Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Piszę drugi raz, ponieważ przemyślałem swój wybór i zdecydowałem się.

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:  

- łatwy exp,

- tania i prosta budowa postaci,

- miła atmosfera
Dodatkowe Info: SERWER 4Fun/Easy z jak największymi ratami. 
Nagroda za pomoc:  5* Like

Jeśli pomogłem wejdź na www.pajacyk.pl

Kliknij w brzuszek pajacyka a nakarmisz głodne dziecko :)

_______________________________________________________________________

50/100/150/200/250/300/350/400/500

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Piszę drugi raz, ponieważ przemyślałem swój wybór i zdecydowałem się.

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:  

- łatwy exp,

- tania i prosta budowa postaci,

- miła atmosfera

Dodatkowe Info: SERWER 4Fun/Easy z jak największymi ratami. 

Nagroda za pomoc:  5* Like

ProMT2 , 4FunMt2 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:  Wielu osobach grających na co dzień ( najlepiej + 2tys )
Dodatkowe Info: Serwer Easy / Nie chce Pandory ani Xenoxa
Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

24g4lkk.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:  Wielu osobach grających na co dzień ( najlepiej + 2tys )

Dodatkowe Info: Serwer Easy / Nie chce Pandory ani Xenoxa

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

 

Nie wiem czy jest jakiś serwer +2 tys. Jedynie podkręcone liczniki. Możliwe Argentus.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:  Serwer z duzo ilością graczy, stabilny, który zaraz nie padnie
Dodatkowe Info: Serwer Hard/Medium podobny do ConcordiaMT2 (może Exalion, Balmora nwm), łatwiejszy od Ravii
Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!Zależy mi najbardziej na:  Wielu osobach grających na co dzień ( najlepiej + 2tys )Dodatkowe Info: Serwer Easy / Nie chce Pandory ani XenoxaNagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

virtualmt2.pl

 

Srij9JT.png

Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:FAST EXP/EPICKIE ITEMY na start

Dodatkowe Info:dużo ludu, easy najlepiej nie chce xenoxmt2

Nagroda za pomoc:Lajk :)

76561198115213832.png

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:FAST EXP/EPICKIE ITEMY na start

Dodatkowe Info:dużo ludu, easy najlepiej nie chce xenoxmt2

Nagroda za pomoc:Lajk :)

imetin.pl

 

Srij9JT.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Nie chcę mieć super łatwego.. Dawno nie grałem w metina ale jakoś z nudów chce. Coś jak Balmora czy Ravia bo to chyba te same serwery.
Dodatkowe Info: Wolałbym polski.
Nagroda za pomoc: Dużo lajków.

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Nie chcę mieć super łatwego.. Dawno nie grałem w metina ale jakoś z nudów chce. Coś jak Balmora czy Ravia bo to chyba te same serwery.

Dodatkowe Info: Wolałbym polski.

Nagroda za pomoc: Dużo lajków.

 

Exalion, gra na nim około 1k graczy, niskie ceny, niedawno wystartował

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: HARD/MEDIUM  MAXYMALNIE 2 SETY BRONI I MASA LUDZI
Dodatkowe Info: ULEPKI TAKD OD 40 POZIOMU ITP LATWO O BJOWCA  ORAZ ZEBY SZO SIE DOROBIC NA NISKIM LVU MIMO WYSOKICH W RANKINGU
Nagroda za pomoc:LAJKI

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!Zależy mi najbardziej na: HARD/MEDIUM  MAXYMALNIE 2 SETY BRONI I MASA LUDZIDodatkowe Info: ULEPKI TAKD OD 40 POZIOMU ITP LATWO O BJOWCA  ORAZ ZEBY SZO SIE DOROBIC NA NISKIM LVU MIMO WYSOKICH W RANKINGUNagroda za pomoc:LAJKI

exalion

 

Srij9JT.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwerze najbardziej popularnym, który nie stoi dłużej niż 3/4 miesiące
Dodatkowe Info: Dużo ludzi, serwer popularny
Nagroda za pomoc: Like

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwerze podobny do Invori/Dreikona

Dodatkowe Info: Serwer najlepiej jakiś nowy/ Tani IS/ Łatwy Drop/ Łatwo o Skille

Nagroda za pomoc: 3 dniwoy limit like i 5

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:

-Serwer teoretycznie easy, ale jednak na dłuższy czas.

-Od razu wchodzą max bony.

-Nie więcej jak 8 ulepszeń broni/zbroi.

-Duża ilość graczy.

-Główne bronie bez średnich i um.
-Brak ABS'ów po 25%

-Brak 6/7 bony na klasy (lub całkowity jego brak)

-Możliwość normalnej gry bez IS.

-Serwer nie starszy niż 3 miesiące.

Dodatkowe Info: szukałem nieco w aktualnościach i te, które przypadły mi do gustu były albo przesączone bugami, albo miały fatalną administrację. Więc proszę o podanie najlepiej więcej niż jednego serwera.
Nagroda za pomoc: za naprawdę dobry serwer limit plusów i 5* w profilu.

Obecnie nie korzystam już z tego konta.

Jeśli chcesz się ze mną skontaktować to jestem teraz pod nazwą PaRaLyZeR

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze najbardziej popularnym, który nie stoi dłużej niż 3/4 miesiące

Dodatkowe Info: Dużo ludzi, serwer popularny

Nagroda za pomoc: Like

 

Invoria

6833714485704641138151.jpeg

Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: dużej ilości graczy, sklepików w m1 jinnio. Easy lub medium, grałem na megamt2 easy serwer super, tylko gra na nim tyle osób co nic, a z mediumów spodobał mi się MPCforum, ale również malutko graczy ale już lepiej niż megamt2 no i admini mają głęboko serwa, wchodzą tylko zuo zrobić i nic więcej ich nie obchodzi, poza liczeniem hajsów i stawianiem kolejnego serwera mimo, że na MPCforumie pustki.

Dodatkowe Info: Jak wyżej, dużo ludzi, mapy takie same/ w większości jak na PL'u, bony standardowe, eq jeżeli medium to tak jak PL. a jak easy to jakieś nie oczoje..

Nagroda za pomoc: Like

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: szukam serwera easy najlepiej podobnego do metek2.pl ale innych propozycij tez slucham
Dodatkowe Info: servery typu metek2.pl
Nagroda za pomoc: Lajk

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
 

Zależy mi najbardziej na: bardzo dużej ilości graczy, stabilności, ogarniętej i chętnej do pomocy administracji oraz dobrej atmosfery
Dodatkowe Info: ma to być typowy medium, ewentualnie medium/easy (niezbyt stary)
Nagroda za pomoc: lajk +5 w profilu, z góry dzięki za każdą pomoc :D

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwer Easy, max 250 ( lub 255 ) lv, mało ulepszaczy ( max 3, np. same perły, lub 3 różne, byleby były łatwo dostępne = łatwo dropliwe ), by grało na nim trochę graczy.
Dodatkowe Info: Jakiś średnio - nowy, byle by był i było w co grać dla relaksu ( bo 99% metków jest stresujących )
Nagroda za pomoc: Jak znajdzie się jakiś, to pomyślimy.

34842.png

32469.png

 

zawsze gram jako: MacGyver / Vanirre / GearsOfWar / Hrabia / Hrabina / Chicarito / Shepard / Garrus.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: szukam serwera easy najlepiej podobnego do metek2.pl ale innych propozycij tez slucham
Dodatkowe Info: servery typu metek2.pl
Nagroda za pomoc: Lajk

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...