Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

 

Nie wiem dzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer HARD, max lvl 99/105/110. Zalezy mi, zeby serwer byl dosyc nowy, nie byl postawiony bardzo pod IS, exp nie nudzacy tylko dosyc ciekawy, system ulepszen tez musi byc ogarniety, DUZA ILOSC GRACZY!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dodatkowe informacje: Nie gralem dawno, wiec dawajcie wszystkie propozycje, pasujace do moich wymagan :)

Nagroda za każdą pomoc: Lajk ;d

 

 

Ravia

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwer Hard/Medium typu Balantia, 10 ku do skilli na G, 10 Kamyków do P !!! Drop szkat serwerowych, Serwer z ogarniętym dropem na niski lvl - zarobkiem, 99-120 lvl,
Dodatkowe Info: Odpadają Destories Nostidla, Alestia, Restia
Nagroda za pomoc: LIKE

Zapraszam na stronę www.pajacyk.pl tak mało trzeba, a tak bardzo pomaga ;)

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer Hard/Medium typu Balantia, 10 ku do skilli na G, 10 Kamyków do P !!! Drop szkat serwerowych, Serwer z ogarniętym dropem na niski lvl - zarobkiem, 99-120 lvl,

Dodatkowe Info: Odpadają Destories Nostidla, Alestia, Restia

Nagroda za pomoc: LIKE

 

MPCforum

1EPZ6G.gif

Opublikowano

Witam poszukuje takiego servera:

 

-Duża ilosc graczy 300+

-Max lv 250 i zeby mozna ten lv wbic 2-5 dni

-Łatwo zdobyć eq

-Odpadają: Xenox,Argentus,Glador,Divine,Pandora

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwer medium Pvp, max lvl 99/105 skille od razu na P lub g ewentualnie 1-40 lvl g 41-60 P, łatwe zdobycie eq ( 1/2 nocki) 400+ osób
Dodatkowe Info: Odpadają Invoria, Theris, Dreikon, Pandora, Xenox, Glador, Divine, Elite, Dragon, 4Fun, Laneris, Eloth, Virtual, iMetin, MortalMT2, MOCNY NACISK NA ŁATWE ZDOBYCIE EQ ORAZ SKILLE !!!
Nagroda za pomoc: LIKE

Zapraszam na stronę www.pajacyk.pl tak mało trzeba, a tak bardzo pomaga ;)

Opublikowano

Witam poszukuje takiego servera:

 

-Duża ilosc graczy 300+

-Max lv 250 i zeby mozna ten lv wbic 2-5 dni

-Łatwo zdobyć eq

-Odpadają: Xenox,Argentus,Glador,Divine,Pandora

Linares/ Laneris, Elite

 

 

Ponawiam !

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer medium Pvp, max lvl 99/105 skille od razu na P lub g ewentualnie 1-40 lvl g 41-60 P, łatwe zdobycie eq ( 1/2 nocki) 400+ osób

Dodatkowe Info: Odpadają Invoria, Theris, Dreikon, Pandora, Xenox, Glador, Divine, Elite, Dragon, 4Fun, Laneris, Eloth, Virtual, iMetin, MortalMT2, MOCNY NACISK NA ŁATWE ZDOBYCIE EQ ORAZ SKILLE !!!

Nagroda za pomoc: LIKE

Zapraszam na stronę www.pajacyk.pl tak mało trzeba, a tak bardzo pomaga ;)

Opublikowano

Linares/ Laneris, Elite

 

 

Ponawiam !

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!Zależy mi najbardziej na: Serwer medium Pvp, max lvl 99/105 skille od razu na P lub g ewentualnie 1-40 lvl g 41-60 P, łatwe zdobycie eq ( 1/2 nocki) 400+ osóbDodatkowe Info: Odpadają Invoria, Theris, Dreikon, Pandora, Xenox, Glador, Divine, Elite, Dragon, 4Fun, Laneris, Eloth, Virtual, iMetin, MortalMT2, MOCNY NACISK NA ŁATWE ZDOBYCIE EQ ORAZ SKILLE !!!Nagroda za pomoc: LIKE

helium2
Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer Hard/Medium typu Balantia, 10 ku do skilli na G, 10 Kamyków do P !!! Drop szkat serwerowych, Serwer z ogarniętym dropem na niski lvl - zarobkiem, 99-120 lvl,

Dodatkowe Info: Odpadają Destories Nostidla, Alestia, Restia

Nagroda za pomoc: LIKE

 

Spróbuj Helium2 (bardzo podobny w opisie).

727881401622271220780.jpeg
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! pomocy!

 

Zależy mi najbardziej na: Serwer hard, graczy + 600 , eventy, miły system ulepszania, nowości, rajdy, danegony

Dodatkowe Info: Bardziej polecacie Altro* czy Ascaria*?

Nagroda za pomoc: Lajki!

                                                                             

                                                                                                 1gif_ssppphn.gif

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! pomocy!

 

Zależy mi najbardziej na: Serwer hard, graczy + 600 , eventy, miły system ulepszania, nowości, rajdy, danegony

Dodatkowe Info: Bardziej polecacie Altro* czy Ascaria*?

Nagroda za pomoc: Lajki!

Resthea.eu

1EPZ6G.gif

Opublikowano

Zależy mi na serwerze 4asy/4fun ciekawy system ulepszania, dungony , 500 + ludzi online w południe

9adc2b66942ff0dfra1pq2c.gif

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! pomocy!

 

Zależy mi najbardziej na: Serwer medium, dobrze grywalny, przyjazny system ulepszania, może regularne eventy, nowości mogą być, ale może też ich zabraknąć.

Dodatkowe Info: Również pytanko czy może wrócić na globala ? Coś się zmieniło ? Warto tam grać ?

giphy.gif

Opublikowano

Zależy mi na serwerze 4asy/4fun ciekawy system ulepszania, dungony , 500 + ludzi online w południe

ProMT2

 

Nie wiem gdzie grać! pomocy!

 

Zależy mi najbardziej na: Serwer medium, dobrze grywalny, przyjazny system ulepszania, może regularne eventy, nowości mogą być, ale może też ich zabraknąć.

Dodatkowe Info: Również pytanko czy może wrócić na globala ? Coś się zmieniło ? Warto tam grać ?

Helium

1EPZ6G.gif

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Server 4fun/easy/pvp

Dodatkowe Info: Łatwo sie expi i wszystko w sklepikach / łatwo o pro eq i fajne epickie eq zbroje miecze Mozecie mi wysyłac propozycje na priv

Nagroda za pomoc: Like :)

 

 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! pomocy!

 

Zależy mi najbardziej na: Serwer medium, dobrze grywalny, przyjazny system ulepszania, może regularne eventy, nowości mogą być, ale może też ich zabraknąć.

Dodatkowe Info: Również pytanko czy może wrócić na globala ? Coś się zmieniło ? Warto tam grać ?

http://MPCforum.pl/
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

 

Zależy mi najbardziej na: Przyjemności z grania.

 

Dodatkowe Info: Szukam takiego serwera żeby mi się nie znudził po 2 - 3 dniach grania. Najlepiej Easy/ 4fun.

 

Nagroda za pomoc: Lajk?

Almeria MT2 :) świetny server :)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwer Easy z 2013/2014r.
Dodatkowe Info: Max lv 250/255, szybki drop ulepek, +200 online,
Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

Odpadają:Xenox, Divine, Pandora, Elite, Diamond, Tinesha, Linares, Laneris, Alien2.

Intel Core i3-2120, 3.30GHz -- GTX 560 1280MB -- Mobo H61 -- 4GB ram -- Chieftec 500W -- W7 Ultimate 64 bit.

Wydajnosc systemu:

Grafika dla aero i gier:7.5

Procesor:7.1

RAM:7.1

 

 

Ranga w kunter strajku:Supreme.

Oski, czekam na 1 v 1! 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer Easy z 2013/2014r.

Dodatkowe Info: Max lv 250/255, szybki drop ulepek, +200 online,

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

Odpadają:Xenox, Divine, Pandora, Elite, Diamond, Tinesha, Linares, Laneris, Alien2.

Eltoh.pl

Argentus.pl

1EPZ6G.gif

Opublikowano

Eltoh.pl

Argentus.pl

Tez odpadaja, tylko zapomnialem dodac .

Intel Core i3-2120, 3.30GHz -- GTX 560 1280MB -- Mobo H61 -- 4GB ram -- Chieftec 500W -- W7 Ultimate 64 bit.

Wydajnosc systemu:

Grafika dla aero i gier:7.5

Procesor:7.1

RAM:7.1

 

 

Ranga w kunter strajku:Supreme.

Oski, czekam na 1 v 1! 

Opublikowano

Już takich za bardzo nie ma. 4FunMT2 ?

4Fun tez, bo tam to gralem i 3zl poszlo w pupke, zeby byc pro trzeba wywalic kase do isu na kd +9,

Moga byc tez zagraniczne, tyle ze z spol i linkiem do prezki :)

Intel Core i3-2120, 3.30GHz -- GTX 560 1280MB -- Mobo H61 -- 4GB ram -- Chieftec 500W -- W7 Ultimate 64 bit.

Wydajnosc systemu:

Grafika dla aero i gier:7.5

Procesor:7.1

RAM:7.1

 

 

Ranga w kunter strajku:Supreme.

Oski, czekam na 1 v 1! 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Easy/4fun/PVP

Dodatkowe Info: Ma być strasznie łatwy , max 2 dni i 250 lvl

Nagroda za pomoc: +10 lajków

 

Oprócz:

 

Promt2

Nextmt2

4funmt2

eloth

argentus

Xenox

Pandora

4death - Podobno upadł :( a szkoda.

graphic.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Easy/4fun/PVP

Dodatkowe Info: Ma być strasznie łatwy , max 2 dni i 250 lvl

Nagroda za pomoc: +10 lajków

 

Oprócz:

 

Promt2

Nextmt2

4funmt2

eloth

argentus

Xenox

Pandora

4death - Podobno upadł :( a szkoda.

Już chyba nie ma innych. ;D.

Pograj sobie na hamachi.

Teraz jaki widziałem i dość długo stoi to ErionMT2

1EPZ6G.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...