Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: średnim poziomie zdobywania eq w miare szybkim expie ale serwerze hard/medium 
Dodatkowe Info: najlepiej server hard/medium lub medium/hard MUSI GRAĆ DUŻO OSÓB 

Nagroda za pomoc: Lajk x5 + lajk x 5 ;) 

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: 6-7bon, "trochę ludzi"
Dodatkowe Info: Nowy serwer.
Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: 6-7bon, "trochę ludzi"

Dodatkowe Info: Nowy serwer.

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

 

MPCforum2.

Masz tam 6-7b i gra ponad 1k ludzi.

jjwxlXl.jpg

Sygna by

Nathalie <3

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:Serwer Easy/4fun{EW. PVP}
Dodatkowe Info:szybki exp dobry drop ulepek żeby łatwo było eq zrobić ;p grałem na xenox glador divine world s2 4funmt2 funmt2 lecz nie przypadły mi do gustu ;c
Nagroda za pomoc:Lajk.. + satysfakcja za pomoc :DD

AwU6pPM.png

ⓉⓗⓔⒻⓡⓨ

 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:Serwer podobny do starego finallongju, gdzie maksymalny level to był 99 i każdy handlował lische:)
Dodatkowe Info: Sporo ludzi
Nagroda za pomoc:Lajk.. 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:Serwerze Easy ,chcę aby exp leciał szybko na nowych mapkach też a nie że do 100 fajnie potem lipa
Dodatkowe Info:Zastanawiam się nad Dreikon.pl ale nwm czy warto ?
Nagroda za pomoc:lajki

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Serwerze Easy ,chcę aby exp leciał szybko na nowych mapkach też a nie że do 100 fajnie potem lipa

Dodatkowe Info:Zastanawiam się nad Dreikon.pl ale nwm czy warto ?

Nagroda za pomoc:lajki

Nie warto..

 

XenoxMT2, ArgentusMT2, LinaresMT2 No i może MarinerMT2 :)

Opublikowano

Nie warto..

 

XenoxMT2, ArgentusMT2, LinaresMT2 No i może MarinerMT2 :)

Grałem na każdym serwie więc czekam na dalsze propozycje :D ale dzięki i leci lajk

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:  brak 6/7 i niezbyt dużej ilości nowych broni itp
Dodatkowe Info:  chodzi mi o priv typu easy lub easy/medium
Nagroda za pomoc: Lajk 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:  brak 6/7 i niezbyt dużej ilości nowych broni itp

Dodatkowe Info:  chodzi mi o priv typu easy lub easy/medium

Nagroda za pomoc: Lajk 

MPCforum2

Mimo że tam jest 6/7bon ale tylko do expa .. ;)

6833714485704641138151.jpeg

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!Zależy mi najbardziej na:Serwerze Easy ,chcę aby exp leciał szybko na nowych mapkach też a nie że do 100 fajnie potem lipaDodatkowe Info:Zastanawiam się nad Dreikon.pl ale nwm czy warto ?Nagroda za pomoc:lajki

virtualmt2

 

Srij9JT.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!


Zależy mi najbardziej na: Takim serwerze jak CSYT2.eu ;D Stary dobry metin, bez gównianych broni i zbroi.


Dodatkowe info: fajnie jak serwer miałby max lvl tak do 180.


Nagroda za pomoc: Piwka kurierem wysyłam !  xD Lajkne tez ! ;D

Opublikowano

Nie wiem gdzie grac! Pomocy!

Szukam serwera: Hard , Hard\Medium - Srednio trudny ExP tak samo z itemkami, by nie bylo 250lvl oraz 500tysiecy broni z painta. Szukam Starego Dobrego Hard Metina.

 

Ma byc DUZO graczy i serwer najlepiej Srednio/Nowy

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:
-serwer easy/medium,
-pvm,
-itemy pod exp,
-żebym mógł spokojnie sam pokonowyć dungeony(bez pomocy innych, jedynie mój buff)
Dodatkowe Info: nie za dużo epików, może być 6/7 bon ale pod exp, max lvl obojętny
Nagroda za pomoc: LAJK

 

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:
-serwer easy/medium,
-pvm,
-itemy pod exp,
-żebym mógł spokojnie sam pokonowyć dungeony(bez pomocy innych, jedynie mój buff)
Dodatkowe Info: nie za dużo epików, może być 6/7 bon ale pod exp, max lvl obojętny
Nagroda za pomoc: LAJK

 

 

Mortyriusz / iMetin

Opublikowano

Siemanko, szukam jakiegos serwerka easy/medium z dużą ilością graczy :) Tylko żeby serwer nie był stary, chodzi mi o taki na którym ciągle ktoś zaczyna grać :)

Opublikowano

Siemanko, szukam jakiegos serwerka easy/medium z dużą ilością graczy :) Tylko żeby serwer nie był stary, chodzi mi o taki na którym ciągle ktoś zaczyna

Mortyriusz - 400 + online easy/medium

Opublikowano

Nie wiem gdzie grac! Pomocy!

Szukam serwera: Hard , Hard\Medium - Srednio trudny ExP tak samo z itemkami, by nie bylo 250lvl oraz 500tysiecy broni z painta. Szukam Starego Dobrego Hard Metina.

 

Ma byc DUZO graczy i serwer najlepiej Srednio/Nowy

Ethandia lub Exalion.

it's not who i am underneath

but what i do that defines me.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Medium/Hard z 300+ online w dzien
Dodatkowe Info: Serwer może miec max pół roku , max lvl moze byc 105 , aby było z kim grac i nie był  zbyt duzy system ulepszen
Nagroda za pomoc: Lajki

 

PS czy opłaca grać sie na Imetinie?

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Medium/Hard z 300+ online w dzien

Dodatkowe Info: Serwer może miec max pół roku , max lvl moze byc 105 , aby było z kim grac i nie był  zbyt duzy system ulepszen

Nagroda za pomoc: Lajki

 

PS czy opłaca grać sie na Imetinie?

Jasne, że się opłaca. Serwer już trochę stoi, administracja się nim interesuje i nadal go rozwija, a graczy wciąż przybywa.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: EASY/MEDIUM
Dodatkowe Info:Expienie dość trudne w dzień 70-80lvl, ulepszacze do wszystkiego począwszy nawet mnisią +0 do +9 z ulepszaczami, w miarę duży drop yang, bojowiec na start, może być dużo ale nie musi epików, duży drop, ogromne bony (5000+hp itd.)
Nagroda za pomoc: + albo - i co tam jeszcze chcecie :)

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: EASY/MEDIUM

Dodatkowe Info:Expienie dość trudne w dzień 70-80lvl, ulepszacze do wszystkiego począwszy nawet mnisią +0 do +9 z ulepszaczami, w miarę duży drop yang, bojowiec na start, może być dużo ale nie musi epików, duży drop, ogromne bony (5000+hp itd.)

Nagroda za pomoc: + albo - i co tam jeszcze chcecie :)

 

Dreikon może prezka- http://www.mpcforum.pl/topic/1173191-dreikonpl-dedyk-easy/

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...