Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze podobnym do początków bloodymt2, dużo ludzi.

Dodatkowe Info:Wiadomo, ma być podobne do Bloodymt2 więc łatwy exp dosyć do 100 lvl potem ciężej.

Nagroda za pomoc:Lajk :)

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Bywalec
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze podobnym do początków bloodymt2, dużo ludzi.

Dodatkowe Info:Wiadomo, ma być podobne do Bloodymt2 więc łatwy exp dosyć do 100 lvl potem ciężej.

Nagroda za pomoc:Lajk :)

Reinor.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Duża ilość graczy na serwie, ogarnięte ceny - łatwo zarobić na eq, nie za drogie KU i kamole

Dodatkowe Info: Metin PL lub inny global z dużą ilością polaków

Nagroda za pomoc: Dam like

 

 

Balantia.pl

 

Swierzutki server, teraz sa atakowani wiec 1/2 dni powinno byc juz ok

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze podobnym do początków bloodymt2, dużo ludzi.

Dodatkowe Info:Wiadomo, ma być podobne do Bloodymt2 więc łatwy exp dosyć do 100 lvl potem ciężej.

Nagroda za pomoc:Lajk :)

 

Emperius ewentualnie mexilia.

363451410787081286162.png


Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Start 11/21 poziom konia, exp hard/medium drop hard/medium , drop kamoli 10 do G 10 do P. Drop KU itp oraz szkatułki z których dropią dodania zmianki itp.

Dodatkowe Info:polski serwer

Nagroda za pomoc:Like + 1L na 2.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Start 11/21 poziom konia, exp hard/medium drop hard/medium , drop kamoli 10 do G 10 do P. Drop KU itp oraz szkatułki z których dropią dodania zmianki itp.

Dodatkowe Info:polski serwer

Nagroda za pomoc:Like + 1L na 2.

 

Emperius or mexilia.

363451410787081286162.png


Opublikowano

Witam, witam. Nie wiem na jakim serwerze zagrać, pomożecie?

Zależy mi na tym, aby serwer był młody i aby był to hard, medium oraz, żeby grała na nim spora licza osób.

Dodatkowe Info: Najlepiej byłoby alby serwer posiadał własnego teamspeaka.

Nagroda za pomoc: Lajk!

Opublikowano

Witam, witam. Nie wiem na jakim serwerze zagrać, pomożecie?

Zależy mi na tym, aby serwer był młody i aby był to hard, medium oraz, żeby grała na nim spora licza osób.

Dodatkowe Info: Najlepiej byłoby alby serwer posiadał własnego teamspeaka.

Nagroda za pomoc: Lajk!

 

Balantia // Dopiero wystartował ;)

363451410787081286162.png


Opublikowano

Witam, witam. Nie wiem na jakim serwerze zagrać, pomożecie?

Zależy mi na tym, aby serwer był młody i aby był to hard, medium oraz, żeby grała na nim spora licza osób.

Dodatkowe Info: Najlepiej byłoby alby serwer posiadał własnego teamspeaka.

Nagroda za pomoc: Lajk!

Balantia / Emperion chodź tego 2 Ci nie polecam

Opublikowano

Witam, witam. Nie wiem na jakim serwerze zagrać, pomożecie?

Zależy mi na tym, aby serwer był młody i aby był to hard, medium oraz, żeby grała na nim spora licza osób.

Dodatkowe Info: Najlepiej byłoby alby serwer posiadał własnego teamspeaka.

Nagroda za pomoc: Lajk!

 

 

Zdecydowanie Balantia :)

2iw0ill.jpg



More than Passion !


Opublikowano

Do trzech kolegów wyżej, którzy zaproponowali mi serwer Balantia.pl, mówię od razu iż na nim nie zagram, ponieważ zawidołem się zaraz na starcie. Ciągłe granie na zwłoke administracji.

Czekam do dalsze propozycje. Przypominam:

Zależy mi na tym, aby serwer był młody i aby był to hard, medium oraz, żeby grała na nim spora licza osób.

Dodatkowe Info: Najlepiej byłoby alby serwer posiadał własnego teamspeaka.

Nagroda za pomoc: Lajk!

Opublikowano

Do trzech kolegów wyżej, którzy zaproponowali mi serwer Balantia.pl, mówię od razu iż na nim nie zagram, ponieważ zawidołem się zaraz na starcie. Ciągłe granie na zwłoke administracji.

Czekam do dalsze propozycje. Przypominam:

Zależy mi na tym, aby serwer był młody i aby był to hard, medium oraz, żeby grała na nim spora licza osób.

Dodatkowe Info: Najlepiej byłoby alby serwer posiadał własnego teamspeaka.

Nagroda za pomoc: Lajk!

 

Balmora / tiveria .

363451410787081286162.png


Opublikowano

Do trzech kolegów wyżej, którzy zaproponowali mi serwer Balantia.pl, mówię od razu iż na nim nie zagram, ponieważ zawidołem się zaraz na starcie. Ciągłe granie na zwłoke administracji.

Czekam do dalsze propozycje. Przypominam:

Zależy mi na tym, aby serwer był młody i aby był to hard, medium oraz, żeby grała na nim spora licza osób.

Dodatkowe Info: Najlepiej byłoby alby serwer posiadał własnego teamspeaka.

Nagroda za pomoc: Lajk!

 

poleam Anrela , http://www.mpcforum.pl/topic/768475-anrelapldedyk/

old-metin.jpg
Opublikowano

Zależy mi na tym,aby serwer miał max 2 tygodnie żeby był to medium / easy równierz i 4fun ale bronie max do 3 np bojowy syriusz śmiercio nie lubie sie bawić i max lv to 127 ; )

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Dużo epików powyżej 6 z jednej broni, czy zbroi

Dodatkowe Info:PRIV - easy/4fun Polski lub zagraniczny język nie gra roli, bez "noobów"

Nagroda za pomoc: Lajk + Reputacja

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Dobrych ratach serwera,dobrym expie i szybkim expie,łatwym eq do zrobienia/zdobycia.

Dodatkowe Info:Ma to byc serwer EASY

Nagroda za pomoc: Lajk + reputacja na profilu.

86209956448545270182.jpg

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Dobrych ratach serwera,dobrym expie i szybkim expie,łatwym eq do zrobienia/zdobycia.

Dodatkowe Info:Ma to byc serwer EASY

Nagroda za pomoc: Lajk + reputacja na profilu.

 

Glador

 

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Dużo epików powyżej 6 z jednej broni, czy zbroi

Dodatkowe Info:PRIV - easy/4fun Polski lub zagraniczny język nie gra roli, bez "noobów"

Nagroda za pomoc: Lajk + Reputacja

Virtual/glador

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

Aby był to Metin2.PL

Dodatkowe Info: Aby się expiło przyjemnie( bez noobów, dzieci botów etc. )

Nagroda za pomoc:

Lajk

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

Aby był to Metin2.PL

 

Dodatkowe Info: Aby się expiło przyjemnie( bez noobów, dzieci botów etc. )

Nagroda za pomoc:

Lajk

 

Serwery 1-5

201581433273810245187.jpeg

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

Aby był to Metin2.PL

 

Dodatkowe Info: Aby się expiło przyjemnie( bez noobów, dzieci botów etc. )

Nagroda za pomoc:

Lajk

 

 

 

 

Polecam serwer Exandros s13 lub Phantos :)

2iw0ill.jpg



More than Passion !


Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

 

Zalezy mi najbardziej na: Server 4 FUN Easy. zeby w 6/7 nie bylo odpornosci i silny np na sure, woja itd. Bronie do PVp robilo sie np z szpona itd a nie z truty zala z um itd. NIE MEXILIA, EVENEST, PANDORA, GLADOR.

Dodatkowe Info: najlepiej zeby 6/7 nie byl z is bo mi to nie za bardzo pasuje. Nowe mapy, potwory, przyjemny w miare szybki exp. Duzo broni nowych i zbroi. W miare nowy serwer

Nagroda za pomoc: Like

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...