Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać ! Pomocy.

Zależy mi najbardziej na: max lvl 99-180, nie za dużo nowości (chodzi mi o system ulepszeń)

Nagroda za pomoc: Like ;)

Zaproponujcie coś fajnego ! :D

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie Wiem Gdzie Grać! POMOCY!

 

Zależy mi najbardziej na ! : lvl 99lv-250,Dużo Luda na Serwerze . ulepszanie itemów łatwe ! :D drop fajny,kasa łatwo zarobić itp...

 

Dodatkowe INFO ! : Może być taki serwer również ( zrobić postać 55/75 Lv.  i rozwalać większe Lv. jak np: Pandora/Elitemt2 :D

 

Nagroda Za POMOC !!  LIKE !!

Virtual.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać ! Pomocy.

Zależy mi najbardziej na: max lvl 99-180, nie za dużo nowości (chodzi mi o system ulepszeń)

Nagroda za pomoc: Like ;)

Zaproponujcie coś fajnego ! :D

Ethana, Dreikon

727881401622271220780.jpeg
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: 4fun/easy/medium
Dodatkowe Info: Serwer ma max 5 miesiecy. 600 online +,  zadnych bugow, aktywna administracja...
Nagroda za pomoc: Like czy cos tam..

9YbAX2Z.png
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: 4fun/easy/medium

Dodatkowe Info: Serwer ma max 5 miesiecy. 600 online +,  zadnych bugow, aktywna administracja...

Nagroda za pomoc: Like czy cos tam..

Dreikon, Helium2.

727881401622271220780.jpeg
Opublikowano


Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze easy z ogromną ilością graczy

Dodatkowe Info: By było na tym serwerze wiele zbroi i broni jak i newsów

Nagroda za pomoc: lajk

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwerze easy z ogromną ilością graczy
Dodatkowe Info: By było na tym serwerze wiele zbroi i broni jak i newsów
Nagroda za pomoc: lajk

Invoria

x


Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwerze easy z ogromną ilością graczy
Dodatkowe Info: By było na tym serwerze wiele zbroi i broni jak i newsów
Nagroda za pomoc: lajk

PandoraMT2, Xenox

727881401622271220780.jpeg
Opublikowano

Ethana, Dreikon

 

Dzięki za odpowiedź, jednak odstrasza mnie system ulepszeń tych serwerów, a co do Dreikon'a jest za bardzo easy :D Masz jeszcze jakieś propozycje ? :)

Opublikowano

Jedyne co mi przychodzi do głowy to Helium2.pl

Niestety byłem wczoraj na nim, pustki niestety :) Więc ponawiam prośbę :)

Żalezy mi najbardziej na: Serwer pokroju Ascarial, ravia, goodgamemt2.(Raczej nikt go nie pamięta, niemiecki Hard)

Dodatkowe Info: Exp/Drop Coś pomiędzy medium-hard lub samym medium (bez 6/7) Serwer musi stać conajmniej kilka dni, i spełniać minimum 500-set graczy online, w godzinach szczytu.

Bezpromblemowe zdobywanie przedmiotów IS, max lvl 130!

Nagroda za pomoc: To co zwykle, Panie władzo ;)

Ave Satan! \m/

Opublikowano

Niestety byłem wczoraj na nim, pustki niestety :) Więc ponawiam prośbę :)

Żalezy mi najbardziej na: Serwer pokroju Ascarial, ravia, goodgamemt2.(Raczej nikt go nie pamięta, niemiecki Hard)

Dodatkowe Info: Exp/Drop Coś pomiędzy medium-hard lub samym medium (bez 6/7) Serwer musi stać conajmniej kilka dni, i spełniać minimum 500-set graczy online, w godzinach szczytu.

Bezpromblemowe zdobywanie przedmiotów IS, max lvl 130!

Nagroda za pomoc: To co zwykle, Panie władzo ;)

 

Za kilka dni startuje vixa.eu - clasyk hard - godny polecenia

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwerze easy z ogromną ilością graczy
Dodatkowe Info: By było na tym serwerze wiele zbroi i broni jak i newsów
Nagroda za pomoc: lajk

virtualmt2.pl

 

Srij9JT.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

 

Zależy mi najbardziej na:Żeby z mobów all dropiły szkaty tak jak na ravi.Młody serwer all oprócz easy.

 

Dodatkowe Info: Fajnie gdyby pelerynki byly bez ograniczen.Nie chce mariner,nervil i mortyriusz

 

Nagroda za pomoc: lajk

 

 

sygna.png

Opublikowano

Za kilka dni startuje vixa.eu - clasyk hard - godny polecenia

Na pewno sprawdzę, dzięki :)

Miło będzie zobaczyć dodatkowe propozycje. :)

Ave Satan! \m/

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

 

Zależy mi najbardziej na:Żeby z mobów all dropiły szkaty tak jak na ravi.Młody serwer all oprócz easy.

 

Dodatkowe Info: Fajnie gdyby pelerynki byly bez ograniczen.Nie chce mariner,nervil i mortyriusz

 

Nagroda za pomoc: lajk

ConcordiaMT2

727881401622271220780.jpeg
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!


 


Zależy mi najbardziej na: Zmianki i dodania z mobów, szkaty jakieś z mobów.


 


Dodatkowe Info: Duża ilość graczy, ponad 1k luda, server Hard/Medium, nie starszy niż pół roku odpadają:


*Ravia.


*Concordia.


Masz dylemat Ascarial czy Exalion, ale dajcie też inne servery. Gdzie gra więcej ludzi Ascarial czy Exalion? 


____________________________________________________________________________________


 


Może też być server Easy:


*Szybki Exp.


*Tanie zmianki.


*Duuuuzo ludzi (1k+).


*Bez 6/7b do Pvp. 


(Nie Invroia, Dreikon) .


 


Nagroda za pomoc: lajk i 5 w profilu. ;)


1691169.jpeg


Metin to nie wszystko. 


 

Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer hard/medium (z wiekszym naciskiem na hard), spora ilosc ludzi.

Dodatkowe Info: Gralem na Ravi, Concordi i mi nie podpasowaly. Patrzalem ostatnio na exalion, ale czy oplaca sie tam grac i jest duzo ludzi?

Nagroda za pomoc: Like 

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwer hard/medium (z wiekszym naciskiem na hard), spora ilosc ludzi.
Dodatkowe Info: Gralem na Ravi, Concordi i mi nie podpasowaly. Patrzalem ostatnio na exalion, ale czy oplaca sie tam grac i jest duzo ludzi?
Nagroda za pomoc: Like 

 

Polecam exaliona, jeśli chcesz się przyjrzeć serwerowi to na moim profilu masz z niego filmik

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwer hard/medium (z wiekszym naciskiem na hard), spora ilosc ludzi.
Dodatkowe Info: Gralem na Ravi, Concordi i mi nie podpasowaly. Patrzalem ostatnio na exalion, ale czy oplaca sie tam grac i jest duzo ludzi?
Nagroda za pomoc: Like 

 

Ascarial.

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

 

Zależy mi najbardziej na: Zmianki i dodania z mobów, szkaty jakieś z mobów.

 

Dodatkowe Info: Duża ilość graczy, ponad 1k luda, server Hard/Medium, nie starszy niż pół roku odpadają:

*Ravia.

*Concordia.

Masz dylemat Ascarial czy Exalion, ale dajcie też inne servery. Gdzie gra więcej ludzi Ascarial czy Exalion? 

____________________________________________________________________________________

 

Może też być server Easy:

*Szybki Exp.

*Tanie zmianki.

*Duuuuzo ludzi (1k+).

*Bez 6/7b do Pvp. 

(Nie Invroia, Dreikon) .

 

Nagroda za pomoc: lajk i 5 w profilu. ;)

 

oba serwery są stabilne i jest wysoka grywalność. od siebie mogę dodać, że polecam exaliona

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Sporo ludzi, a najbardziej zależy mi na tym żeby na serwerze było pełno wojen gildijnych. Nie szukam serwera gdzie jest pełno ludzi a wojen jest 2 na krzyż.
Dodatkowe Info: Graczy min 1k+/-
Nagroda za pomoc: Nagroda do wyboru :)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Sporo ludzi, a najbardziej zależy mi na tym żeby na serwerze było pełno wojen gildijnych. Nie szukam serwera gdzie jest pełno ludzi a wojen jest 2 na krzyż.

Dodatkowe Info: Graczy min 1k+/-

Nagroda za pomoc: Nagroda do wyboru :)

virtual

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Sporo ludzi, a najbardziej zależy mi na tym żeby na serwerze było pełno wojen gildijnych. Nie szukam serwera gdzie jest pełno ludzi a wojen jest 2 na krzyż.

Dodatkowe Info: Graczy min 1k+/-

Nagroda za pomoc: Nagroda do wyboru :)

Xenox

Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwerze easy z ogromną ilością graczy
Dodatkowe Info: By było na tym serwerze wiele zbroi i broni jak i newsów
Nagroda za pomoc: lajk

virtual

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...