Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co kupić, wybrać za daną kwotę uridium?


YOKYO

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

- statek: Golec,Leonov bez premium

- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia: Full lf3,Full bo2,8 irysów,apis,

- formacje dronów: romb

- stan wrót: alfa,beta,gamma

- profil pilota: 14 pp

- PET: prawie 7 lvl

- designy na statek oraz do dronów: za kredki na statek,2 havoki

- ilość hal high-tech: 1

- ilość uridium do wydania: 400k+

 

Zainwestuj w PP oraz kup hale high -tech na początek. Potem kup trochę kluczy i polataj na skrzynki pirackie, potrzebujesz lf4. Następnie zajmij się ulepszaniem dronów na 16lvl. W między czasie rób wrota.

  • Odpowiedzi 827
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

- statek:goliatch,citadela

- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia:FE, wszystkie dodatki, 5lf4( 1-4lvl 1-3lvl reszta 2lvl), drony 8irys (1-16lvl, 5-9lvl 2-8lvl)

- formacje dronów:wszystkie za kredki i ćma

- stan wrót:alfa i beta robię teraz czyli urka będzie już dodana do wydatków (alfa 0, beta 28części, gamma 11, epsilon 19, zeta 12 i będę ją budował ,kronos 3).

- profil pilota:29pp ( z70-80 cdd i 30 pp)

- PET:11 lvl (kamikadze 2i3lvl, zbierania boxy surowce 3 lvl, naprawa 1 lvl, combo 3 lvl).

- designy na statek oraz do dronów:(wszystkie dresy z handlu),havock i herkules po 1 sztuce.

- ilość hal high-tech: 2

- ilość uridium do wydania:jakieś 280 tys+

dodatkowe info: apis 18 części 280 tys do zrobienia zeus 5 częśći 1.100.000 do zrobienia

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7

Opublikowano

- statek:goliatch,citadela

- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia:FE, wszystkie dodatki, 5lf4( 1-4lvl 1-3lvl reszta 2lvl), drony 8irys (1-16lvl, 5-9lvl 2-8lvl)

- formacje dronów:wszystkie za kredki i ćma

- stan wrót:alfa i beta robię teraz czyli urka będzie już dodana do wydatków (alfa 0, beta 28części, gamma 11, epsilon 19, zeta 12 i będę ją budował ,kronos 3).

- profil pilota:29pp ( z70-80 cdd i 30 pp)

- PET:11 lvl (kamikadze 2i3lvl, zbierania boxy surowce 3 lvl, naprawa 1 lvl, combo 3 lvl).

- designy na statek oraz do dronów:(wszystkie dresy z handlu),havock i herkules po 1 sztuce.

- ilość hal high-tech: 2

- ilość uridium do wydania:jakieś 280 tys+

dodatkowe info: apis 18 części 280 tys do zrobienia zeus 5 częśći 1.100.000 do zrobienia

 

Ja polecam Ci wydać urkę na ulepszanie lf4, trochę na pirackie boxy, żeby zdobyć części do apisu i zrobić go za jakieś 50k oraz na pp, bo 36pp teraz to podstawa.

Opublikowano

W co powinienem dalej inwestować mając:

  • Goliath (8 designów w tym Diminisher i Venom),
  • Vega,
  • Aegis,
  • Spearhead
  • 46 LF3,
  • 23 LF4 (wszystkie 16lvl),
  • wszystkie najlepsze napędy,
  • 39 BO2,
  • Hellstorm 2 x2,
  • większość dodatków,
  • 8 irysów, Apis, Zeus (wszystkie 16 lvl),
  • P.E.T 14 lvl,
  • 34 PP,
  • Skylab na maxa,
  • 3 hale HT,
  • 10 Havoc,
  • 1 Hercules (nie są mi potrzebne),
  • formacja kraba, ćmy i wszystkie za kredki,

Uri do wydania: nieważne. Chciałbym poznać kilka propozycji w co mogłbym teraz zainwestować a ja wybiorę sobie najlepszą z nich.

www.pomyslowi24.pl
Opublikowano

W co powinienem dalej inwestować mając:

  • Goliath (8 designów w tym Diminisher i Venom),
  • Vega,
  • Aegis,
  • Spearhead
  • 46 LF3,
  • 23 LF4 (wszystkie 16lvl),
  • wszystkie najlepsze napędy,
  • 39 BO2,
  • Hellstorm 2 x2,
  • większość dodatków,
  • 8 irysów, Apis, Zeus (wszystkie 16 lvl),
  • P.E.T 14 lvl,
  • 34 PP,
  • Skylab na maxa,
  • 3 hale HT,
  • 10 Havoc,
  • 1 Hercules (nie są mi potrzebne),
  • formacja kraba, ćmy i wszystkie za kredki,

Uri do wydania: nieważne. Chciałbym poznać kilka propozycji w co mogłbym teraz zainwestować a ja wybiorę sobie najlepszą z nich.

 

 

Łał. Ładnie nabociłeś. Moim zdaniem możesz zainwestować w cydatele, może Ci się przydać. Więcej lf4, chodź i tak masz już dużo. Moim zdaniem formacja romb jest przydatna, polecam jej zakup no i przede wszystkim dobij do 50 PP ;)

Opublikowano

Moze P.E.Ta dobij, zależy ci na szpanie albo na bitwach PVP, zakładam że bedziesz dalej bił alieny i bocił więc Citadel, chyba że już chcesz być Bestem ogólnie to też dobij peta i kup wszystkie PRZYDATNE protokoły i dobij PP i nie wiem ale Hellstorm też można ulepszać:)

 

Statek : Vengeance

14 LF-3

Full speed

10 BO2

Flaxy z Havokiem

Przydatne dodatki

Skylab w rozbudowie(narazie nie planuje rozbudowy)

16 mln kred

Hellstorm beściarski:P

formacja strzała

No i kasa: 56 k uri ( pula wciąż rośnie! )

 

Dla mózgowców, PP nie wchodzi w gre przy takim wypo, zastanawiam sie nad 3 Irysami za Urke a kredki na golca

Opublikowano

Moze P.E.Ta dobij, zależy ci na szpanie albo na bitwach PVP, zakładam że bedziesz dalej bił alieny i bocił więc Citadel, chyba że już chcesz być Bestem ogólnie to też dobij peta i kup wszystkie PRZYDATNE protokoły i dobij PP i nie wiem ale Hellstorm też można ulepszać :)

 

Statek : Vengeance

14 LF-3

Full speed

10 BO2

Flaxy z Havokiem

Przydatne dodatki

Skylab w rozbudowie(narazie nie planuje rozbudowy)

16 mln kred

Hellstorm beściarski:P

formacja strzała

No i kasa: 56 k uri ( pula wciąż rośnie! )

 

Dla mózgowców, PP nie wchodzi w gre przy takim wypo, zastanawiam sie nad 3 Irysami za Urke a kredki na golca

16 mln kredytow na golca, kup o 5 na handlu (w nocy). Cisnij do 31 lf3 i 15 bo2.

e84026c7f5e6bcf5e94591e.png

Opublikowano

Moze P.E.Ta dobij, zależy ci na szpanie albo na bitwach PVP, zakładam że bedziesz dalej bił alieny i bocił więc Citadel, chyba że już chcesz być Bestem ogólnie to też dobij peta i kup wszystkie PRZYDATNE protokoły i dobij PP i nie wiem ale Hellstorm też można ulepszać :)

 

Statek : Vengeance

14 LF-3

Full speed

10 BO2

Flaxy z Havokiem

Przydatne dodatki

Skylab w rozbudowie(narazie nie planuje rozbudowy)

16 mln kred

Hellstorm beściarski:P

formacja strzała

No i kasa: 56 k uri ( pula wciąż rośnie! )

 

Dla mózgowców, PP nie wchodzi w gre przy takim wypo, zastanawiam sie nad 3 Irysami za Urke a kredki na golca

 

Irki w szczególności ! Potem lf3 i bo2. Polecam Ci robienie tak jak ja. Kupuje 4 cdd dziennie + 1 z logowania. Lekko ponad 1k uri to nie jest dużo, a PP się przydadzą. Golca Ci nie polecam kupować, chyba, ze masz 2 hale. Jak chcesz dalej bocić na skrzynkach to vega lepsza.

Opublikowano

Mam 80k uri, spearheada full speed i mogę kupić mechanizm zbierania do PETa lvl2, kosztuje 17k uri - Opłaca się? Jak szybko mi się zwróci?

Ehh.. Stwierdzam że jest nieefektywny

Opublikowano

Statek: leonov

Wyposazenie: full speed, generatory oslony za uridium, 1 lf3 i 1 lf2 i reszta mp1

Formacja dronow: brak

Stan wrót: mam 10 czesci alfy

Profil pilota: nic jeszcze

Pet: brak

Designy: nic

Hale tech: 1

Uridium: 95k

 

Z gory dziekuje. Mile widziane wskazowki poniewaz gram od niedawna.

Ps. Skylab wszystko lvl 9 wiec zarabiam na tym i na flaxach

 

Pozdro :)

Sygnatura może zawierać

 

* dowolną ilość obrazków

* dowolny rozmiar obrazków

* dowolną ilość adresów URL

* dowolną ilość linii

Opublikowano

Statek: leonov

Wyposazenie: full speed, generatory oslony za uridium, 1 lf3 i 1 lf2 i reszta mp1

Formacja dronow: brak

Stan wrót: mam 10 czesci alfy

Profil pilota: nic jeszcze

Pet: brak

Designy: nic

Hale tech: 1

Uridium: 95k

 

Z gory dziekuje. Mile widziane wskazowki poniewaz gram od niedawna.

Ps. Skylab wszystko lvl 9 wiec zarabiam na tym i na flaxach

 

Pozdro :)

Jak masz wszystkie osłonki to teraz czas na LF3.

dwDSnZq.png

 

by @Miyoshi

Opublikowano

- statek:Goliat,leonov brak premium

- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia:31 lf3 31bo2 8 irysow 1 apis

- formacje dronów:romb

- stan wrót:beta,gamma,zeta

- profil pilota:14pp

- PET:7lvl

- designy na statek oraz do dronów:za kredki,2 havoki

- ilość hal high-tech:3

- ilość uridium do wydania:500k

bk3ah.gif
Opublikowano

- statek:Goliat,leonov brak premium

- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia:31 lf3 31bo2 8 irysow 1 apis

- formacje dronów:romb

- stan wrót:beta,gamma,zeta

- profil pilota:14pp

- PET:7lvl

- designy na statek oraz do dronów:za kredki,2 havoki

- ilość hal high-tech:3

- ilość uridium do wydania:500k

 

Ja polecam Ci kupić zielone klucze, bo nie masz lf4, a przy okazji może uda Ci się zdobyć design do golca. Część uri zainwestuj też w PP, bo masz mało ;)

Opublikowano

● golec , aegis

● full lf3 , fiull bo2 , 1 lf4 , 2 irki na 8 lvl , 1 irkek na 5 , kolejny na 2 .

● za kredki , romb , serce , cma

● 36 pp

● 10 lvl peta , kami 3 , zbieraczka 3 , naprawczy 1 .

● designy z handlu , 4 havocki

● 1 hala

● ok 250 tys urki do wydania . ;3

7ad21c238ec2b.png

Opublikowano

● golec , aegis

● full lf3 , fiull bo2 , 1 lf4 , 2 irki na 8 lvl , 1 irkek na 5 , kolejny na 2 .

● za kredki , romb , serce , cma

● 36 pp

● 10 lvl peta , kami 3 , zbieraczka 3 , naprawczy 1 .

● designy z handlu , 4 havocki

● 1 hala

● ok 250 tys urki do wydania . ;3

 

Ja bym kupił klucze i otwierał skrzyneczki :)

76561198053546969.png

Opublikowano

● golec , aegis

● full lf3 , fiull bo2 , 1 lf4 , 2 irki na 8 lvl , 1 irkek na 5 , kolejny na 2 .

● za kredki , romb , serce , cma

● 36 pp

● 10 lvl peta , kami 3 , zbieraczka 3 , naprawczy 1 .

● designy z handlu , 4 havocki

● 1 hala

● ok 250 tys urki do wydania . ;3

 

Drony na 16lvl , hale w ht i skrzynki .

Opublikowano

Pierwsze konto :

- statek: Goliath

- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia: 29 lf4 13 na 16lv reszta 1, lf3 all 16, bo2 31 all 16.

- formacje dronów: Romb, cma

- stan wrót: brakuje gammy i mam kronosa

- profil pilota: 42pp

- PET: 15lv

- designy na statek oraz do dronów: solace, 7 havocow

- ilość hal high-tech: 3

- ilość uridium do wydania: 529158

Drugie konto :

 

- statek: Goliath

- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia: 16 lf3, 5 bo2, 1 lf4, FS, tylko 3 irki.

- formacje dronów: xxx

- stan wrót: alfa, beta, lamda

- profil pilota: 6pp

- PET: 2lv

- designy na statek oraz do dronów: tylko z handlu

- ilość hal high-tech: 1

- ilość uridium do wydania: 378120

e84026c7f5e6bcf5e94591e.png

Opublikowano

Pierwsze konto :

- statek: Goliath

- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia: 29 lf4 13 na 16lv reszta 1, lf3 all 16, bo2 31 all 16.

- formacje dronów: Romb, cma

- stan wrót: brakuje gammy i mam kronosa

- profil pilota: 42pp

- PET: 15lv

- designy na statek oraz do dronów: solace, 7 havocow

- ilość hal high-tech: 3

- ilość uridium do wydania: 529158

Drugie konto :

 

- statek: Goliath

- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia: 16 lf3, 5 bo2, 1 lf4, FS, tylko 3 irki.

- formacje dronów: xxx

- stan wrót: alfa, beta, lamda

- profil pilota: 6pp

- PET: 2lv

- designy na statek oraz do dronów: tylko z handlu

- ilość hal high-tech: 1

- ilość uridium do wydania: 378120

 

Pierwsze konto: Ja bym spróbował zrobić komplecik LF-4 lub ulepszyć te co masz. Możesz próbować full havosow. Jak chcesz to możesz zrobić gamme i kronosa, ale to tylko dla szpanu że masz fajną koronkę ^^

 

Drugie konto: Kup 4 irka, resztę wylicytuj. Zainwestuj w PP tak do 10 przynajmniej na razie

76561198053546969.png

Opublikowano

- statek: LENOV,VEGA

- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia: 11 LF-3 16 BO2 15 NAPĘDÓW PO 2K URI 5 IRYS

- formacje dronów: ROMB,2 ZA KREDKI

- stan wrót: 103/111 ZETA

- profil pilota: 7

- PET: 5 lvl

- designy na statek oraz do dronów: all desingi z handlu + 1 havok

- ilość hal high-tech: 1

- ilość uridium do wydania: 210k

 

Chodzi mi o rzeczy których nie da się kupić na handlu .

Macie jakiś problem z czymś piszcie na PW@@ ;) sygnaturka03800x200.png

Opublikowano

- statek: Aegis,Spearhead

- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia: full napędów i 6lf4 2lf3 4b02

- formacje dronów: Niema

- stan wrót: 2 zety i 2 epsilony złożone i jakieś 2,5k energi.

- profil pilota: 0

- PET: Niema

- designy na statek oraz do dronów: santinel + all z handlu

- ilość hal high-tech: 1

- ilość uridium do wydania: 360.000

Odrazu mówie że chodzi mi o bocenie, nie zamierzam grać na tym koncie przez najbliższe pół roku.

Boce boxybotem..

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...