Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!


Zależy mi najbardziej na: Takim serwerze jak CSYT2.eu ;D Stary dobry metin, bez gównianych broni i zbroi.


Dodatkowe info: fajnie jak serwer miałby max lvl tak do 180.


Nagroda za pomoc: Piwka kurierem wysyłam ! xD Lajkne tez ! ;D


  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Zależy mi najbardziej na: serwer typu stare dobre csyt2 lub ghwww
Dodatkowe Info: wiem, że teraz mało jest takich serwerów więc proszę o pomoc jeśli coś ktoś wie ;p
Nagroda za pomoc: Oczywiście nagrodzę lajkami  ;)

OYViJFL.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: serwerze Easy
Dodatkowe Info: najlepiej bez 6/7, max lvl 180-220, najlepiej taki co nie dawno ruszył, exp nie zbyt trudny, bronie 75 nie z IS i nie tylko z ripa, nie duzo ulepek  :)

Nagroda za pomoc: Like 

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwerze Easy

Dodatkowe Info: najlepiej bez 6/7, max lvl 180-220, najlepiej taki co nie dawno ruszył, exp nie zbyt trudny, bronie 75 nie z IS i nie tylko z ripa, nie duzo ulepek  :)

Nagroda za pomoc: Like 

 

MPCforum2 :)

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwerze Easy

Dodatkowe Info: najlepiej bez 6/7, max lvl 180-220, najlepiej taki co nie dawno ruszył, exp nie zbyt trudny, bronie 75 nie z IS i nie tylko z ripa, nie duzo ulepek  :)

Nagroda za pomoc: Like 

 

Ethana, tyle że ruszył trochę dawno :D

727881401622271220780.jpeg
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:  Bardzo bardzo szybkim expieniu, łatwym zdobywaniu dobrego eq, dużej ilości osób na serwerze
Dodatkowe Info: Planuję zacząć grę od nowa. PRIV (4FUN, EASY)
Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:  Bardzo bardzo szybkim expieniu, łatwym zdobywaniu dobrego eq, dużej ilości osób na serwerze

Dodatkowe Info: Planuję zacząć grę od nowa. PRIV (4FUN, EASY)

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

Dreikon, Xenox, Pandora.

727881401622271220780.jpeg
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwer hard 1k online (bez licznika podkreconego):D
Dodatkowe Info: poprostu ogarniety hard
Nagroda za pomoc: lajki

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer hard 1k online (bez licznika podkreconego) :D

Dodatkowe Info: poprostu ogarniety hard

Nagroda za pomoc: lajki

Exalion.pl

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Na serwie 1#Easy/4Fun, Latwy dostep do ulepkow,epiki max 250

2#Hard Cos w typie Ravia,Balmora

Dodatkowe Info: Nie podawac XenoxMT2,ArgentusMT2

Nagroda za pomoc: Lajki

 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Na serwie 1#Easy/4Fun, Latwy dostep do ulepkow,epiki max 250

2#Hard Cos w typie Ravia,Balmora

Dodatkowe Info: Nie podawac XenoxMT2,ArgentusMT2

Nagroda za pomoc: Lajki

exalion

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Na serwie 1#Easy/4Fun, Latwy dostep do ulepkow,epiki max 250

2#Hard Cos w typie Ravia,Balmora

Dodatkowe Info: Nie podawac XenoxMT2,ArgentusMT2

Nagroda za pomoc: Lajki

1. Ethana/Pandora/Dreikon.

2. ConcordiaMT2.

727881401622271220780.jpeg
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Na serwie 1#Easy/4Fun, Latwy dostep do ulepkow,epiki max 250

2#Hard Cos w typie Ravia,Balmora

Dodatkowe Info: Nie podawac XenoxMT2,ArgentusMT2

Nagroda za pomoc: Lajki

1. Ethana

2. Exalion (coś w stylu Balmory) 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Szybkim expie, szybkiego robienia eq, ogólnie żeby się łatwo grało :)

Dodatkowe Info:Bez 6/7 bon, nie podawać (xenox,promt2)
Nagroda za pomoc: Like 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Szybkim expie, szybkiego robienia eq, ogólnie żeby się łatwo grało :)

Dodatkowe Info:Bez 6/7 bon, nie podawać (xenox,promt2)

Nagroda za pomoc: Like 

Ethana?

Opublikowano

Szukam pomocy!

Zależy mi na: fajnym, ciekawym i TRUDNYM/ŚREDNIM serwerze.

Dodatkowe informacje: Ważne, aby był młody [tj. z 2014r.] + duża ilość graczy [+1k]

Nagroda: Lajki czy coś

Opublikowano

Szukam pomocy!

Zależy mi na: fajnym, ciekawym i TRUDNYM/ŚREDNIM serwerze.

Dodatkowe informacje: Ważne, aby był młody [tj. z 2014r.] + duża ilość graczy [+1k]

Nagroda: Lajki czy coś

Exalion / Vixa

Opublikowano

zalezy mi na hardzie/medium lub po prostu hardzie lub medium  z najwieksza iloscia graczy. dajcie mi nazwe harda/medium z najwieksza iloscia graczy

Vixa / Exalion

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać zależy mi na tym aby na serwerze grało dużo ludzi i żeby była atmosfera planuję grać odnowa na globalu jakimś gdyż na privach szybko się nudzę no chyba że może jakiś priv będzie jak np PL zastanawiam się nad metin2.Sg albo metin2 PL ale pl już upada te yangi w sklepie

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać zależy mi na tym aby na serwerze grało dużo ludzi i żeby była atmosfera planuję grać odnowa na globalu jakimś gdyż na privach szybko się nudzę no chyba że może jakiś priv będzie jak np PL zastanawiam się nad metin2.Sg albo metin2 PL ale pl już upada te yangi w sklepie

 

Ravie bym polecił ale administacja totalnie zlewa serwer przez co nie można liczyć na jaką kolwiek pomoc, nie mówiąc o eventach których brak, drugi serwer Vixa zacząłem i jednocześnie skończyłem, dlaczego ? Bug na bugu, serwer postawiony pod is + przekłamany licznik graczy online, zacząłem na Exalionie, mam już jakieś eq, gram ze 2 dni i chyba najbardziej przypadł mi do gustu, zobaczymy co będzie za tydzień, na dzień dzisiejszy polecam Ci Exalion.pl

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:  serwerze easy/4fun ze stalkami/trutami itp u hanlarzy/ łatwym expie/ 1000+ osób online, no i żeby był "pewniakiem" a nie padł po 3 miechach zabawy
Dodatkowe Info: najlepiej podobny do XENOXMT2/  grałem na: xenox/hammer/elitemt2/pandora
Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:  serwerze easy/4fun ze stalkami/trutami itp u hanlarzy/ łatwym expie/ 1000+ osób online, no i żeby był "pewniakiem" a nie padł po 3 miechach zabawy

Dodatkowe Info: najlepiej podobny do XENOXMT2/  grałem na: xenox/hammer/elitemt2/pandora

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

4funmt2(4fun)

Antaria(4fun)

Mentis(easy)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Łatwym, ciekawym expie, łatwym dropie. easy lub medium 
Dodatkowe Info: Dużo nowości, ma się nie nudzić, nie za duzo noobków na expie.
Nagroda za pomoc: Lajki

KbkgA.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Łatwym, ciekawym expie, łatwym dropie. easy lub medium 

Dodatkowe Info: Dużo nowości, ma się nie nudzić, nie za duzo noobków na expie.

Nagroda za pomoc: Lajki

Invoria.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...