Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Szybki exp, mało ulepszaczy, NO-HAMACHI, 

Dodatkowe Info : Nie liczy sie IS, duze bonusy w 1-5, 6-7 bez klas, duzo zbrojek i broni, max 250 albo wiekszy

Nagroda za pomoc: Satysfakcja :3

MetekMt2

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy! 
Zależy mi najbardziej na: Serwer Easy, przyjemny exp, całkiem rozbudowany system ulepszeń 
Dodatkowe Info: bez 6/7 bonu na klasy
Nagroda za pomoc: LIKE jak mi się serwer spodoba :) 

Odpada: Metek

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy

Zależy mi najbardziej na: Serwer Easy, przyjemny exp, całkiem rozbudowany system ulepszeń 

Dodatkowe Info: bez 6/7 bonu na klasy

Nagroda za pomoc: LIKE jak mi się serwer spodoba :) 

Odpada: Metek

 

Dreikon polecam ! Sam gralem ;) dobry system ulepszen , przyjemny exp ;)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy

Zależy mi najbardziej na: Serwer Easy, przyjemny exp, całkiem rozbudowany system ulepszeń 

Dodatkowe Info: bez 6/7 bonu na klasy

Nagroda za pomoc: LIKE jak mi się serwer spodoba :) 

Odpada: Metek

Astivia/Dreikon/

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy! 

Zależy mi najbardziej na: Serwer Easy, przyjemny exp, całkiem rozbudowany system ulepszeń 

Dodatkowe Info: bez 6/7 bonu na klasy

Nagroda za pomoc: LIKE jak mi się serwer spodoba :) 

Odpada: Metek

iMetin   Invoria    Mortyriusz

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: szybkim expie do 75 (nawet pare godz.) system ulepszeń jak na GLOBALU , max 99-105lvl , +800 graczy
Dodatkowe Info: Może to być serwer zagraniczny (shiromt2 odpada)
Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

1332089544-U24240.png

lewbvb2.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: szybkim expie do 75 (nawet pare godz.) system ulepszeń jak na GLOBALU , max 99-105lvl , +800 graczy

Dodatkowe Info: Może to być serwer zagraniczny (shiromt2 odpada)

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

1332089544-U24240.png

 

Astilia? 75 expi sie w 2dni , moze wiecej jak grasz .

Ravia ?

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: SERWIE CO JEST W CHUJ EASY LATWO WBIC LVL COS PODOBNEGO DO XENOX'A ALE SZYBCIEJ LVL !
Dodatkowe Info: .. 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: SERWIE CO JEST W CHUJ EASY LATWO WBIC LVL COS PODOBNEGO DO XENOX'A ALE SZYBCIEJ LVL !

Dodatkowe Info: .. 

Glador?

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: szybkim expie do 75 (nawet pare godz.) system ulepszeń jak na GLOBALU , max 99-105lvl , +800 graczy

Dodatkowe Info: Może to być serwer zagraniczny (shiromt2 odpada)

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

1332089544-U24240.png

Ravia , Balmora 

Opublikowano

Ravia , Balmora 

Ravia , Balmora odpada grałem na nich i jakoś te serwery mnie nie porwały ;p

lewbvb2.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: SERWIE CO JEST W CHUJ EASY LATWO WBIC LVL COS PODOBNEGO DO XENOX'A ALE SZYBCIEJ LVL !

Dodatkowe Info: .. 

4death polecam

glador

funmt2

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwerze easy, gdzie lvl`a się nie bije za długo, a upki to nie problem.
Dodatkowe Info: żeby jakieś haxy działały, kamermod np.
Nagroda za pomoc: lajk

jeśli chcesz żebym znów odpowiedział, zacytuj mnie.
 
1374609758-U346826.png
Opublikowano

Ravia , Balmora odpada grałem na nich i jakoś te serwery mnie nie porwały ;p

Concordia , Astilia 

Opublikowano

Który polecany serwer teraz wystartuje na dniach? Raty w sumie nie ważne, ale nacisk na harda dam. :)

 

 

23.05.2014  startuje Restynid , juz jest w zapowiedziach , ogarnij sobie konkret serwer będzie. HARD/MEDIUM

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: szybkim expie do 75 (nawet pare godz.) system ulepszeń jak na GLOBALU , max 99-105lvl , +800 graczy

Dodatkowe Info: Może to być serwer zagraniczny (shiromt2 odpada)

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

1332089544-U24240.png

Ascarial. Lvl 75 mozna wbic w pare godzin jesli sie ma EQ

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze easy, gdzie lvl`a się nie bije za długo, a upki to nie problem.

Dodatkowe Info: żeby jakieś haxy działały, kamermod np.

Nagroda za pomoc: lajk

Metek2.pl

1386175744-U112610.png
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:aby na start był od razu 250

Dodatkowe Info:

Nagroda za pomoc:+

 

Jesli chcesz na start 250 to raczej hamachi . 

A jesli dedyki 4fun to: Linares i 4Death.pl

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: easy/4fun
Dodatkowe Info: dużo hp,bardzo szybki exp
Nagroda za pomoc: like?

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: easy/4fun

Dodatkowe Info: dużo hp,bardzo szybki exp

Nagroda za pomoc: like?

ProMT2, max. lv wyexpisz w 2-3h.

Co prawda, aby cokolwiek zdziałać na wojnach, etc. musisz mieć eq z is, ale polecam Ci ten poradnik http://www.mpcforum.pl/topic/1188928-promt2-5-sposobow-na-zarobek/

it's not who i am underneath

but what i do that defines me.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Easy. Podobno do CavalosMT2

Dodatkowe Info: Łatwo o eq, yangi, ulepszacze, łatwy exp itp. 

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

Spotline.eu / Emperius.pl

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:serwer easy 200+ max lvl

Dodatkowe Info: żeby było można kupywać wszystko u npc za yang i szybko dropiło bronie pvp itp,itd

Nagroda za pomoc: Lajk, 5 w profilu ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...