Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Łatwym, ciekawym expie, łatwym dropie. easy lub medium 

Dodatkowe Info: Dużo nowości, ma się nie nudzić, nie za duzo noobków na expie.

Nagroda za pomoc: Lajki

KbkgA.png

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!Zależy mi najbardziej na: Łatwym, ciekawym expie, łatwym dropie. easy lub medium Dodatkowe Info: Dużo nowości, ma się nie nudzić, nie za duzo noobków na expie.Nagroda za pomoc: Lajki

 

dreikon.pl

 

Srij9JT.png

Opublikowano

Witam :) Ja jestem IntolerableDJ i szukam serwera do współpracy ?:) Jeśli szukasz może YouTube'ra na swój serwer to dobrze trafiłeś :D Na swoim kanale mam obecnie 620+ subskrybcji i ciągle to rośnie :) Jeśli zależy Ci na współpracy to zapraszam na gg : 44567674 lub PW tutaj.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serverze EASY 

Dodatkowe Info: Ogarnięty exp,fajny syst. ulepszen , duzo ludzi.

Nagroda za pomoc: Lajki

PandoraMT2, Dreikon.

727881401622271220780.jpeg
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: serverze EASY 
Dodatkowe Info: koniecznie CHIŃSKI serwer na którym gra ponad 1000 osób
Nagroda za pomoc: Lajki, nawet na jakiegoś loda pójdziemy jak ktoś zna

Podaj mi rękę, zaróbmy hajs... 


eh8pquc.jpg


Core i7- 4960X @ 4.5GHz


Asus P9X79 Deluxe


GTX 780 SC


HyperX Predator 16GB

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!Zależy mi najbardziej na: serverze EASY Dodatkowe Info: Ogarnięty exp,fajny syst. ulepszen , duzo ludzi.Nagroda za pomoc: Lajki

virtual

 

Srij9JT.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serverze EASY 

Dodatkowe Info: Ogarnięty exp,fajny syst. ulepszen , duzo ludzi.

Nagroda za pomoc: Lajki

Xenox

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: serwer EASY
Dodatkowe Info:  łatwym expie, epiki, max250lv , łatwer robienie EQ
Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: serwerze 4fun
Dodatkowe Info: All dla gracza dużo itemków i kozackie bony, może być serwer hamachi
Nagroda za pomoc: +

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwerze 4fun

Dodatkowe Info: All dla gracza dużo itemków i kozackie bony, może być serwer hamachi

Nagroda za pomoc: +

ProMt2, MegaMt2

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Stalkach u handlarzy , łatwy exp
Dodatkowe Info: Fajny drop yang , najlepiej Polski server , miła atmosfera
Nagroda za pomoc: Lajk i coś w grze c:

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwerze 4fun

Dodatkowe Info: All dla gracza dużo itemków i kozackie bony, może być serwer hamachi

Nagroda za pomoc: +

4funmt2 :D

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwie podobnym do SG
Dodatkowe Info: Dobre raty, spoko ludzie, jakieś dobre nowości w stosunku do PL i  SG.
Nagroda za pomoc: Lajk

2l6yat.jpg

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:Dużej ilości graczy ,miła atmosfera
Dodatkowe Info:Najlepiej medium,tanie zmianki,(oprócz Helium2)
Nagroda za pomoc:Like ;D

6833714485704641138151.jpeg

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: miłej atmosferze, niskich cenach.
Dodatkowe Info: tylko global.
Nagroda za pomoc: 5* & LiKe :D

Jeśli pomogłem wejdź na www.pajacyk.pl

Kliknij w brzuszek pajacyka a nakarmisz głodne dziecko :)

_______________________________________________________________________

50/100/150/200/250/300/350/400/500

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:serverze 4fun/easy

dodatkowe informacje:tylko polski server ktory stoi dluzej nic tydzien

nagroda:lajk?:D

Opublikowano

negros

Z tego to Negros jest serwerem prywatnym a nie globalnym.

Jeśli pomogłem wejdź na www.pajacyk.pl

Kliknij w brzuszek pajacyka a nakarmisz głodne dziecko :)

_______________________________________________________________________

50/100/150/200/250/300/350/400/500

Opublikowano

A to zwracam honor. Mój błąd - niedopatrzenie. Przepraszam :)

Jeśli pomogłem wejdź na www.pajacyk.pl

Kliknij w brzuszek pajacyka a nakarmisz głodne dziecko :)

_______________________________________________________________________

50/100/150/200/250/300/350/400/500

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!


Zależy mi najbardziej na: Medium / Hard Tylko prify
Dodatkowe Info: Dużo ludzi, świeży , nie taki gdzie polowa graczy ma maks lvl., trzeba trochezachodu na skille eq itd.
Nagroda za pomoc: Lajki

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

 

Zależy mi najbardziej na: Medium / Hard Tylko prifyDodatkowe Info: Dużo ludzi, świeży , nie taki gdzie polowa graczy ma maks lvl., trzeba trochezachodu na skille eq itd.Nagroda za pomoc: Lajki

 

exalion

@ graczy powyzej 1k,portow nie posiadam

 

Srij9JT.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...