lv,1-4lv,1-3lv), Apis 8lv.
- formacje dronów:serce,szewron,romb,2strzały
- stan wrót: Alfa-22/34, Beta-0/48, Gamma-75/82, Zeta-84/111
- profil pilota:24pp(Grube)
- PET:Zbieracz 3, Combo Napraw. 1, handlowy 2, naprawczy 1, kamikadze 2, zbieracz surkow 3. Protok. radarowy 3 i cargo 1
- designy na statek oraz do dronów: Wszystkie z handlu, 2Havoki i 2 Herkulesy
- ilość hal high-tech: 2
- ilość uridium do wydania: 250-300tys ;)

34xru3a.png
Opublikowano

- statek:Goliath,Leonov

- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia:full oslonki (2-4lv,2-3lv),FS, all LF3, 5LF4 (2-5lv,2-3lv), 8 irkow (1-11lv,1-4lv,1-3lv), Apis 8lv.

- formacje dronów:serce,szewron,romb,2strzały

- stan wrót: Alfa-22/34, Beta-0/48, Gamma-75/82, Zeta-84/111

- profil pilota:24pp(Grube)

- PET:Zbieracz 3, Combo Napraw. 1, handlowy 2, naprawczy 1, kamikadze 2, zbieracz surkow 3. Protok. radarowy 3 i cargo 1

- designy na statek oraz do dronów: Wszystkie z handlu, 2Havoki i 2 Herkulesy

- ilość hal high-tech: 2

- ilość uridium do wydania: 250-300tys ;)

Możesz kupić kamyka 3, bądź ładować jeszcze trochę w PP bo 24pp to taka jak by " podstawa"

1378146534-U712811.jpg

Opublikowano

Możesz kupić kamyka 3, bądź ładować jeszcze trochę w PP bo 24pp to taka jak by " podstawa"

a w co mam dodawac PP ? ;>

34xru3a.png
Opublikowano

Posiadam 100k uri.

Lepiej dozbierac 70 i kupic apisa za 170k urki czy moze te 100k wydac na klucze..

 

mam 4 lf4..

Lepiej dozbierać już te 70k uri na apisa... Bo możliwe że za te 100k uri nie trafisz teraz ani 1 części

Opublikowano

Golec, Aegis
Full lf-3
5 lf-4, 25pp
Pet 12 lvl(zbieracz surowców 3, kamikadze3, handlowy1, naorawczy1)
2 havoc
APIS
4 irysy na 16lvl

Romb, ćma

killalllogo.jpg


Opublikowano

Golec, Aegis

Full lf-3

5 lf-4, 25pp

Pet 12 lvl(zbieracz surowców 3, kamikadze3, handlowy1, naorawczy1)

2 havoc

APIS

4 irysy na 16lvl

Romb, ćma

 

Dokup pozostałe irki, lub jeśli zapomniałes o nich napisać, to ulepszaj wszystkie na 16.

Opublikowano

- goliath, vega, leon

- Stara FE ( irki wszystkie na 16lvl ), 1 havoc, 3 lf-4, romb, cma, serce

- 4 alfy, 3bety, 1gamma, 1 zeta, 1delta, 1 kappa, 4 lamdy

- grube, lusterka, banka

- 300 tys uri

Tak jak już kiedyś wspomniałem nie dam niczego na klucze, ani na aegisa bo mam mechanizm do peta naprawczy i mi to wystarcza

Na co wydać te uridium ?

Opublikowano

Klucze byłyby tu najlepsze, przy evencie na LF4, no ale jak nie chcesz to wrzuć w Kappy / Zety i rób sobie powoli full havoc/hercules.

Opublikowano

Ja mam dosyć słabe ( bardzo słabe ) , a wnioskuje to z tego co tu piszecie o swoich kontach xD

Moje przynajmniej bocone nie jest xD

 

- statek: Goliath , Leonov , Vega
- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia: 50 LF3 , 3 Iry 5 lv 5 lv 6 lv , 3 flaki 2 lv 2 lv 2 lv, full speed , 1 bo2 , full oslonek za kredki , wyrzutnia za uri , slot - CPU 4 bardzo dużo dodatków ( wymienić ??? xD jasne że tak xD ) : Rocket Turbo , Rocketlauncher-CPU , Raketen-CPU , Repairbot Auto -CPU , RaketenAuto-CPU , Munitions-CPU , Advanced-jump-CPU1, Robot 4 , Dodatek do powiększenia ładowni surowców , i ten za uri do ammo :D + 2 miejsca wolne ( no co wyposażenie to wyposażenie xD )
- formacje dronów: Za kredki :D
- stan wrót: alpha 16/34 , beta 15/48 , gamma 5/82 o innych wrotach już lepiej nie mówić xD
- profil pilota: 2PP ( ta ta wiem żenada ;D )
- PET: Brak xD
- designy na statek oraz do dronów: Designy te co na handlu dla vegi i golca do dronów brak :D
- ilość hal high-tech: 0 ( konto nie bocone więc... ) (polecicie jakiegoś free bota ??? :D )
- ilość uridium do wydania: 4k xD ( konto nie bocone więc.... )

 

Chciałbym wiedzieć co teraz mam kupić lub na co teraz zbierać :)

mca.png
Opublikowano

Ja mam dosyć słabe ( bardzo słabe ) , a wnioskuje to z tego co tu piszecie o swoich kontach xD

Moje przynajmniej bocone nie jest xD

 

- statek: Goliath , Leonov , Vega

- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia: 50 LF3 , 3 Iry 5 lv 5 lv 6 lv , 3 flaki 2 lv 2 lv 2 lv, full speed , 1 bo2 , full oslonek za kredki , wyrzutnia za uri , slot - CPU 4 bardzo dużo dodatków ( wymienić ??? xD jasne że tak xD ) : Rocket Turbo , Rocketlauncher-CPU , Raketen-CPU , Repairbot Auto -CPU , RaketenAuto-CPU , Munitions-CPU , Advanced-jump-CPU1, Robot 4 , Dodatek do powiększenia ładowni surowców , i ten za uri do ammo :D + 2 miejsca wolne ( no co wyposażenie to wyposażenie xD )

- formacje dronów: Za kredki :D

- stan wrót: alpha 16/34 , beta 15/48 , gamma 5/82 o innych wrotach już lepiej nie mówić xD

- profil pilota: 2PP ( ta ta wiem żenada ;D )

- PET: Brak xD

- designy na statek oraz do dronów: Designy te co na handlu dla vegi i golca do dronów brak :D

- ilość hal high-tech: 0 ( konto nie bocone więc... ) (polecicie jakiegoś free bota ??? :D )

- ilość uridium do wydania: 4k xD ( konto nie bocone więc.... )

 

Chciałbym wiedzieć co teraz mam kupić lub na co teraz zbierać :)

po 1 to załatw sobie jakiego kolwiek bota, albo odpuść sobie tą gre :) nawet tego kbota nogg 40zł to nie majątek a o wiele Ci pomoże jak będzie chodził 24/7, jeżeli masz wiecej kaski to pbdo to już wgl kozak będziesz xD, a tak to lej krychy i skylab wysyłaj i licytuj irki za kredki, no a urkę w profil tak chociaż te 24 pp mieć, ale jeszcze raz powiem: BEZ BOTA TO NIE ROBOTA! xD

Opublikowano

Podaj darmowego bota to pogadamy xD

Albo chociaż cracka :D

Przynajmniej traili nie wykorzystanych mam :D

A ten nowy bot Elixir Bot darmowy jest ???

Zrobie coś na tych '' przydupasach'' ???

mca.png
Opublikowano

Darmowych nie ma, cracka tu nie znajdziesz !
wykorzystaj triale kbota/ibota i kos/os darmowy nie ma i predko nie bd a na przydupasach wyciagniesz niezla sumke na kubikach jak bd mial 2 dobre konta

killalllogo.jpg


Opublikowano

Co to jest ten kos/os ??? xD

Jeśli chodzi o te przydupasy to mam 2 konta to moje i vege z kilkoma lf3 i irami ale żeby bić kubiki to tylko w snach ^^

mca.png
Opublikowano

up:

 

1. Galaxy Gates.


2. Auto zaznaczanie (Auto lock - dodatkowa opcja, kosztuje drożej).

3. Anti-camo.

4. Mieszanie RSB-75.

5. Automatyczna zmiana konfiguracji gdy osłona wynosi 0.

6. Omijanie stref (mapy 5-1,5-2,5-3).

7. Zmienia konfiguracje, gdy ucieka przed atakiem.

8. Zbieranie palladium.

9. Pokazywanie wrogów jak na 2-1 (czerwony kwadrat).

10. Pokazuje HP i osłony wroga.

11. Pokazuje surowce na mapie.

 

 

KOS to to samo tylko ze crack os i dluzsze aktualki

http://www.mpcforum.pl/topic/899523-inne-spis-botw-i-wspomagaczy/

Opublikowano

1. Siedzieć przed kompem od rana do wieczora i nawalać alienki i zbierać boxy

2. Znaleźć dobry i bogaty klan

3. Przestać grać ^^

4. Wykorzystaj sobie triale ibota i kbota możesz się wybić sporo jak na te 2 dni bocenia

Opublikowano

- statek:golec, leon aegis
- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia:3irki 30lf3 8 bo-2 0 lvl
- formacje dronów:cma [na wrota] szevron
- stan wrót:0
- profil pilota:16
- PET: zbieracz surowcow 3
- designy na statek oraz do dronów:2 havocki 10zet-.- deminisher;)
- ilość hal high-tech:1
- ilość uridium do wydania:300k

-bot PBDO

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...