Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Szybki exp, łatwy exp, łatwe itemy, nowe itemy, najlepiej GM MODE ps. Deco016PL jest już OFF

 

Dodatkowe Info: Co lepsze? XenoXMT2 czy iMetin?

Nagroda za pomoc: Lajk i ciastko

G1iWyyb.png

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

[center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/i][/b]

[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na:easy/pvp serwie PL[/i][/b][/color]

[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info:[/color] wysokie raty nie za wiele broni i zbroi . latwy system ulepszania . brak 6/7 z odp i silny na klasy . Mogą być absy 25% , lubie takie serwery . wiele ludzi no i zeby dalo rade wbic max level w niedluzej niz 2 tyg przy normalnej grze a nie przy no lifie ;P [/i][/b]

[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc:LAJK[/i][/b][/color]

[/center][/color]

Opublikowano

[center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/i][/b]

[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na:easy/pvp serwie PL[/i][/b][/color]

[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info:[/color] wysokie raty nie za wiele broni i zbroi . latwy system ulepszania . brak 6/7 z odp i silny na klasy . Mogą być absy 25% , lubie takie serwery . wiele ludzi no i zeby dalo rade wbic max level w niedluzej niz 2 tyg przy normalnej grze a nie przy no lifie ;P [/i][/b]

[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc:LAJK[/i][/b][/color]

[/center][/color]

 

EliteMT2 :)

G1iWyyb.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

 

Zalezy mi najbardziej na: Server 4 FUN Easy. zeby w 6/7 nie bylo odpornosci i silny np na sure, woja itd. Bronie do PVp robilo sie np z szpona itd a nie z truty zala z um itd. NIE MEXILIA, EVENEST, PANDORA, GLADOR.

Dodatkowe Info: najlepiej zeby 6/7 nie byl z is bo mi to nie za bardzo pasuje. Nowe mapy, potwory, przyjemny w miare szybki exp. Duzo broni nowych i zbroi. W miare nowy serwer

Nagroda za pomoc: Like

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: zeby byl to w miare nowy serwer, lub nawet ktory zostanie dopiero otworzony

Dodatkowe Info: nie mam wygorowanych oczekiwan jakis ciekawy medium/hard

Nagroda za pomoc: lajk :)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Na wbijaniu bonusów o maksymalnych wartościach, broniach bez średnich i um oraz na tanich zmiankach.

Dodatkowe Info: Poszukuję łatwego serwera na dnie po pracy.

Nagroda za pomoc: +5 Like w profilu.

Bywalec
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

 

Zalezy mi najbardziej na: Server 4 FUN Easy. zeby w 6/7 nie bylo odpornosci i silny np na sure, woja itd. Bronie do PVp robilo sie np z szpona itd a nie z truty zala z um itd. NIE MEXILIA, EVENEST, PANDORA, GLADOR.

Dodatkowe Info: najlepiej zeby 6/7 nie byl z is bo mi to nie za bardzo pasuje. Nowe mapy, potwory, przyjemny w miare szybki exp. Duzo broni nowych i zbroi. W miare nowy serwer

Nagroda za pomoc: Like

Emperius, Antissa, SpotLineMT2.

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: zeby byl to w miare nowy serwer, lub nawet ktory zostanie dopiero otworzony

Dodatkowe Info: nie mam wygorowanych oczekiwan jakis ciekawy medium/hard

Nagroda za pomoc: lajk :)

Reinor/Balantia.

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze PVP

Dodatkowe Info: Serwer PVP (nie chce Promt2 ) .

Nagroda za pomoc: Lajk

Antissa, Emperius.

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Na wbijaniu bonusów o maksymalnych wartościach, broniach bez średnich i um oraz na tanich zmiankach.

Dodatkowe Info: Poszukuję łatwego serwera na dnie po pracy.

Nagroda za pomoc: +5 Like w profilu.

iMetin, Reinor.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zalezy mi najbardziej na: Serwer zagraniczny 4Fun epiki i te bajery.

Nagroda za pomoc: Like :)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwer easy/medium, średnie w broniach na lvl 65+, 6/7 bon bez silny na klasy

Dodatkowe Info: Podobny do GuerraMT2

Nagroda za pomoc: Lajk,+5

Bywalec
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwer easy/medium, średnie w broniach na lvl 65+, 6/7 bon bez silny na klasy

Dodatkowe Info: Podobny do GuerraMT2

Nagroda za pomoc: Lajk,+5

Vilenos/EvenesT- w tej chwili są offline. [ataki]

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: , Dobrych ratach jak na 4FUN, wiele epickow, nowych map, potworów, oraz rozwinięty system ulepszania z ograniczoną liczbą ulepszaczy.

Dodatkowe Info: Grałem na XenoxMt2 ale zrezygnowałem. Z 6/7 w sklepach taki zwyczajny 4FUN

Nagroda za pomoc: Lajk ;]

Bywalec
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: , Dobrych ratach jak na 4FUN, wiele epickow, nowych map, potworów, oraz rozwinięty system ulepszania z ograniczoną liczbą ulepszaczy.

Dodatkowe Info: Grałem na XenoxMt2 ale zrezygnowałem. Z 6/7 w sklepach taki zwyczajny 4FUN

Nagroda za pomoc: Lajk ;]

Emperius/Antissa.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: , Dobrych ratach jak na 4FUN, wiele epickow, nowych map, potworów, oraz rozwinięty system ulepszania z ograniczoną liczbą ulepszaczy.

Dodatkowe Info: Grałem na XenoxMt2 ale zrezygnowałem. Z 6/7 w sklepach taki zwyczajny 4FUN

Nagroda za pomoc: Lajk ;]

 

Divine World s2

Opublikowano

[center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/i][/b][/color]

[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na:0 Dobrych ratach podobny serwer do starego cavalosa 250lv max serwer Easy[/i][/b][/color]

[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info:0 Nie PISAC Xenox,Antissa,divines2,eluris,promt2[/i][/b][/color]

[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc: Lajk[/i][/b]i[/color]

[/center]

Serwer: VenoxMt2
Postać : Dagger , BM , Mental
Nick: Mavado , MrSzoku
Nie obchodzi mnie czy dasz mi + lub -
Mavado jest jeden...

Opublikowano

[center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/i][/b][/color]

[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na:0 Dobrych ratach podobny serwer do starego cavalosa 250lv max serwer Easy[/i][/b][/color]

[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info:0 Nie PISAC Xenox,Antissa,divines2,eluris,promt2[/i][/b][/color]

[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc: Lajk[/i][/b]i[/color]

[/center]

 

Emperius

Opublikowano

Szukam serwera metin2.

serwer musi byc easy medium i max lv to od 150 do 250.

gralem na: diamond dragon elite camerion promt2 swiftmt2 yitian cavalos senthia paradisemt2 evora sonixmt2 surfacemt2 kalimdor divine world glador inorist.eu pandora evenest devux molten eruris reinor gorgony vanesia avalon v2 rivendel lomax i metin2 mexilia metin5 s1 i s2 virtual Arius2 fortemt2 i wiele wiele innych prosze o pisanie fast nie mam co robic xD nie dawac mi hardow typu balantia

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Wspólnym DT/Dropieniu Szkat z mobów/max 99

Dodatkowe Info:max 99 serwer podobny do Balanti. Grałem na Ravi reinorze i chujnorce

Nagroda za pomoc:

 

 

 

sygna.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Wspólnym DT/Dropieniu Szkat z mobów/max 99

Dodatkowe Info:max 99 serwer podobny do Balanti. Grałem na Ravi reinorze i chujnorce

Nagroda za pomoc:

 

 

 

Polecam Episodemt2 lub tiveria ewentualnie balmore

363451410787081286162.png


Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: 1. Wysokie raty ok 400-500% żeby jednak wbicie max lvl było dłuższe

2. Max lvl najlepiej 99, miło by było gdyby był np. 255 i do tego duzo mapek jesli juz tak owy bedzie + oczywiscie jakies ciekawe rajdy z predzialami lvlowymi najlepiej pod jakies fajne questy

3. System ulepszen, po prostu maże o czymś takim jak PL pp bojowy>tryton stalka>nieb. i koniec nawet jesli by byl ten 255 lvl to i tak moim zdaniem to eq by spokojnie styknelo, poniewaz fajnie gdyby byly questy z bonusami na postac cos w stylu biologa ale te misje tak 100+ heh

4. Bony, najlepiej niech wchodza max. bo jezeli ma to byc 4fun to bedzie to najlepsze rozwiazanie, najlepiej aby nie było np. 3k hp tylko pdstawowe 2k hp z pl i bony po 20% i abs 15% tak jak jest

 

5. Kostiumy i inne takie np. wierzchowce z PL bardzo mile widziane

Dodatkowe Info:

Nagroda za pomoc:

OsadaMt2 Tak Wiele Do Zrobienia, a Tak Nie Wiele Czasu....

Bywalec
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: 1. Wysokie raty ok 400-500% żeby jednak wbicie max lvl było dłuższe

2. Max lvl najlepiej 99, miło by było gdyby był np. 255 i do tego duzo mapek jesli juz tak owy bedzie + oczywiscie jakies ciekawe rajdy z predzialami lvlowymi najlepiej pod jakies fajne questy

3. System ulepszen, po prostu maże o czymś takim jak PL pp bojowy>tryton stalka>nieb. i koniec nawet jesli by byl ten 255 lvl to i tak moim zdaniem to eq by spokojnie styknelo, poniewaz fajnie gdyby byly questy z bonusami na postac cos w stylu biologa ale te misje tak 100+ heh

4. Bony, najlepiej niech wchodza max. bo jezeli ma to byc 4fun to bedzie to najlepsze rozwiazanie, najlepiej aby nie było np. 3k hp tylko pdstawowe 2k hp z pl i bony po 20% i abs 15% tak jak jest

 

5. Kostiumy i inne takie np. wierzchowce z PL bardzo mile widziane

Dodatkowe Info:

Nagroda za pomoc:

Reinor/Senthia.

Opublikowano

Reinor/Senthia.

Ale tam jest duzo nowosci i na reinorze troszke mało ludzi ;/ bo gram..

OsadaMt2 Tak Wiele Do Zrobienia, a Tak Nie Wiele Czasu....

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...