Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co kupić, wybrać za daną kwotę uridium?


YOKYO

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

STATEK: PIRANIA

 

Wyposażenie : 31LF3 16BO2 6IRKÓW 2LF4 11PP

 

PET: 7LVL

 

STAN WRÓT : BETA NA BAZIE 3 ŻYCIA

Konto latało wcześniej na Golcu ale premka się skończyła padłem parę razy i mam Piranie

 

19k uri do wydania

Kup CDD bo profil biedny

  • Odpowiedzi 827
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Zastanawiałem się na dkluczami bo lf-4 może wpadnie a przy większej ilości lf-3, bo2 to już same wypadna + dresy cześci do apisa etc.

Najpierw stara fe potem możesz się zajmować kluczami.

bk3ah.gif
Opublikowano

- statek:Golec/Leonov

- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia:Full LF3 8 BO2 7 irków (3 na 5 poziomie)

- formacje dronów: romb

- stan wrót:prawie beta

- profil pilota:10 pp

- PET:6 level

- designy na statek oraz do dronów:na statek z handlu,2 havoki

- ilość hal high-tech:1

- ilość uridium do wydania:430k

Nie mam premium.

bk3ah.gif
Opublikowano

- statek:Golec/Leonov

- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia:Full LF3 8 BO2 7 irków (3 na 5 poziomie)

- formacje dronów: romb

- stan wrót:prawie beta

- profil pilota:10 pp

- PET:6 level

- designy na statek oraz do dronów:na statek z handlu,2 havoki

- ilość hal high-tech:1

- ilość uridium do wydania:430k

Nie mam premium.

Dokup 12 bo 2 aby mieć na czym zwiewać

Ostatniego irka wylicytuj

Potem ja bym w profil inwestował

Opublikowano

- statek:Golec

- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia 26 lf3, 16 bo2, full speed, 1 lf2, 6 irkow 2 flaxyy

- formacje dronów: cma reszta za kredki

- stan wrót:prawie Alfa gotowa, nie na bazie, beta 45/48 Gamma 80/82, zeta 22/111

- profil pilota: 21pp grube laserki

- PET: not having

- designy na statek oraz do dronów:na statek z handlu,1 havok, i te z handlu na vege,golca

- ilość hal high-tech:1

- ilość uridium do wydania:135k

Nie mam premium.

 

 

tak prosze mi nie pisac postow dokup 2 irki na handlu, czy dokup 5lf3, tylko sensowne odpowiedzi... boce dalej ciekawe co z tego wyjdzie co mi polecacie?

Pamiętaj, zawsze liczę na:

 

 

 

"+"

Opublikowano

PO 1 dokup 2 irki i 5 lf 3 na handlu..

Ja polecam kupić peta puścić bota na alienki z włączonym petem i kamikadze keidy wbije 8 lvl

I za reszte uri kup 2 hale w high-tech

Opublikowano

@up po 1 kur** umiesz czytać? prosilem abyscie nie pisali abym dokupil 5lf3 , i 2 irki na handlu... jap...

Po 2.. po co mi na razie 2 hala??

Po 3.. peta kupie az bede miec kbotagg

po 4. jakies inne opcje?

Pamiętaj, zawsze liczę na:

 

 

 

"+"

Opublikowano

Może teraz ja :

-golec / leonek / vega

- 35 lf 3 , 16 bo 2 , 2 lf 4 , 8 irków , FS

- ćma , romb, wszystkie za kredki

- zeta na bazie

- 25 pp

- 10 lv pet'a

- solace , dimisher, wszystkie z handlu , 2 dresy

- 1 hala

- do wydania będzie około 300k uri jak zete dokończe

Myślałem nad kupnem aegisa

Opublikowano

Może teraz ja :

-golec / leonek / vega

- 35 lf 3 , 16 bo 2 , 2 lf 4 , 8 irków , FS

- ćma , romb, wszystkie za kredki

- zeta na bazie

- 25 pp

- 10 lv pet'a

- solace , dimisher, wszystkie z handlu , 2 dresy

- 1 hala

- do wydania będzie około 300k uri jak zete dokończe

Myślałem nad kupnem aegisa

Aegis i 2 hala, a potem druga hala w HT, jeżeli nie masz.

dwDSnZq.png

 

by @Miyoshi

Opublikowano

Aegis i 2 hala, a potem druga hala w HT, jeżeli nie masz.

Dzięki

A dalej w co inwestować ?

Kluczyki ?

Czy urke i energie w zete pakować ?

Opublikowano

- statek: Vega Wciąż na koncie lata botek (na box nie na alienach )

- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia: 2 lf-3 1 bo2 11 nap endów po 2k uri

- formacje dronów: za kredki

- stan wrót: 70/111 zeta

- profil pilota: 16 cdd/30

- PET: nie ma

- designy na statek oraz do dronów: nie ma oprócz na statek all z handlu

- ilość hal high-tech: 1

- ilość uridium do wydania: 78k

Opublikowano

- statek: Vega Wciąż na koncie lata botek (na box nie na alienach )

- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia: 2 lf-3 1 bo2 11 nap endów po 2k uri

- formacje dronów: za kredki

- stan wrót: 70/111 zeta

- profil pilota: 16 cdd/30

- PET: nie ma

- designy na statek oraz do dronów: nie ma oprócz na statek all z handlu

- ilość hal high-tech: 1

- ilość uridium do wydania: 78k

 

A masz dronów i jakich? A na razie dokup 8 LF-3

76561198053546969.png

Opublikowano

- statek: Vega Wciąż na koncie lata botek (na box nie na alienach )

- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia: 2 lf-3 1 bo2 11 nap endów po 2k uri

- formacje dronów: za kredki

- stan wrót: 70/111 zeta

- profil pilota: 16 cdd/30

- PET: nie ma

- designy na statek oraz do dronów: nie ma oprócz na statek all z handlu

- ilość hal high-tech: 1

- ilość uridium do wydania: 78k

Skoro na bb latasz,narazie nie potrzebne Ci lf'y

Dokup BO 2 żeby bot miał na czym zwiewać

Opublikowano

A stać cię na full bo3 skoro jedno za 50k?

 

w sumie okolo 2,5mln uri wydamy na 45 bo3 bez premki i podwajacza lulz...

 

us3.

 

2 lvl sperahead, 12 gn speeda, 1lf3, 1lf2

 

300k uri, 15mln kredek

ilosc energi: 1200

Alfa: 33/34

Beta: 41/48

Gamma:73/82

reszta 0 dodam że wogóle ani 1 alfy nie zlozylem a zobaczcie ile czesci np do gammy czy becy w porownywalnosci do alfy :000

 

nie wysylam promerium zapominam ;dd

Opublikowano

- statek: Golec

- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia: all lf3, bo-2, 3 lf4, 7irysow nic nie ulepszone

- formacje dronów: brak

- stan wrót: epsilon ostatnia fala

- profil pilota:19pp

- PET: brak

- designy na statek oraz do dronów: wszystkie z handlu, 1 havok

- ilość hal high-tech:1

- ilość uridium do wydania:50k

Co lepiej kupić za to 50k, PETa, czy ulepszyć profil?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...