Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Dużej ilości graczy wręcz bardzo dużo graczy ;)

Dodatkowe Info: Serwer Hard ! Wiem że Rav*.eu ale szukam jeszcze innego harda z dużą ilością graczy ;)

Nagroda za pomoc: like ? ;)

balmora

 

Srij9JT.png

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: +500ludzi dziennie, max LVL w max 5godz

Dodatkowe Info: BY nie było trudno o EQ
Nagroda za pomoc: like ? :)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: +300ludzi dziennie, medium, bronie 30 i bony u handlarzy, jakieś nowe expowiska/wymiar władców czy coś takiego, serwer w miarę nowy.

Dodatkowe Info: Taki, żeby bez is'a dało sie grac 
Nagroda za pomoc: like ?  :)

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: +300ludzi dziennie, medium, bronie 30 i bony u handlarzy, jakieś nowe expowiska/wymiar władców czy coś takiego, serwer w miarę nowy.

Dodatkowe Info: Taki, żeby bez is'a dało sie grac 

Nagroda za pomoc: like ?  :)

 

to co gralem MegaMT2 sa tam jakies  nowe mapy serwer ma tydzien chyba max 250, bez isa idzie grac ale ludzi...bardzo mało

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:

-Serwer teoretycznie easy, ale jednak na dłuższy czas.

-Od razu wchodzą max bony.

-Nie więcej jak 8 ulepszeń broni/zbroi.

-Duża ilość graczy.

-Główne bronie bez średnich i um.
-Brak ABS'ów po 25%

-Brak 6/7 bony na klasy (lub całkowity jego brak)

-Możliwość normalnej gry bez IS.

-Serwer nie starszy niż 3 miesiące.

Dodatkowe Info: szukałem nieco w aktualnościach i te, które przypadły mi do gustu były albo przesączone bugami, albo miały fatalną administrację. Więc proszę o podanie najlepiej więcej niż jednego serwera.
Nagroda za pomoc: za naprawdę dobry serwer limit plusów i 5* w profilu.

Obecnie nie korzystam już z tego konta.

Jeśli chcesz się ze mną skontaktować to jestem teraz pod nazwą PaRaLyZeR

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Max lvl tak do 180, 250+ luda online

Dodatkowe Info:Szukam serwerka medium z nutką hard :D

Nagroda za pomoc: hmm, Like :D

Ethana.eu (tylko lvl ciut większy).
727881401622271220780.jpeg
Opublikowano

Cześć, szukam serwera Harda.. Na czym mi zależy ?  Zależu mi głównie na tęczowym kamieniu który daje od G1 do P  : ) Coś podobnego do Ravii ;] 

LIKE

LIKE

LIKE

Opublikowano

Ethana.eu (tylko lvl ciut większy).

Dzięki za odpowiedź, serwer spoko, tylko mam 2 argumenty przeciw. :D pierwszy to lvl :P a drugi - za bardzo rozbudowany system ulepszeń, zbroje epickie, są .. marne :D Jakieś jeszcze serwery ? :D czekam na dalsze pomysły :P

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: 

-liczba osób: 700-1300

-HARD/MEDIUM

-max lvl 130

-bronie max tryton ew ten miecz po trytonie co jest na pl'u

-z ts'em

-potrzebne ulepszacze do kucia itemów
Dodatkowe Info: Planuję zacząć grę od nowa. Grałem na takich jak: ascarial, pl, balmora, ravia, tiveria, tavia, elitemt2, diamond, piszcie najlepiej po pare ;)
Nagroda za pomoc: Lajk +5 w profilu z trzech KONT !

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: 

-liczba osób: 700-1300

-HARD/MEDIUM

-max lvl 130

-bronie max tryton ew ten miecz po trytonie co jest na pl'u

-z ts'em

-potrzebne ulepszacze do kucia itemów

Dodatkowe Info: Planuję zacząć grę od nowa. Grałem na takich jak: ascarial, pl, balmora, ravia, tiveria, tavia, elitemt2, diamond, piszcie najlepiej po pare ;)

Nagroda za pomoc: Lajk +5 w profilu z trzech KONT !

Exalion.pl - powinien Ci się spodobać. :) 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: 

-liczba osób: 700-1300

-HARD/MEDIUM

-max lvl 130

-bronie max tryton ew ten miecz po trytonie co jest na pl'u

-z ts'em

-potrzebne ulepszacze do kucia itemów

Dodatkowe Info: Planuję zacząć grę od nowa. Grałem na takich jak: ascarial, pl, balmora, ravia, tiveria, tavia, elitemt2, diamond, piszcie najlepiej po pare ;)

Nagroda za pomoc: Lajk +5 w profilu z trzech KONT !

concordia/exalion

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:

- łatwemu robieniu eq oraz expienia,

- dobrej atmosferze..
Dodatkowe Info: grę chcę zacząć od nowa :)
Nagroda za pomoc: 5* LIKE

Jeśli pomogłem wejdź na www.pajacyk.pl

Kliknij w brzuszek pajacyka a nakarmisz głodne dziecko :)

_______________________________________________________________________

50/100/150/200/250/300/350/400/500

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

- łatwemu robieniu eq oraz expienia,

- dobrej atmosferze..

Dodatkowe Info: grę chcę zacząć od nowa :)

Nagroda za pomoc: 5* LIKE

virtual, invoria

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

- łatwemu robieniu eq oraz expienia,

- dobrej atmosferze..

Dodatkowe Info: grę chcę zacząć od nowa :)

Nagroda za pomoc: 5* LIKE

Hillsfar.pl

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Najbardziej zależy mi na tym aby był to bardzo dobry serwer  medium , stabilny i aby grało na nim  na co dzień z 1k ludzi :) , aby nie było na serwerze 6-7 bon a jak już to nie klasowe , forma płatności najlepiej b , i aby na tym serwerze dało się maximum osiągnąć bez IS :)
Dodatkowe Info: Najlepiej jakby serwer był podobny do Diamondmt2 :) 
Nagroda za pomoc: Lajki :) 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: 

-liczba osób: 700-1300

-HARD/MEDIUM

-max lvl 130

-bronie max tryton ew ten miecz po trytonie co jest na pl'u

-z ts'em

-potrzebne ulepszacze do kucia itemów

Dodatkowe Info: Planuję zacząć grę od nowa. Grałem na takich jak: ascarial, pl, balmora, ravia, tiveria, tavia, elitemt2, diamond, piszcie najlepiej po pare ;)

Nagroda za pomoc: Lajk +5 w profilu z trzech KONT !

 

Ascarial.pl tu masz jeden z odc. z Ascariala zobacz może ci się spodoba: 

 

https://www.youtube.com/watch?v=XputH8UqmyI

Opublikowano

Nie wiem gdzie grac pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Hard Dodatkowe Info: Chodzi że serwer był podobny jak Concordiamt2 i zeby było w godziny szczytu 500+ 
Nagroda za pomoc: 5* LIKE

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Max 200-250lv, serwer easy

Dodatkowe Info: Łatwe eq, skille oraz admini którzy interesują się serwere.

Nagroda za pomoc: Like

Mentis

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...