Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!Zależy mi najbardziej na:Serwerze Easy z niskim maksymalnym lvlem server typu shiro 2 ale zalezy mi na tym zeby byl polski..Dodatkowe Info:malo broni, duzo graczy najlepiej do 120lvl .. Nagroda za pomoc:lajki itp.

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: EASY/MEDIUM

Dodatkowe Info:Expienie dość trudne w dzień 70-80lvl, ulepszacze do wszystkiego począwszy nawet mnisią +0 do +9 z ulepszaczami, w miarę duży drop yang, bojowiec na start, może być dużo ale nie musi epików, duży drop, ogromne bony (5000+hp itd.)

Nagroda za pomoc: + albo - i co tam jeszcze chcecie :)

 

virtual

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Medium/Hard z 300+ online w dzien

Dodatkowe Info: Serwer może miec max pół roku , max lvl moze byc 105 , aby było z kim grac i nie był  zbyt duzy system ulepszen

Nagroda za pomoc: Lajki

 

PS czy opłaca grać sie na Imetinie?

Exalion.

it's not who i am underneath

but what i do that defines me.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: tym, by pomagali od casu do czasu expić lub poradzili

Dodatkowe Info: Gram bez IS, Publiczny

Nagroda za pomoc: LAJK

Pasjonat
Opublikowano

Ja bym chętnie zagrał na serwerze pvp, tam gdzie 250 na start i jakieś fajne zbrojki.

 

4FunMT2

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:  brak 6/7 i niezbyt dużej ilości nowych broni itp

Dodatkowe Info:  chodzi mi o priv typu easy lub easy/medium

Nagroda za pomoc: Lajk 

 

Batios.pl - max 150, brak 6/7 średni exp, broni nie ma więcej setów niż 4 (Z tego co pamietam)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: tym, by pomagali od casu do czasu expić lub poradzili

Dodatkowe Info: Gram bez IS, Publiczny

Nagroda za pomoc: LAJK

PandoraMT2

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: tym, by pomagali od casu do czasu expić lub poradzili

Dodatkowe Info: Gram bez IS, Publiczny

Nagroda za pomoc: LAJK

Tutaj śmiało mogę polecić serwer Pandora bądź Invoria. 

Na invorii prawie wszystko co jest z IS można kupić od graczy a exp leci przyjemnie. 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: 6-7Bon, Easy, "trochę ludzi"

Dodatkowe Info: Młode serwery

Nagroda za pomoc: +5 profil, LAJK

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: tym, by pomagali od casu do czasu expić lub poradzili

Dodatkowe Info: Gram bez IS, Publiczny

Nagroda za pomoc: LAJK

 

 

Proponuje Ci VirtualMT2 mili gracze i jeszcze milsza administracja

Opublikowano

Zapraszam na najlepszy serwer VirtualMT2 ; )

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: tym, by pomagali od casu do czasu expić lub poradzili

Dodatkowe Info: Gram bez IS, Publiczny

Nagroda za pomoc: LAJK

 
Opublikowano

szukam serwera z najwieksza iloscia graczy online. (hard)

 

czy jest to exalion?

Exalion/vixa/ascarial podobna liczba graczy.

 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:Easy może być z domieszką medium
Dodatkowe Info:zależy mi na sporej ilości graczy 700+ minimum przyjemny exp fajne systemy broni i zbroi około 6,oraz aby administracja się nim interesowała,grałem na dreikon,virtual,invoria,xenox, ps Zbliża sie wielkanoc przydałby się na tym serwerze jakiś fajny evencik :)
Nagroda za pomoc: +

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:  Bardzo bardzo szybkim expieniu, łatwym zdobywaniu dobrego eq, 
Dodatkowe Info: Planuję zacząć grę od nowa. PRIV (4FUN, EASY)

Grałem na glador,xenox.elite,pandora,i wile innych
Nagroda za pomoc: Lajk 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!Zależy mi najbardziej na:  Bardzo bardzo szybkim expieniu, łatwym zdobywaniu dobrego eq, [/size]Dodatkowe Info: Planuję zacząć grę od nowa. PRIV (4FUN, EASY)[/size]

Grałem na glador,xenox.elite,pandora,i wile innych[/size]Nagroda za pomoc: Lajk [/size]

virtualmt2

 

Srij9JT.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: tym, by pomagali od casu do czasu expić lub poradzili

Dodatkowe Info: Gram bez IS, Publiczny

Nagroda za pomoc: LAJK

 

Szukam pomocy szukam serwerów medium/hard oprucz Travica piszcie prosze daje lajki :)

 

Spokojnie można grać bez IS - sm dropiom w ilości 1szt z każdego metka i bossa (a w ten weekend event wielkanocny   

http://www.mpcforum.pl/topic/1185401-event-wielkanocny-2014-alestiapl/  )

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!Zależy mi najbardziej na:Easy może być z domieszką mediumDodatkowe Info:zależy mi na sporej ilości graczy 700+ minimum przyjemny exp fajne systemy broni i zbroi około 6,oraz aby administracja się nim interesowała,grałem na dreikon,virtual,invoria,xenox, ps Zbliża sie wielkanoc przydałby się na tym serwerze jakiś fajny evencik :)Nagroda za pomoc: +

imetin.pl

 

Srij9JT.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:  Dobrej Atmosferze , dobrej opinii serwera , graczy powyżej 700+ i przyjemności z samego serwera  :) 
Dodatkowe Info:  Ma być serwer : HARD ! Tak żebym wbił bezproblemowo 35LvL oraz prosiłbym o napisaniu wielu serwerów do wyboru.

Grałem na serwerach typu : Ascarial , Balmora , Exalion , Ravia , Concordia.
Nagroda za pomoc: 2 Lajki.

2znzjih.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: serwie hard/medium
Dodatkowe Info: musi grać dużo liudzi , serwer nienudzący się i żeby było dużo eventów coś typu Ascarial.pl
Nagroda za pomoc: like:)

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TYLKO CF !!!!

pomogłem ? LIKE :>

brawo yeti

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwie hard/medium

Dodatkowe Info: musi grać dużo liudzi , serwer nienudzący się i żeby było dużo eventów coś typu Ascarial.pl

Nagroda za pomoc: like:)

Ethandia, Exalion.

it's not who i am underneath

but what i do that defines me.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...