Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

DrDexter, dnia 05 Sty 2014 - 16:38, napisał:snapback.png

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwerze podobny do starego Extreme s2
Dodatkowe Info: Chciałbym max 127 takie staty jak extreme s2 ten pierwszy i mało nowych dodatków 6/7 na klasy odp i silny moze byc lvl troche wiekszy ale 150 to jest max
Nagroda za pomoc:Lajk

Dreikon / Invoria.

Teraz taki jak Extreme nie spotkałem.

Dreikon dużo dupereli jest invoria lvl za duży ja chce żeby mały lvl był i w miare łatwy
  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwer Medium/Easy dużo ludu , miła atmosfera stabilny oraz jakiś Świeży nie chce starych i jeszcze jarych !!!
Dodatkowe Info: Handel sztabkami/yangami nie żadnymi perełkami , w miare łatwy exsp dużo nowości jakieś ciekawe dungeony
Nagroda: Lajk i 5

837371446280124127260.png
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer Medium/Easy dużo ludu , miła atmosfera  stabilny oraz jakiś Świeży nie chce starych i jeszcze jarych !!!

Dodatkowe Info:  Handel sztabkami/yangami nie żadnymi perełkami , w miare łatwy exsp dużo nowości jakieś ciekawe dungeony

Nagroda: Lajk i 5

 

Dreikon

Idę na przód, lecz niedługo spojrzę wstecz.

 

 

 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: 10 ku do G brak 6/7 i to chyba wszystko
Dodatkowe Info: Server Hard/Medium
Nagroda za pomoc: LAJK! :D

Opublikowano

Niewiem gdzie grać! POMOCY!

Zależy mi najbardziej na : Typowy easy . Przyjemna gra. bez 6/7 na klasy . do expa może byc . z 800-1000 osób.

Dodatkowe info : Max 250lv , nie skomplikowane ulepszanie . I najlepiej dużo broni i zbroi ;p.

Grałem na : Imetin , Xenox , diamond , promt2

Opublikowano

Witam , poszukuję serwer podobny do starego Candylongju , jaki był candy longju : max lv chyba 150 , każde królestwo miało swoje 2 m1 tylko że trochę inne np. jinno miało 2 m1 na red las i tam był specjalny npc w którym były wszystkie rodzaje rybek , kupowało się ryby i się otwierały a z nich małże i perły z tego i się sellało a perły były potrzebne na eq do 127lv , przy każdym ulepszeniu mogło spalić , a metali nie było ,było można je tylko zrobić u kowala lub kupić od innych graczy podobnie z tym do czyszczenia KD było to można dostać od graczy albo w is , ale przeważnie się tego nie kupowało bo każe ulepszenie broni te spalone kd znikały kasa , exp i drop był najprawdopodobniej MEDIUM , pochodzenie serwera może być obojętne :)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! pomocy!

Szukam serwera który byłby odzwierciedleniem typowego serwera medium.

Żależy mi najbardziej na: tym by znaleźć serwer podobny do serwerów takich jak teoden, kingworld, metin2-belenus, czy też draconis.

Max lvl ma być w przedziale 120-150 i z 3-5 setami broni oraz zbroi. (6/7 bon może się znajdować na serwerze ale najlepiej jakby był on tylko do expa lub pvp z max wartościami 5/10 jeśli mówimy o wartościach na klasy )

Dodatkowe info:Fajnie gdyby na serwerze nie było zbyt wielu takich bajerów jak kostiumy, mounty, pety różne systemy run, czy system energii.

Nagroda za pomoc : lajki

 

PS: grałem na serwerach takich jak: dreikon, invoria, linares, laneris, ravia, concordia, nervil, helium, almeria, ascarial, edoria, eternity, ( to są serwery na których ostatnio grałem i one nie przypadły mi do gustu więc proszę mi ich nie polecać)

Opublikowano

Witam szukam serwera easy/medium bez 6/7 bona, z całkiem spora ilością ludzi ;)

Dreikon

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Sporej ilości ludzi i miłej atmosferze .

Dodatkowe Info: Planuję zacząć grę od nowa. Na stabilnym serwerze medium /easy który wystartuje lub niedawno wystartował lub już jest xD

Nagroda za pomoc: Lajk.

też Dreikon - duża ilość ludzi ( wg licznika ) i server się rozwija, ale co do atmosfery ja mam swoje zdanie.. ale może Tobie przypadnie do gustu.

  

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! pomocy!

Szukam serwera który byłby odzwierciedleniem serwera Balantia

Żależy mi najbardziej na: Skille z m1 do g1 ( 10-25 ku) g1 do P ( 10 kamyków, możliwość wbicia 1 kamieniem skilla na P ) Max lvl 99/105 ew. 110, eqwipunek najlepiej standardowe epiki tj. bojowy ---> tryton, stal---> niebiańska stal. Drop rad, egzo oraz ku z metinów, bronie 30 lvl z bestów, najlepiej, żeby były szkaty serwerowe, ale nie muszą być. Serwer na którym gra od 300 do 2k graczy. Koń robienie medalami, najlepiej bez misji ewentualnie z jakimś odstępem czasowym czytania.

Dodatkowe info: Serwer stabilny, z małą ilością bugów!

Nagroda za pomoc : lajk

Zapraszam na stronę www.pajacyk.pl tak mało trzeba, a tak bardzo pomaga ;)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Easy Privie , Skille na P . Podobny Serwer do LinaresMT2 ;)

Dodatkowe Info:Żeby Działał BS na Nim , Nie musi być ale może ;)

Nagroda za pomoc:Lajk Lub Minus jak kto Woli ;)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy! Zależy mi najbardziej na:Easy Privie , Skille na P . Podobny Serwer do LinaresMT2 ;) Dodatkowe Info:Żeby Działał BS na Nim , Nie musi być ale może ;) Nagroda za pomoc:Lajk Lub Minus jak kto Woli ;)

Laneris, promt2

Zapraszam na stronę www.pajacyk.pl tak mało trzeba, a tak bardzo pomaga ;)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Medium/Hard

Dodatkowe Info: Najlepiej gdyby serwer był nowy, oraz grało 700+ ludzi
Nagroda za pomoc:Like

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! pomocy!

Szukam serwera na ktorym gra ponad 2000ludzi! :) Oprocz Virtuala..

Chodzi ci o serwer easy czy jak? Zobacz pandoręmt2

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! pomocy!

Szukam serwera który byłby odzwierciedleniem serwera Balantia

Żależy mi najbardziej na: Skille z m1 do g1 ( 10-25 ku) g1 do P ( 10 kamyków, możliwość wbicia 1 kamieniem skilla na P ) Max lvl 99/105 ew. 110, eqwipunek najlepiej standardowe epiki tj. bojowy ---> tryton, stal---> niebiańska stal. Drop rad, egzo oraz ku z metinów, bronie 30 lvl z bestów, najlepiej, żeby były szkaty serwerowe, ale nie muszą być. Serwer na którym gra od 300 do 2k graczy. Koń robienie medalami, najlepiej bez misji ewentualnie z jakimś odstępem czasowym czytania.

Dodatkowe info: Serwer stabilny, z małą ilością bugów!

Nagroda za pomoc : lajk

restia.eu
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Medium/Hard

Dodatkowe Info: Najlepiej gdyby serwer był nowy, oraz grało 700+ ludzi

Nagroda za pomoc:Like

 

Helium

1EPZ6G.gif

Opublikowano

 

Niewiem gdzie grać! POMOCY!Zależy mi najbardziej na : Typowy easy . Przyjemna gra. bez 6/7 na klasy . do expa może byc . z 800-1000 osób. Dodatkowe info : Max 250lv , nie skomplikowane ulepszanie . I najlepiej dużo broni i zbroi ;p. Grałem na : Imetin , Xenox , diamond , promt2

 
Opublikowano

Niewiem gdzie grać! POMOCY! Zależy mi najbardziej na : Typowy easy . Przyjemna gra. bez 6/7 na klasy . do expa może byc . z 800-1000 osób. Dodatkowe info : Max 250lv , nie skomplikowane ulepszanie . I najlepiej dużo broni i zbroi ;p. Grałem na : Imetin , Xenox , diamond , promt2

 

MemorialMT2.

1EPZ6G.gif

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Easy, ogarnięta administracja która pomaga graczom, z 500 graczy online w górę, aby był nie za stary max 5 miesięcy od startu !
Dodatkowe Info:Dużo nowych epickich broni, zbroi, biżuterii, nowe mapy i dungeony, nowe systemy itp ... oraz przyjemny exp !
Nagroda za pomoc:Bardzo dużo like ! Mogę nawet dać z 30 ale musi być naprawdę boski i musi się zgadzać z wszystkim co jest napisane na górze !

ddz8gi.png


 


 


 


 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Easy. Podobny Serwer do LinaresMt2 Jakiś chcę ;) Nie chce Xenoxa , Argentusa , Gondora ,ProMT2 .

Dodatkowe Info:

Nagroda za pomoc:Like

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Easy, ogarnięta administracja która pomaga graczom, z 500 graczy online w górę, aby był nie za stary max 5 miesięcy od startu !

Dodatkowe Info:Dużo nowych epickich broni, zbroi, biżuterii, nowe mapy i dungeony, nowe systemy itp ... oraz przyjemny exp !

Nagroda za pomoc:Bardzo dużo like ! Mogę nawet dać z 30 ale musi być naprawdę boski i musi się zgadzać z wszystkim co jest napisane na górze !

Zobacz sobie MemorialMT2

Bądź polecam LanerisMt2 +500 graczy online.

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Easy. Podobny Serwer do LinaresMt2 Jakiś chcę ;) Nie chce Xenoxa , Argentusa , Gondora ,ProMT2 .

Dodatkowe Info:

Nagroda za pomoc:Like

 

LanerisMt2.

+500 osób

1EPZ6G.gif

Opublikowano

 

Zobacz sobie MemorialMT2

Bądź polecam LanerisMt2 +500 graczy online.

 

 

LanerisMt2.

+500 osób

 

 

Czytasz ze zrozumieniem ? . nie ma Serwera LanerisMT2 .. LinaresMT2 jest a ja nie chce na nim grać wole jakiś inny podobny ..

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Privie bardzo podobnym do PL
Dodatkowe Info: Planuję zacząć grę od nowa. PRIV
Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Angielski / US serwer
Dodatkowe Info: HARD / MEDIUM / EASY bez różnicy, aby grał ponad tysiak
Nagroda za pomoc: lajk

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...