Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co kupić, wybrać za daną kwotę uridium?


YOKYO

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

pl3:

110k uri, 44mln kredek, full skylab

15 lvl, 7 irkow probuje 8 wygrac...

alfa,beta, zeta + havock i 3 kółka...

pp : 21

beta 1 życie na devo :((szlag lagiiiiiii.... gamma 80/82, zeta. 22/111, epsilon/ 59/99 bodajże

hal :1

reszta nietknięta i około 50 energii..

designy: z handlu , do vegi, golca, na drony za kredyty, + cma, i szwadron..

goliath, + leonov, 2 hangary

 

wypo:

 

 

28 lf3, 16 bo2, 1 lf2, full speed....

 

 

us3:

 

415k uri, skylab okolo 2/5 budowa, 2 lvl spearhead fs + promerium.. x-1 boce

 

 

wrota: energi, brak..teraz wydalem

 

alfa 33:34

beta 41/48/ poprawka po 200 energi 47/48

gamma 73/82 poprawka 74/82

delta 128:128

haL 1 3 precyzje rakiet

pet: brak

 

 

petów na obu brak sorry ze nie dokladnie opisalem, ctrl + c z innego forum :((

  • Odpowiedzi 827
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Statek: Goliath (Full designy z handlu)

Drony: 3 irki, 4 flaxy

Lasery: 15 LF3, reszta MP-1

Osłony: 7 BO-2

Napędy: 15 najlepszych

Wrota: 2x alfa zrobiona, beta przegrana :/, do gammy 2 części brakuje, Zeta 73/111

PP: 2

Pet: Brak

 

Uridium do wydania: 40.000

 

Nie wiem czy dozbierać 20.000 i kupić 4 irka za uri czy coś innego

Opublikowano

Statek: Goliath (Full designy z handlu)

Drony: 3 irki, 4 flaxy

Lasery: 15 LF3, reszta MP-1

Osłony: 7 BO-2

Napędy: 15 najlepszych

Wrota: 2x alfa zrobiona, beta przegrana :/, do gammy 2 części brakuje, Zeta 73/111

PP: 2

Pet: Brak

 

Uridium do wydania: 40.000

 

Nie wiem czy dozbierać 20.000 i kupić 4 irka za uri czy coś innego

 

Dokup lf3 do dronów.

bk3ah.gif
Opublikowano

- statek: Lenov

- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia: 9 lf-3 3 bo2 11 G3N-7900 1 irys 5 flax

- formacje dronów: Za kredyty

- stan wrót: 95/111 zeta

- profil pilota: 2 pp

- PET: 3 lvl

- designy na statek oraz do dronów: tylko z handlu do golca i vegi

- ilość hal high-tech: 1

- ilość uridium do wydania: 39k

Chciał bym kupić te rzeczy które nie są dostępne na handlu czyli hale,agis,formacje,

Macie jakiś problem z czymś piszcie na PW@@ ;) sygnaturka03800x200.png

Opublikowano

- statek: Lenov

- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia: 9 lf-3 3 bo2 11 G3N-7900 1 irys 5 flax

- formacje dronów: Za kredyty

- stan wrót: 95/111 zeta

- profil pilota: 2 pp

- PET: 3 lvl

- designy na statek oraz do dronów: tylko z handlu do golca i vegi

- ilość hal high-tech: 1

- ilość uridium do wydania: 39k

Chciał bym kupić te rzeczy które nie są dostępne na handlu czyli hale,agis,formacje,

 

Zainwestuj w profil pilota bo masz 2 pp :) potem może spróbuj irki kupić :)

D666a


84496032827399209561.jpg

Opublikowano

- statek: Lenov

- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia: 9 lf-3 3 bo2 11 G3N-7900 1 irys 5 flax

- formacje dronów: Za kredyty

- stan wrót: 95/111 zeta

- profil pilota: 2 pp

- PET: 3 lvl

- designy na statek oraz do dronów: tylko z handlu do golca i vegi

- ilość hal high-tech: 1

- ilość uridium do wydania: 39k

Chciał bym kupić te rzeczy które nie są dostępne na handlu czyli hale,agis,formacje,

 

na handlu kup golca i lf3 zeby zrobic zete potem

Opublikowano

Kupiłem 2 hale żeby dać sobie vege cały czas bocę mam zamiar dokupić do 1 lf-3 żeby bić na blue na Vedze i jeszcze 7 bo2 potem dobić do 7 pp + formacja rombu a potem p.e.t do 8 lvl kamikadze 3 zbieracza 3 a potem to all 31 lf-3 31 bo2 3 hala agis i pp tak do 30

Macie jakiś problem z czymś piszcie na PW@@ ;) sygnaturka03800x200.png

Opublikowano

15 lvl... no premium,...

29lf3, 1 lf2, 16bo2, fs, 2 hale, golec , leonek i moge vege dac na 2 lub 1 hale ^_^, 21 pp grube

41k uri, 30mln kredek, 7 irkow licytuje na handlu 8, krab,cma szwadron, skylab full 20.

1 hala, 200 precyzji

pet 2 lvl kamkikaze lvl 1... teraz go expie

 

dzis kupie premium... co dalej?

 

a) myslalem nad skonczeniem, bety + 40k uri, bialki, 5 cz. do epsilona i te 40k poswiecic na nie i zlozyc. moze jeszcze od supportu wycisne gamme stracona...

potem zrobic delte, game,

B) bete/ epsilona, same zety do 10 havoków ,, z zety klucze na zlote skrzynie?

Opublikowano

Mam dylemat między kupieniem 5 drona irysa za uri, a kupieniem hali hangarowej i spearheada? Jak myślicie czy inwestycja w spearheada szybko mi się zwróci? Ile potrafi uzbierać uri od wieczora do rana?

Dodam że aktualnie posiadam statek goliath full napędy oczywiście + promerium

Opublikowano

Mam dylemat między kupieniem 5 drona irysa za uri, a kupieniem hali hangarowej i spearheada? Jak myślicie czy inwestycja w spearheada szybko mi się zwróci? Ile potrafi uzbierać uri od wieczora do rana?

Dodam że aktualnie posiadam statek goliath full napędy oczywiście + promerium

według mnie jak masz co włożyć do 5 irysa to go kup, a jak nie to najpierw wyposażenie

nie mam spearheada więc nie wiem ale wydaje mi się że duże różnicy nie będzie

Opublikowano

statek: Golec/vega --> hangar

- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia: No zwykła FE , 31 lf3 1 lf4 15 bo2 FUll speed

- formacje dronów: Romb/Cma

- stan wrót: Ogolnie ciagle zeta ;]

- profil pilota: 19 pp

- PET: 7 lv

- designy na statek oraz do dronów:1 havock myśle ze dzis bedzie 2 , all z hanlu , golec/vega

- ilość hal high-tech: 1

- ilość uridium do wydania: Obojętnie , interesuje mnie co mam kupic i co mi potrzebne ;)

 

No to słucham waszych rad

Opublikowano

statek: Golec/vega --> hangar

- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia: No zwykła FE , 31 lf3 1 lf4 15 bo2 FUll speed

- formacje dronów: Romb/Cma

- stan wrót: Ogolnie ciagle zeta ;]

- profil pilota: 19 pp

- PET: 7 lv

- designy na statek oraz do dronów:1 havock myśle ze dzis bedzie 2 , all z hanlu , golec/vega

- ilość hal high-tech: 1

- ilość uridium do wydania: Obojętnie , interesuje mnie co mam kupic i co mi potrzebne ;)

 

No to słucham waszych rad

 

Ja oferuje tak

Palladium(Kopenstealth) = zety =uri, cdd,klucze i czasem ten havock oraz uri = PP=Lf-4

A za uri kupiłbym aegiska :D

Opublikowano

- statek: Goliath / no premium

- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia: 31lf3, 18 bo2, FS

- formacje dronów: Tylko za kredki

- stan wrót: Beta gamma na bazie, niedługo epilson

- profil pilota: 24pp grube laserki

- PET: brak

- designy na statek oraz do dronów: all z handlu, do dronów brak

- ilość hal high-tech: 1

- ilość uridium do wydania: około 635k urki

Opublikowano

up zainwestuj w zete i zbieraj full havocków i ovczywiście aegis.

Posiadam free PBDO_Bota, chcesz pisz na pw.

Oferuję forum klanowe do darkorbit, chcesz? PW

Zawszę liczę na lajka, ciebie to nie kosztuje, a mi to daje chwałę

Opublikowano

- statek: Vega

- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia: 10 lf-3 10 G3N-7900 10 SG3N-A03

- formacje dronów: BRAK

- stan wrót: Alfa-Brakuje 5 części Beta-Brakuje trochę więcej Gamma-Tak jak Beta

- profil pilota: 2PP

- PET: BRAK

- designy na statek oraz do dronów: Do vegi all z handlu

- ilość hal high-tech: 1

- ilość uridium do wydania: ok 300k

I tu moje pytanie co kupić: 4 irki i 10 BO2 oraz 8 LF-3 do irków czy może kupić peta, albo coś jeszcze innego? Nie piszcie żebym kupił/wylicytował golca bo nie chcę.

76561198053546969.png

Opublikowano

@Up lighting, irka, i 2lf3 do niego i zloz alfe :P

 

a bez, to dokop do 8pp na banke, kup peta jak bedziesz przechodzil kazde wrota i miej jego wlaczonego, dokup do 20lf3, 12bo2, 3 irki 5 flaxow reszte na handlu i w pp reszte co zostanie

Pamiętaj, zawsze liczę na:

 

 

 

"+"

Opublikowano

siemka :D

 

statek: Golec

- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia: 15 lf3, 15 gen. G3N 7900, brak B-02, 15 A03, najlepsza wyrzutnia rakiet

- formacje dronów: te za kredki

- Posiadam 3 irki i 5 flaxow

- stan wrót: alfa 33/34 reszta słabo

- profil pilota: 3 PP 33/40 cdd

- PET: BRAK

- designy na statek oraz do dronów: wszystkie z handlu, brak do dronow

- ilość hal high-tech: 1

- ilość uridium do wydania: ok 100k (narazie :D)

Opublikowano

irysy>bo2>lf4>pet>alfa, beta itp.>zeta>full havoc> buy rsb and hunting

Posiadam free PBDO_Bota, chcesz pisz na pw.

Oferuję forum klanowe do darkorbit, chcesz? PW

Zawszę liczę na lajka, ciebie to nie kosztuje, a mi to daje chwałę

Opublikowano

● golec , leonek

● full lf3 , fiull bo2 , 1 lf4 , 2 irki na 8 lvl , 1 irkek na 5 , kolejny na 2 .

● za kredki , romb , serce , cma

● zeta na bazie

● 24 pp

● 10 lvl peta , kami 3 , zbieraczka 3 , naprawczy 1 .

● designy z handlu , 4 havocki

● 1 hala

● ok 300 tys urki do wydania . ;3

7ad21c238ec2b.png

Opublikowano

- statek: Vengeance

- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia: 14 LF-3 10 B02 Full Speed Flaxy

- formacje dronów: Ta na rakiety, nazwy zapomnialem

- stan wrót: Zeta( wlasnie bot bije ostatniego Devourera)

- profil pilota: 2 PP

- PET: NIE POSIADAM

- designy na statek oraz do dronów: Wszystkie na vege z handlu, moze zaraz wyskoczy havok

- ilość hal high-tech: 1 tylko

- ilość uridium do wydania: 50 k uri

Mam dylemat, PET czy cos innego, danke

Opublikowano

- statek: 2 HALE LENOV,VEGA

- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia: 10 lf-3 15 bo2 2 irys 5 flax

- formacje dronów: te za kredki

- stan wrót: 39/111 zeta

- profil pilota: 4

- PET: 5 lvl

- designy na statek oraz do dronów: all desingi z handlu / 1 havok

- ilość hal high-tech: 1

- ilość uridium do wydania: 100 tysięcy

Mam Zamiar Zrobić tak że teraz kupie romba potem 3 hale i agisa + ćme i w tedy pp bo lf-3 na handlu wylicytuje i irys za dobrą podpowiedź dam like .

Macie jakiś problem z czymś piszcie na PW@@ ;) sygnaturka03800x200.png

Opublikowano

- statek: 2 HALE LENOV,VEGA

- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia: 10 lf-3 15 bo2 2 irys 5 flax

- formacje dronów: te za kredki

- stan wrót: 39/111 zeta

- profil pilota: 4

- PET: 5 lvl

- designy na statek oraz do dronów: all desingi z handlu / 1 havok

- ilość hal high-tech: 1

- ilość uridium do wydania: 100 tysięcy

Mam Zamiar Zrobić tak że teraz kupie romba potem 3 hale i agisa + ćme i w tedy pp bo lf-3 na handlu wylicytuje i irys za dobrą podpowiedź dam like .

 

 

 

Ja Ci polecam zainwestować trochę uri w profil pilota, bo jest bardzo przydatny, a potem dopiero kupować agisa. Przed agisem zaopatrzył bym się na Twoim miejscu w lf3 i resztę irków, żeby potem można było coś z niego wycisnąć.

 

- statek: Vengeance

- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia: 14 LF-3 10 B02 Full Speed Flaxy

- formacje dronów: Ta na rakiety, nazwy zapomnialem

- stan wrót: Zeta( wlasnie bot bije ostatniego Devourera)

- profil pilota: 2 PP

- PET: NIE POSIADAM

- designy na statek oraz do dronów: Wszystkie na vege z handlu, moze zaraz wyskoczy havok

- ilość hal high-tech: 1 tylko

- ilość uridium do wydania: 50 k uri

Mam dylemat, PET czy cos innego, danke

 

Dużo słyszałem, ze PET nie jest przydatny, jak nie masz dobrego wyposażenia. Zainwestuj w więcej bo2 oraz irysy, potem PP, miejsce w high - tech, ewentualnie hala i wtedy dopiero kup peta. Sam pet jest gówniany, trzeba dużo protokołów kupować, zeby coś robić, a to nie mało urki koszutuje

Opublikowano

- statek: Golec,Leonov bez premium

- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia: Full lf3,Full bo2,8 irysów,apis,

- formacje dronów: romb

- stan wrót: alfa,beta,gamma

- profil pilota: 14 pp

- PET: prawie 7 lvl

- designy na statek oraz do dronów: za kredki na statek,2 havoki

- ilość hal high-tech: 1

- ilość uridium do wydania: 400k+

bk3ah.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...