Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co kupić, wybrać za daną kwotę uridium?


YOKYO

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

- statek: Aegis,Spearhead

- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia: full napędów i 6lf4 2lf3 4b02

- formacje dronów: Niema

- stan wrót: 2 zety i 2 epsilony złożone i jakieś 2,5k energi.

- profil pilota: 0

- PET: Niema

- designy na statek oraz do dronów: santinel + all z handlu

- ilość hal high-tech: 1

- ilość uridium do wydania: 360.000

Odrazu mówie że chodzi mi o bocenie, nie zamierzam grać na tym koncie przez najbliższe pół roku.

Boce boxybotem..

yyy

zależy od stanu twoich dronów , zakładam że masz 8 irków ,

skoro chcesz nadal bocić boxbotem to : pet , mechanizm zbierający 3 i reszte daj w pp

potrzebny ci takrze high-teh ale skoro nie chcesz narazie grać to potem sobie dokupisz ;p

o i zrub te wrota a 2.500 energii wbijaj w zete , havocki ci sie przydadzą :P

  • Odpowiedzi 827
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

yyy

zależy od stanu twoich dronów , zakładam że masz 8 irków ,

skoro chcesz nadal bocić boxbotem to : pet , mechanizm zbierający 3 i reszte daj w pp

potrzebny ci takrze high-teh ale skoro nie chcesz narazie grać to potem sobie dokupisz ;p

o i zrub te wrota a 2.500 energii wbijaj w zete , havocki ci sie przydadzą :P

Analfabeta. Po co mu P.E.T z mechanizmem zbierajacym? Na boxy nie da sie wlaczyc P.E.Ta.

e84026c7f5e6bcf5e94591e.png

Opublikowano

-leonov

- teraz mam juz na statku full bo2 i full lf3 i FS.

- formacje za kredyty ;D ( mam 6 flaxow i na tym zarabiam. Flaxy sa full bo1)

-Alfa troche ponad polowe

-1PP (5000 hp)

-PET brak

-designy brak

-1 hala high tech

- mam 50k urki do wydania

 

Mile widziane wskazowki

Pozdrawiam

Sygnatura może zawierać

 

* dowolną ilość obrazków

* dowolny rozmiar obrazków

* dowolną ilość adresów URL

* dowolną ilość linii

Opublikowano

- statek: Vega

- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia: full napędów / 19 lf3 i 1 lf2 / 7 bo2

- formacje dronów: Strzała

- stan wrót: 1 beta czeka

- profil pilota: 2

- PET: Niema

- designy na statek oraz do dronów: z handlu

- ilość hal high-tech: 1

- ilość uridium do wydania: 100.000

- Drony 5 irys i 3 flax

 

Co myślicie żeby teraz zakupić ? Myślę nad irysem albo jakąś formacją dronów . Chce wskoczyć w bete PBDO botem

"Gram , Nie Gram, Znowu Gram,

Ale Ponownie nie Gram, Ale chce grać ,

Więc myślę, że i tak będę grał"

  :D

 

Opublikowano

Chcial bym abyscie mi powiedzieli w co wydac zeby duzo bic . Chodzi mi o max bicie . I nie piszcie zebym w lf4 dawal ;P chodzi mi ogolnie ; 3

 

- statek: Leonek.

- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia: Napedy same ; P

- formacje dronów: nie ma ;P

- stan wrót: 80 kappa .

- profil pilota: 0

- PET: nie ma

- designy na statek oraz do dronów: nie ma

- ilość hal high-tech: 1

- ilość uridium do wydania: 1.000.000

7ad21c238ec2b.png

Opublikowano

Chcial bym abyscie mi powiedzieli w co wydac zeby duzo bic . Chodzi mi o max bicie . I nie piszcie zebym w lf4 dawal ;P chodzi mi ogolnie ; 3

 

- statek: Leonek.

- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia: Napedy same ; P

- formacje dronów: nie ma ;P

- stan wrót: 80 kappa .

- profil pilota: 0

- PET: nie ma

- designy na statek oraz do dronów: nie ma

- ilość hal high-tech: 1

- ilość uridium do wydania: 1.000.000

 

 

8 irys + 31 lf-3 + ćma+ 21pp ( grube lasery ) bostery z handlu i ulepszenia irys do 16 lvl ale to już ci braknie :)

Macie jakiś problem z czymś piszcie na PW@@ ;) sygnaturka03800x200.png

Opublikowano

- statek: Aegis (tylko 1 hangar)

- wyposażenie: 8 irek, apis, zeus, 7 lf4 reszta lf3, full BO2, FS (nic nie ulepszone)

- formacje dronów: ćma (planuję jeszcze romb)

- stan wrót: 2 zety postawione

- profil pilota: 25pp (grube + 1pp do rozdania)

- PET: 10 lvl, kamyk 3 lvl, zbieracz 3 lvl, 10 protokołów radarowych 3 lvl

- designy na statek oraz do dronów: dimnisher do golca, 1 havoc (z 7 zet ;d)

- ilość hal high-tech: 3: precyzja rakiet, robot naprawiający w boju, transfer energii

- ilość uridium do wydania: narazie z 200k ale cały czas przybywa ;D

Tak myślę nad 3 rzeczami:

1) ulepszyć drony

2) lecieć w profil do 36 pp

3) kupić klucze i łapać lf4

 

Doradźcie mi w jakiej kolejności to robić, chyba że macie inne pomysły. Chodzi mi o jak największy dmg.

reklama

Opublikowano

- statek: Aegis/Vega

- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia: 32-lf3 / 1-lf4 / 18-bo-2 / Fe / 8-Dronów irys

- formacje dronów: Serce / Ćma / Romb

- stan wrót: Zeta

- profil pilota: 24pp

- PET: 10 lvl / zbieracz 3

- designy na statek oraz do dronów: 2-Havocki

- ilość hal high-tech: 2

- ilość uridium do wydania: Nie ważne .

Opublikowano

- statek: Golec Sentinel Solace

- formacje dronów:Brak

- wyposażenie: 4 irki 23 lf-3 11 bo2 fs

- stan wrót: 80 czesci zety

- profil pilota: 24pp na razie rozdane 19 do banki

- PET: 10 lvl, zbieracz surek 3 lvl, 3 lvl zbieracz boxow

- ilość hal high-tech: 2: 55precyzja rakiet,

- ilość uridium do wydania: kolo 50 k

Mam pytanie co teraz kupowac i za ile bym dal rade wylicytowac irka na handlu Pl2 ?

Opublikowano

@UP

Niewiem jak z cenami na PL 2 ale polecam 5 irka dokupić też jeśli stoi grubo ponad 100 baniek jeśli mniej to kup za urke polecam dokupić lf 3 bo prędzej czy później się przydadzą

Opublikowano

- statek: leonov

- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia: 1LF3 1LF2 full speed

- formacje dronów: za kredki

- stan wrót: brak

- profil pilota:brak

- PET: brak

- designy na statek oraz do dronów:handel

- ilość hal high-tech:1

- ilość uridium do wydania:28k

Boce od 2 dni i zastanawiam sie w jaki sposob najwiecej zarobie

Puszczam pbdobota na 1/2h codziennie. zastanawiam się nad kupnem spearheada i skrzynki na bitewnych albo dalej rozwijanie tego leonova aż

do zdobycia starej FE. Co polecacie ?

Opublikowano

hm poleciłbym Ci vege na handlu spróbować i pierw zainwestować w chociaż 10 lf3 osłonki wszystko możesz po kolei budować ze spokojem starą Fe a potem ją ulepszać typu lf 4 havocki upgrady itp :)

Opublikowano

dokup co najmniej 3 irki zainwestuj w lf 3 reszta jak chcesz polecam robić Aegisa pod Full elite lub zainwestuj w profil co wolisz ;)

Opublikowano

- statek: Aegis (tylko 1 hangar)

- wyposażenie: 8 irek, apis, zeus, 7 lf4 reszta lf3, full BO2, FS (nic nie ulepszone)

- formacje dronów: ćma (planuję jeszcze romb)

- stan wrót: 2 zety postawione

- profil pilota: 25pp (grube + 1pp do rozdania)

- PET: 10 lvl, kamyk 3 lvl, zbieracz 3 lvl, 10 protokołów radarowych 3 lvl

- designy na statek oraz do dronów: dimnisher do golca, 1 havoc (z 7 zet ;d)

- ilość hal high-tech: 3: precyzja rakiet, robot naprawiający w boju, transfer energii

- ilość uridium do wydania: z 500k

 

Tak myślę nad 3 rzeczami:

 

1) ulepszyć drony

2) lecieć w profil do 36 pp

3) kupić klucze i łapać lf4

 

Doradźcie mi w jakiej kolejności to robić, chyba że macie inne pomysły. Chodzi mi o jak największy dmg.

reklama

Opublikowano

hmm ja Ci polece mimo to zety bo dostaniesz z nich i klucze takżę szansa na lf 4 no i możesz trafić havocka które prędzej czy później musisz mieć ;P

Opublikowano

- statek: Aegis (tylko 1 hangar)

- wyposażenie: 8 irek, apis, zeus, 7 lf4 reszta lf3, full BO2, FS (nic nie ulepszone)

- formacje dronów: ćma (planuję jeszcze romb)

- stan wrót: 2 zety postawione

- profil pilota: 25pp (grube + 1pp do rozdania)

- PET: 10 lvl, kamyk 3 lvl, zbieracz 3 lvl, 10 protokołów radarowych 3 lvl

- designy na statek oraz do dronów: dimnisher do golca, 1 havoc (z 7 zet ;d)

- ilość hal high-tech: 3: precyzja rakiet, robot naprawiający w boju, transfer energii

- ilość uridium do wydania: z 500k

 

Tak myślę nad 3 rzeczami:

 

1) ulepszyć drony

2) lecieć w profil do 36 pp

3) kupić klucze i łapać lf4

 

Doradźcie mi w jakiej kolejności to robić, chyba że macie inne pomysły. Chodzi mi o jak największy dmg.

 

 

 

Ja na twoim miejscu to tak ulepszył wszystkie drony na 16 lvl potem do 36pp i klucze i lf-4 ulepszać potem jak zdobędziesz full (35szt).

Macie jakiś problem z czymś piszcie na PW@@ ;) sygnaturka03800x200.png

Opublikowano

- statek: Aegis (tylko 1 hangar)

- wyposażenie: 8 irek, apis, zeus, 7 lf4 reszta lf3, full BO2, FS (nic nie ulepszone)

- formacje dronów: ćma (planuję jeszcze romb)

- stan wrót: 2 zety postawione

- profil pilota: 25pp (grube + 1pp do rozdania)

- PET: 10 lvl, kamyk 3 lvl, zbieracz 3 lvl, 10 protokołów radarowych 3 lvl

- designy na statek oraz do dronów: dimnisher do golca, 1 havoc (z 7 zet ;d)

- ilość hal high-tech: 3: precyzja rakiet, robot naprawiający w boju, transfer energii

- ilość uridium do wydania: z 500k

 

Tak myślę nad 3 rzeczami:

 

1) ulepszyć drony

2) lecieć w profil do 36 pp

3) kupić klucze i łapać lf4

 

Doradźcie mi w jakiej kolejności to robić, chyba że macie inne pomysły. Chodzi mi o jak największy dmg.

1) ulepsz drony

2) polecam robienie zet jeśli nie masz full havok. Z zet zrobisz full havok + klucze a szansa na podwojne lf4 to troche ich bys wylappal ale czekaj na podwójne lf4 :)

3)do 36pp

Wg mnie to najlepsze rozwiązanie :)

Opublikowano

1) ulepsz drony

2) polecam robienie zet jeśli nie masz full havok. Z zet zrobisz full havok + klucze a szansa na podwojne lf4 to troche ich bys wylappal ale czekaj na podwójne lf4 :)

3)do 36pp

Wg mnie to najlepsze rozwiązanie :)

 

 

Da się jakoś post usunąć żeby mi zdjęli % pliz.

Macie jakiś problem z czymś piszcie na PW@@ ;) sygnaturka03800x200.png

Opublikowano

to tak :

-golec/aegis

-apis,5irków i 3 flaxy (wczoraj mi pękły , ale to się zaraz na handlu kupi )

-full lf3

-full bo-2

-8lf-4

-7havocków

-pet , 10 lvl kami 3

-kończę kolejną zete więc moż będzie 8 dresów

-2 hala w ht

teraz całe uri leci w zete , ale jest już7 dresów , a mam 9 dronów , więc zaraz zbiorę komplet i w tedy w co zainwestować ?

myślę nad tym , aby zbierać kasę i kiedy będą złote skrzynki , albo podwójna szansa na lf-4 to całą suma w klucze i jedziemy , co wy na to ?

 

 

p.s. po mhh będę miał około 1 mln uri

 

zapomniałem dodać , że mam premkę i rabat

Drony na 16 lvl ulepsz a jeśli już to masz to lf4 a następnie zeus a potem na 16 :)

Opublikowano

Statek: leonov

Wyposazenie: full speed, full bo2 i full lf3. Na dronach mam na 1 konfie 1 lf2 i reszta mp1 a na drugiej mam 6 bo1

Formacja dronow: za kredyty

Stan wrót: 23 czesci alfy

Profil pilota: nic jeszcze

Pet: brak

Designy: nic

Hale tech: 1

Uridium: 44k

 

Skylab jest na poziomie 11 (wszystko)

Pozdro :)

Sygnatura może zawierać

 

* dowolną ilość obrazków

* dowolny rozmiar obrazków

* dowolną ilość adresów URL

* dowolną ilość linii

Opublikowano

Statek: leonov

Wyposazenie: full speed, full bo2 i full lf3. Na dronach mam na 1 konfie 1 lf2 i reszta mp1 a na drugiej mam 6 bo1

Formacja dronow: za kredyty

Stan wrót: 23 czesci alfy

Profil pilota: nic jeszcze

Pet: brak

Designy: nic

Hale tech: 1

Uridium: 44k

 

Skylab jest na poziomie 11 (wszystko)

Pozdro :)

Ja bym zainwestował w lf3.

Opublikowano

@up

ale mam na statku full lf3 tylko nie w dronach. Myslisz zeby kupic 4 lf3 i w drony wpakowac?

Sygnatura może zawierać

 

* dowolną ilość obrazków

* dowolny rozmiar obrazków

* dowolną ilość adresów URL

* dowolną ilość linii

Opublikowano

pl3 :

 

Goliath (1 hangar)

5 irków ( je się szybko załatwi ;) )

17 lf3

6bo2

15 generatorów napędu

12 pp

pet jest na 5 lvl kamikaze 2

1 hala w high tech

 

myślę ,że do wydania będzie jakieś 2,000,000/2,2 mln uri

 

Dokupię oczywiście lf3 ,bo2 ale co dalej ?

Myślałem nad 24/25 pp ,ćma ,2 hangar i z 700 kluczy do skrzyń (+150-200 ze złożonych zet)

michaeljacksonky.png

All sygnatures by Razor

Opublikowano

- statek: Aegis, vega, goliath

- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia: Full LF3, Bo2, 3LF4, 8 irysów 16 lvl

- formacje dronów: ćma

- stan wrót: Zeta na bazie

- profil pilota: 25-26PP

- PET: 10lvl + kamikadze

- designy na statek oraz do dronów: brak, 1 havoc

- ilość hal high-tech: 1

- ilość uridium do wydania: Bot 24/7, więc proszę pisać różne propozycje.

dwDSnZq.png

 

by @Miyoshi

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...