Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy !

Zależy mi najbardziej na : Dobrym hard/medium, 1k online + . Btw . Opłaca sie bardziej erocic na Metin2. PL czy szukać dobrego harda?

Nagroda : Duzoooo Lajków

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy !

Zależy mi najbardziej na : Dobrym hard/medium, 1k online + . Btw . Opłaca sie bardziej erocic na Metin2. PL czy szukać dobrego harda?

Nagroda : Duzoooo Lajków

Exalion

727881401622271220780.jpeg
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy !

Zależy mi najbardziej na : Dobrym hard/medium, 1k online + . Btw . Opłaca sie bardziej erocic na Metin2. PL czy szukać dobrego harda?

Nagroda : Duzoooo Lajków

Helium2, Concordia.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Na jakimś serwerem dla nowych ;)

Dodatkowe Info: Jeszcze nie grałem w Metina, chcę zobaczyć jak tam wygląda rozgrywka.
Nagroda za pomoc: Lajk, 5 w profilu ;)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Na jakimś serwerem dla nowych ;)

Dodatkowe Info: Jeszcze nie grałem w Metina, chcę zobaczyć jak tam wygląda rozgrywka.

Nagroda za pomoc: Lajk, 5 w profilu ;)

 

Jesli nie grales to polecam gre od samego poczatku , aby zapoznac sie z gra: czyli tzn. global ( metin2.pl , najlepiej Wetar , ja tam gram :) )

Jesli nie to graj na hardach . ravia , balmora . przy braku znajomosci gry nie radze sie pchac na privy .

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:serwer easy 200+ max lvl

Dodatkowe Info: żeby było można kupywać wszystko u npc za yang i szybko dropiło bronie pvp itp,itd
Nagroda za pomoc: Lajk, 5 w profilu ;)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Mało ulepszaczy dobry exp drop yang
Dodatkowe Info: mało epików
Nagroda za pomoc: 5x like

9YbAX2Z.png

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!Zależy mi najbardziej na: Mało ulepszaczy dobry exp drop yangDodatkowe Info: mało epików

Nagroda za pomoc: 5x like

ascarial.pl

 

Srij9JT.png

Opublikowano

 

 

 

 

1332089745-U24240.png

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Aby to był jakiś nowy serwer, poziom trudności średni, no i za bardzo nie przepchany nowościami.
Dodatkowe Info: Brak
Nagroda za pomoc: Like?
Opublikowano

Dodany obrazek

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Aby to był jakiś nowy serwer, poziom trudności średni, no i za bardzo nie przepchany nowościami.
Dodatkowe Info: Brak
Nagroda za pomoc: Like?

Astilia.pl polecam

Opublikowano

Dodany obrazek

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Aby to był jakiś nowy serwer, poziom trudności średni, no i za bardzo nie przepchany nowościami.
Dodatkowe Info: Brak
Nagroda za pomoc: Like?

Shiva lub Astilia

Idę na przód, lecz niedługo spojrzę wstecz.

 

 

 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwer max 3/4 miesiace , 1200+ graczy hard/medium/easy obojętnie .
Dodatkowe Info:
Nagroda za pomoc: Like

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer max 3/4 miesiace , 1200+ graczy hard/medium/easy obojętnie .

Dodatkowe Info:

Nagroda za pomoc: Like

TBD xD Ascarial i wydaje mi się, że na shiva niedługo tyle będzie.

Idę na przód, lecz niedługo spojrzę wstecz.

 

 

 

Opublikowano

TBD xD Ascarial i wydaje mi się, że na shiva niedługo tyle będzie.

TBD grałem , Shiva 600osób online - , a na Ascarialu? ile ten serwer ma ? , ile tam gra osób?

 

@ Edit

 

 

Ascarial około 5 miesiecy to troche za stary :D

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer max 3/4 miesiace , 1200+ graczy hard/medium/easy obojętnie .

Dodatkowe Info:

Nagroda za pomoc: Like

Astilia, Exalion.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer max 3/4 miesiace , 1200+ graczy hard/medium/easy obojętnie .

Dodatkowe Info:

Nagroda za pomoc: Like

Shniva (nie długo się rozrośnie) ,Ascarial ,Exalion i Invoria (trochę starsza)

giphy.gif ­

Opublikowano

Cześć i czółko, poszukuję jakiegoś serwera medium coś w stylu starego dobrego Shenlonga, gdzie max lv jest w okolicach 120-150

 

 

P.s. na Batios, MPCforum osiągnąłem dostatecznie dużo by zakończyć grę :)

helium2.pl

 

Srij9JT.png

Opublikowano

nie wiem gdzie grać ...

 

na którym z Hardow oprócz globala gra najwięcej osób ?

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer max 3/4 miesiace , 1200+ graczy hard/medium/easy obojętnie .

Dodatkowe Info:

Nagroda za pomoc: Like

Astilia polecam :)

Opublikowano

Up  , grałem na Astilli , coś innego..

pandorum , exalion , balmora

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Szybki exp, mało ulepszaczy, NO-HAMACHI, 
Dodatkowe Info : Nie liczy sie IS, duze bonusy w 1-5, 6-7 bez klas, duzo zbrojek i broni, max 250 albo wiekszy

Nagroda za pomoc: Satysfakcja :3

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...