Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: latwy exp latwe eq :D tylko nie xenox :D
Dodatkowe Info:może też być serwer gm :D
Nagroda za pomoc: +

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:Easy/Medium taki serw żeby nie było za dużo ulepków z 6/7 bez klas
Dodatkowe Info:Serwer podobny do Divine World S2 , EruriS Mt2 , NightCore MT2.
Nagroda za pomoc:Lajk

Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!Zależy mi najbardziej na: latwy exp latwe eq :D tylko nie xenox :DDodatkowe Info:może też być serwer gm :DNagroda za pomoc: +
Virtual

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!Zależy mi najbardziej na:Easy/Medium taki serw żeby nie było za dużo ulepków z 6/7 bez klasDodatkowe Info:Serwer podobny do Divine World S2 , EruriS Mt2 , NightCore MT2.Nagroda za pomoc:Lajk
Invoria (tutaj dużo ulepek, ale może ci się spodoba), Shiva

Idę na przód, lecz niedługo spojrzę wstecz.

 

 

 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Easy/Medium taki serw żeby nie było za dużo ulepków z 6/7 bez klas

Dodatkowe Info:Serwer podobny do Divine World S2 , EruriS Mt2 , NightCore MT2.

Nagroda za pomoc:Lajk

Dreikon, invoria, ethana.eu.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Easy/Medium taki serw żeby nie było za dużo ulepków z 6/7 bez klas

Dodatkowe Info:Serwer podobny do Divine World S2 , EruriS Mt2 , NightCore MT2.

Nagroda za pomoc:Lajk

 

Glador

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: bronie z um/śr do pvp (serwer nie musi być polski)
Dodatkowe Info: brak klasowych 6/7 
Nagroda za pomoc: Like + profil

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: 1000+ graczy , żeby nie byl Pay 2 Win , Medium/Easy
Dodatkowe Info:Moje pierwsze podejście od 3 lat
Nagroda za pomoc:Lajk?

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

 

Zależy mi najbardziej na: Serwer , który posiada conajmniej 500+ graczy. Exp musi nie być ani za wolny ani za szybki. Musi znajdować się na nim dużo nowości min.: epiki,zbroje itp.

Dodatkowe Info: Nie podajcie mi serwerów , które stoją już od kilku lat czy miesięcy (chodzi mi tutaj o 6 albo więcej)

Nagroda za pomoc: Lajk

 

 

@up Polecam ci Pandoramt2 albo Dragonmt2

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: 1000+ graczy , żeby nie byl Pay 2 Win , Medium/Easy

Dodatkowe Info:Moje pierwsze podejście od 3 lat

Nagroda za pomoc:Lajk?

Exalion

727881401622271220780.jpeg
Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: 1000+ graczy , żeby nie byl Pay 2 Win , Medium/Easy

Dodatkowe Info:Moje pierwsze podejście od 3 lat

Nagroda za pomoc:Lajk?

 

Polecam Ci Astivia.pl

Dobry medium, nie za szybko nie za wolno. Wszystko można wydropić (z isa), wszystko dostępne w grze jednym słowem

Opublikowano

Zależy mi najbardziej na: HARD, typu Balmora, Ravia
Dodatkowe Info: ma być popularny, 1000+ ludu, oprócz tych dwóch wyżej
Nagroda za pomoc: Like

Opublikowano

Zależy mi najbardziej na: HARD, typu Balmora, Ravia

Dodatkowe Info: ma być popularny, 1000+ ludu, oprócz tych dwóch wyżej

Nagroda za pomoc: Like

Ascarial-->medium/hard ok.1k ludzi

Astilia-->hard ok.800 osób

Opublikowano

Ascarial-->medium/hard ok.1k ludzi

Astilia-->hard ok.800 osób

Na astili gra wiecej osob niz na ascarialu co widac w m1 po sklepikach i na spotach....
Opublikowano

Na astili gra wiecej osob niz na ascarialu co widac w m1 po sklepikach i na spotach....

Kolego nie robiąc spamu dostalem odpowiedź, od Quarela że ok.850osób gra na Astili. Z kolei na ascarialu na liczniku w grze pisze ok.1000.
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: hard/medium lub medium/easy
Dodatkowe Info: hard/medium w stylu untium lub pandorum, medium/easy cos podobnego do pandory albo atlantisa, mile widziane 6.7 DUZO GRACZY - 700+
Nagroda za pomoc: lajk

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!Zależy mi najbardziej na: hard/medium lub medium/easyDodatkowe Info: hard/medium w stylu untium lub pandorum, medium/easy cos podobnego do pandory albo atlantisa, mile widziane 6.7 DUZO GRACZY - 700+Nagroda za pomoc: lajk

Virtualmt2.pl

 

Srij9JT.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: easy
Dodatkowe Info: max 250 lvl, 300+ graczy, brak 6/7
Nagroda za pomoc: lajk

3821057498_2ee6478d98.jpg

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:Łatwym expie,nowe kostiumy,pety,nowy system ulepszania
Dodatkowe Info:Servery Easy/Medium
Nagroda za pomoc: Daje +

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Łatwym expie,nowe kostiumy,pety,nowy system ulepszania

Dodatkowe Info:Servery Easy/Medium

Nagroda za pomoc: Daje +

Argentus.pl

Opublikowano

Emperius.eu

Tutaj są i pety i kostiumy.

Grałem.Chce czegos nowego./Grałem na Invori.lirax.elite.dragon.panodra.xenox.mentis.metinologia.metek2

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: easy/medium
Dodatkowe Info:  Zalezy mi bardziej na sewerze który ma max pół roku i jest minimum 400+ online i odrazu mówie , ze odpada dreikon i invoria
Nagroda za pomoc: Lajk

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...